30-lecie Detektywa

We wtorek, 13 grudnia 2016 roku, trafił do sprzedaży kolejny numer miesięcznika „Detektyw”. Otwiera go raport poświęcony polskim kibolom.

Rozboje i bijatyki stały się dla wielu kibiców sposobem na życie, zaś dla przestępczego półświatka parawanem dla o wiele poważniejszych przestępstw. Są one na tyle groźne, że rozpracowaniem tego środowiska zajmują się najlepsi funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji. Co mają na sumieniu nasi kibole? O tym  w najnowszym „Detektywie”.

- To dla nas bardzo ważny rok, bo obchodzimy w nim 30-lecie magazynumówi Krzysztof Kilijanek, redaktor naczelny miesięcznika „Detektyw”.  – Oprócz comiesięcznej porcji  - jak zawsze ciekawych i mrożących krew w żyłach tekstów - przygotowujemy z okazji jubileuszu wiele niespodzianek, ale jeszcze zbyt wcześnie, by o tym mówić!

Oprócz tego polecamy teksty o kulisach potrójnego zabójstwa, do jakiego doszło  w listopadzie 2015 roku  na warszawskiej „Pradze-Północ oraz o niebezpiecznym zawodzie… artysty. Okazuje się, że znani z pierwszych stron gazet malarze, aktorzy i piosenkarze mogą być ofiarami przestępstw. Warto dłużej zatrzymać się nad reportażem „Krwawa samba gangów”.  Rzadko kto zdaje sobie sprawę, że daleka Brazylia kojarząca się z pięknymi plażami i doskonałymi piłkarzami należy do najbardziej niebezpiecznych państwa świata. Dlaczego? Odpowiedź oczywiście w styczniowym „Detektywie”

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.