Alexandra Sanchez dla SATinfo24.pl

Portal SATinfo24.pl przedstawia kolejny wywiad, tym raz rozmowa z Panią Alexandrem Sanchezem, Marketing Manager Viasat World.

 

10 kwietnia 2016 r. w Polsce zadebiutował Viasat Epic w paśmie Polsat Viasat History. Czy jest prawdą że kanał zostanie wprowadzony na Polski rynek jako oddzielny kanał ?

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem do oferty nowego kanału. W chwili obecnej nie możemy jednak zdradzić, jaki będzie jego typ.

Na początku 2017 roku ma być wprowadzony do Polski nowy kanał od Viasatu. Czy wiadomo już co to za kanał będzie?

Start nowego kanału zaplanowany jest na drugą połowę 2017 r. O szczegółach informować będziemy w Q2 przyszłego roku.

Również w 2016 r. Modern Times Group zapowiadała wejście do Polski nowego kanału. Czy chodziło o Viasat Epic a może o TV 1000, który już kiedyś nadawał w Polsce ?

Od 9 maja ubiegłego roku nie jesteśmy już częścią MTG Group. Jako Viasat World nie znamy planów MTG Group w zakresie wprowadzania nowych kanałów.

Jeżeli by weszły na Polski rynek w/w kanały to czy może Pani przybliżyć nam datę startu?

Takich informacji na chwilę obecną nie mamy.

Kanał Polsat Viasat Nature nadaje w wersji SD, kiedy jest planowane przejście na nadawanie HD?

Przejście z nadawania Polsat Viasat Nature w wersji SD do HD będzie wydarzeniem, o którym będziemy szeroko informować. W chwili obecnej jednak nie znamy daty, kiedy kanał ten nadawany będzie w rozdzielczości HD.

Czy może Pani potwierdzić różne wpisy internautów, że już niebawem z rynku zniknie Polsat Viasat a pozostanie marka Viasat?

Pojawiające się w mediach informacje dotyczące „rozwodu Polsatu z Viasat” nie mają w sobie nic z prawdy. Viasat bardzo ceni sobie współpracę z Polsat, która jest efektywna na każdej płaszczyźnie.

Alexandra Sanchez, Marketing Manager wypowiedź dla SATinfo24.pl

Zobacz także

3 Komentarze

  1. Za dużo to się nie dowiedzieliśmy żadnych szczegółów !!!!!
  2. Przynajmniej wiemy że będą nadal pod Polsatem i Polsat Viast Naturę będzie w HD.
  3. Twój komentarz*@Maris Św. Mikołaj nie zawsze przynosi prezenty :D