Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Aplikacja Orange Flex zintegrowana z HMS. Atrakcyjna oferta dla użytkowników

Orange Flex, pierwsza w pełni cyfrowa oferta sieci komórkowej dostępna w aplikacji, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest dostępna w AppGallery dla najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS, a także dla starszych modeli z GMS. Na osoby, które pobiorą aplikację Orange Flex z AppGallery, czeka atrakcyjna oferta – dodatkowy pakiet 10 GB internetu.

 

Integracja z HMS oznacza, że aplikację Orange Flex z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS (smartfony z serii P40, Mate 40 Pro, Y6p i Y5p, Mate 30 Pro i Mate Xs).

Huawei i Orange Flex przygotowali również atrakcyjną ofertę dla osób, które pobiorą aplikację z AppGallery – dodatkowy pakiet 10 GB internetu za 0 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać aplikację z AppGallery, wejść w zakładkę „Prezenty”, pobrać kod promocyjny, a następnie wprowadzić go w aplikacji Orange Flex i aktywować. Kod można aktywować w aplikacji do końca lata.

Orange Flex to pierwsza, w pełni cyfrowa oferta mobilna dostępna w aplikacji, dzięki której użytkownik zyskuje dostęp do sieci komórkowej bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. W aplikacji można samodzielnie założyć konto, w kilku prostych krokach przenieść numer lub wybrać nowy oraz bezpiecznie zweryfikować swoją tożsamość. Po aktywacji numeru, z poziomu aplikacji można zarządzać swoim numerem oraz korzystać z usług dodatkowych, Klubu Flex ze zniżkami na oferty partnerskie, Sklepu Flex ze smartfonami i gadżetami w wyjątkowych cenach oraz funkcji „Przekaż GB”, dzięki której można przekazać znajomym z Flexa swoje gigabajty.

Więcej szczegółów o ofercie Orange Flex na stronie: https://flex.orange.pl/.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Huawei jest jednym z wiodących producentów infrastruktury telekomunikacyjnej i elektroniki użytkowej na świecie. Pełne portfolio produktów marki dostępne jest w sklepie internetowym huawei.pl, w którym na odwiedzających codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej, a także szereg benefitów, w tym wiele wygodnych form płatności, atrakcyjne raty 0%, darmowe i bezpłatne dostawy czy 15 dni na ewentualny bezpłatny zwrot zakupionego towaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *