Aplikacja Eleven Sports w Samsung Smart TV

Od kwietnia 2017 roku aplikacja ELEVEN SPORTS jest dostępna dla użytkowników nowoczesnych telewizorów Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen* oraz telewizorów QLED z pakietem Elite Smart Pack.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Właściciele Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen* dzięki serwisowi ELEVEN SPORTS uzyskali dostęp do transmisji z wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie, między innymi z wyścigów Formula 1® oraz z meczów najlepszych lig piłki nożnej, takich jak hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, czy francuska Ligue 1. W przyszłości użytkownicy aplikacji ELEVEN SPORTS na telewizorach Samsunga otrzymają możliwość cofania programu do 24 godzin, dzięki czemu nie przegapią żadnej emocjonującej akcji z boisk, torów czy ringów. Zasady korzystania z serwisu są takie same jak w przypadku wersji dostępnych na innych urządzeniach – użytkownik może wykupić pakiet 72-godzinny, miesięczny, półroczny lub roczny.

Jednym z głównych założeń naszej strategii jest dotarcie do jak najszerszej grupy kibiców sportowych korzystając zarówno z tradycyjnych, jak i innowacyjnych kanałów dystrybucji. Pojawienie się naszej oferty na Samsung Smart TV doskonale wpisuje się w jej realizację”, mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający grupy ELEVEN SPORTS w Polsce. „Cieszymy się, że możemy zaoferować użytkownikom naszego serwisu światowej klasy rozgrywki sportowe na tak nowoczesnej platformie jaką jest Samsung Smart TV i na sprzętach tej popularnej oraz cenionej marki.”

W najbliższy weekend na widzów ELEVEN SPORTS czeka potężna dawka sportu z najwyższej półki. Fani sportów motorowych obejrzą treningi, kwalifikacje i wyścigi 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX z udziałem gwiazd tej dyscypliny, m.in. Lewisa Hamiltona i Sebastiana Vettela. Piłkarskim hitem weekendu będą sobotnie derby Mediolanu, w których zmierzą się dwie legendarne drużyny Serie A TIM: Inter i AC Milan. Na boisku nie powinno zabraknąć czołowego strzelca rozgrywek Mauro Icardiego i utalentowanego bramkarza Gianluigiego Donnarummy. Tego samego dnia będzie można zobaczyć w akcji ekipy Realu Madryt i FC Barcelony, które przygotowują się do wielkiej konfrontacji w El Clásico, która odbędzie się 23 kwietnia. Zespół ze stolicy Hiszpanii zmierzy się ze Sportingiem Gijón, a zawodnicy Luisa Enrique z Realem Sociedad.

* Aplikacja ELEVEN SPORTS dostępna jest dla telewizorów Smart TV wyprodukowanych w 2017 roku oraz w latach 2015 – 2016 z systemem Tizen.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.