“Ben 10” – nowa gra na licencji serialu Cartoon Network

Outright Games zapowiada premierę nowej gry na licencji wielkiego międzynarodowego hitu, „Ben 10”. Produkcja pojawi się na rynku 10 listopada. Dystrybucją w Europie zajmie się BANDAI NAMCO. Elektroniczna wersja przygód dziesięcioletniego Bena Tennysona będzie dostępna dla posiadaczy Nintendo Switch™, PlayStation®4, Xbox One i PC.

Jak zapowiada producent, gra „Ben 10” przeniesie użytkowników do świata znanego z bijącego rekordy popularności serialu Cartoon Network. Głównym zadaniem graczy będzie odkrycie i odblokowanie wszystkich dziesięciu transformacji w kosmitów i pokierowanie głównym bohaterem podczas jego misji ratowania galaktyki.

Przy okazji ogłoszenia premiery nowej gry, Outright Games poinformowało również o nawiązaniu współpracy z BANDAI NAMCO Entertainment Europe, wiodącym dystrybutorem gier anime. Firma zajmie się europejską dystrybucją gier zaplanowanych na sezon wydawniczy 2017-2018, w tym opartych o licencję najpopularniejszych seriali Cartoon Network – „Ben 10” i „Pora na przygodę”.

– Z wielką przyjemnością ogłaszamy podpisanie umowy dystrybucyjnej z BANDAI NAMCO Entertainment Europe. Naszym celem jest tworzenie najwyższej jakości gier dla całej rodziny. BANDAI NAMCO kieruje się takimi wartościami, jak marzenia, zabawa i inspiracja, jest więc dla nas idealnym europejskim partnerem w ekscytującym sezonie 2017-2018. – mówi Terry Malham, CEO Outright Games.

– Cieszymy się z rozpoczęcia długofalowej współpracy z Outright Games. Dzielimy z nimi podobną pasję i zapał do tworzenia gier dla całej rodziny. Obecnie brakuje dobrych familijnych treści, szczególnie na rynku EMEA. Chcemy uzupełnić te braki tworząc wysokiej jakości gry we współpracy z utalentowanym i doświadczonym zespołem twórców. – mówi Hervé Hoerdt, Vice President of Marketing & Digital w BANDAI NAMCO Entertainment Europe.

Gra “Ben 10” pojawi się 10 listopada na konsolach Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One oraz na PC. Gra na licencji „Pory na przygodę” zapowiedziana jest na początek 2018 roku.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.