Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i Canal+ Now w sieci JAMBOX

W pakiecie Canal+ Prestige JAMBOX (bez zmiany warunków) znalazły się aż trzy nowe kanały HD: Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD, Canal+ Now HD.

 

CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 to sportowy kanał premium stworzony specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. „Planeta Ekstraklasa” – magazyn złożony z reportaży poświęconych rozgrywkom PKO BP Ekstraklasy; „Liga gra” – zapowiedź kolejki, wzbogacona o przedmeczowe statystyki oraz analizy „head to head”; „Liga+” – program na żywo, podsumowujący piątkowe i sobotnie mecze wraz z analizą gościa specjalnego; „Liga+ Extra” – program na żywo, podsumowujący całą kolejkę z udziałem ekspertów i gości, prowadzącymi program w studio są Andrzej Twarowski i Krzysztof Marciniak; „Ekstraklasa po godzinach” – program na żywo zawierający podsumowanie bieżących wydarzeń w PKO BP Ekstraklasie, z ciekawostkami, analizami i nutką ironii. Wszystkie programy i mecze opatrzone fachowym komentarzem ekspertów. Programy nieprzerywane reklamami.

 

Głównym założeniem CANAL+ NOW jest zagwarantowanie dostępu do jak największej liczby wydarzeń w ramach posiadanych praw.

Jest on wykorzystywany przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w kanałach CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *