2. sezon serialu Poza czasem w AXN White i filmowy weekend z Denzelem Washingtonem w AXN

Maria Skłodowska-Curie pomagająca osobom podróżującym w czasie i jeden z najbardziej utytułowanych aktorów Hollywood. Na marzec kanały AXN i AXN White przygotowały nowy sezon serialu i Poza czasem oraz weekend filmów z Denzelem Washingtonem.

 

W serialu Poza czasem bezwzględny przestępca, Garcia Flynn (w tej roli znany z Ostrego Dyżuru Goran Višnjić) kradnie wehikuł czasu, aby zmienić przeszłość i zniszczyć Amerykę. W pogoń za nim ruszają żołnierz Wyatt (Matt Lanter), naukowiec Rufus (Malcolm Barrett) i profesor historii Lucy (Abigail Spencer).

Wykorzystując prototyp skradzionej maszyny podróżują w czasie, aby zatrzymać nadchodzącą apokalipsę. W drugim sezonie trójka bohaterów znajdzie się na francuskich polach bitwy w czasie I Wojny Światowej i zrekrutuje do pomocy samą Marię Skłodowską-Curie.

Premiera 2. sezonu serialu Poza czasem w czwartek 14 marca o godz. 21.05. Kolejne odcinki w czwartki o 21.05 w AXN White.

Filmowy weekend z Denzelem Washingtonem to trzy kinowe hity ze zdobywcą dwóch Oskarów i dwóch Złotych Globów, które AXN pokaże 9 i 10 marca. W sobotę o godz. 22:00 widzowie zobaczą Metro strachu, w którym przestępcy uprowadzają pociąg metra i żądają okupu za pasażerów. Plany może im pokrzyżować tylko szef ochrony podziemnej kolei.

W niedzielę o godz. 19:00 AXN pokaże Raport Pelikana, w którym studentka prawa (Julia Roberts) odkrywa szereg oszustw związanych z wydobyciem ropy i w obliczu grożącego niebezpieczeństwa prosi o pomoc dziennikarza śledczego. Tego samego dnia o godz. 22:00 AXN przygotował dla widzów film Agenci, w którym oficer wywiadu marynarki wojennej i agent do walki z narkotykami kradną pieniądze gangsterów, żeby przekazać je na cele charytatywne.

Film Metro strachu w sobotę 9 marca o godz. 22:00 w AXN

Film Raport Pelikana w niedzielę 10 marca o godz. 19:05 w AXN

Film Agenci w niedzielę 10 marca o godz. 22:00 w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *