Allview wprowadza urządzenie V-bass, inteligentny głośnik

Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 12 lat, wprowadza do oferty inteligentny głośnik V-Bass. Urządzenie, które nie tylko odtwarza dźwięk, ale również odpowiada na pytania i jest sterowane komendami głosowymi. Inteligentny głośnik V-Bass jest kompatybilny z usługą Amazon Alexa oraz dostarcza informacji wiedzy ogólnej, opowiada żarty, odtwarza audiobook`i lub tworzy zadania i listy zakupów.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Interakcja z V-Bass jest bardzo prosta – naciśnij przycisk, a następnie zadaj pytanie lub wypowiedz komendę głosową. Przy użyciu kilku poprawnych słów, głośnik dopasuje pożądany poziom głośności, zmieni utwór, wybierze ulubioną stację radiową lub ustawi budzik na określoną godzinę.

”Technologia z łatwością przyjmuje cechy ludzkiej osobowości, a interakcja pomiędzy urządzeniem, a człowiekiem staje się naturalną rozmową. V-Bass dostarcza użytkownikom mieszankę informacji i rozrywki w nowy, atrakcyjny sposób.”, mówi Lucian Peticila, General Manager marki Allview.

Za pomocą aplikacji Siebo Multiroom z marketu Google Play, użytkownicy mogą jednocześnie odtwarzać tę samą lub różne ścieżki dźwiękowe na wielu urządzeniach V-bass, znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Ponadto, dwa głośniki mogą pracować w systemie stereo, na dwóch różnych kanałach. Dodatkowo, za pomocą aplikacji użytkownicy mogą tworzyć listę ulubionych stacji radiowych do których będą mieć dostęp za pomocą prostych komend głosowych.

Dzięki swoim małym rozmiarom – 6,7 cm szerokości i nieco ponad 10 cm wysokości – inteligentny głośnik V-Bass może być używany w dowolnych okolicznościach: w domu, w samochodzie, w biurze lub podczas urlopu. Interakcja z Amazon Alexa wymaga połączenia Wi-Fi. Gdy nie jest ono dostępne, V-Bass może połączyć się z telefonem za pomocą Bluetooth i odtwarzać treści audio z pamięci urządzenia. Równocześnie, urządzenie może służyć jako zestaw głośnomówiący do połączeń głosowych.

V-Bass ma moc znamionową 3W oraz może działać na akumulatorze do 4 godzin.

Ładowanie odbywa się za pomocą przewodu microUSB.

Inteligentny głośnik V-Bass dostępny jest od dzisiaj na stronie www.allview.pl w cenie 249 zł.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.