Canal+ Start i Canal+ Now – nowe kanały nc+?

Abonenci platformy nc+ od kilku dni otrzymują od operatora ankiety z prośbą o ocenę możliwych zmian w ofercie premium platformy.

 

- Na razie tylko badamy satysfakcję klientów i ich potrzeby. W zależności od wyników tych badań, będziemy podejmować decyzje - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor komunikacji nc+.

W ankietach nc+ wskazuje na nową stację Canal+ Start, która pokazywałaby filmy oraz wydarzenia sportowe (m.in. piłkarska Liga Mistrzów czy żużlowa PGE Ekstraliga). Nowością jest także kanał Canal+ Now, na nadawanie którego platforma posiada już koncesję od października. Miałby to być trzeci kanał sportowy obok Canal+ Sport i Canal+ Sport2.

Operator prosi także o ocenę nowej formy sprzedaży pakietów Canal+ w czterech wariantach - dostęp do pełnej oferty (9 kanałów + VOD), dostęp tylko do Canal+ Start (1 kanał oferowany już od pakietu podstawowego), opcja dla kinomanów i fanów seriali (6 kanałów bez sportowych + VOD) oraz opcja dla kibiców (dostęp do trzech kanałów sportowych oraz Canal+ Start, Canal+ i Canal+1).

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, ankieta jest standardową formą sprawdzania poziomu satysfakcji klientów premium platformy nc+. Na razie operator nie planuje żadnych zmian w ofercie Canal+.

- Przeprowadzamy je co roku, dzięki czemu poznajemy potrzeby naszych subskrybentów - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor komunikacji nc+. - Chcemy wiedzieć, co mają klienci do powiedzenia na nasz temat, czego oczekują, co nasi abonenci chcą oglądać na kanałach premiowych. Na razie tylko badamy satysfakcję klientów i ich potrzeby, w zależności od wyników tej ankiety, będziemy podejmować decyzję - zaznacza Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.