3,7 miliona widzów oglądało mecz Polska – Słowacja w Polsacie i Polsacie Sport

3,7 miliona widzów, to średniałączna widownia dwóch anten meczu Polska – Słowacja podczas Mistrzostw Europy U-21, które od piątku rozgrywane są w Polsce. Nasza reprezentacja, uległa sąsiadom z południa 1:2.

 

Podczas emisji spotkania Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Obie anteny w trakcie meczu osiągnęły udziały: 28% w grupie 4+ i 32% w grupie 16-49. Spotkanie komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Polacy po doskonałym początku i bramce strzelonej już w pierwszej minucie przez Patryka Lipskiego, z czasem oddali inicjatywę gościom i ostatecznie przegrali 1:2. W składzie Biało- Czerwonych znaleźli się młodzi piłkarze z pierwszej reprezentacji Adama Nawałki: Karol Linetty, Bartosz Kapustka czy Mariusz Stępiński.

Kolejne spotkanie grupowe reprezentacja Polski rozegra dziś ze Szwecją, a zmagania w pierwszej fazie zamknie meczem z Anglią 22 czerwca. Szanse na awans do półfinałów zachowamy tylko pod warunkiem wygranej. Początek transmisji dzisiejszego spotkania w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20.00.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.