Cyfrowy Polsat zmienia wygląd menu dekoderów

W dniu dzisiejszym Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla części dekoderów HD 5000 z zakresu modułów: 1726225744 – 1726315195. Nowy soft otrzymał nr.: 4.40.1.23 i wprowadza m.in. nowy interfejs, który jest bardzo podobny do tego zastosowanego w dekoderach Evobox PVR.

Zmiany nastąpiły także w nawigacji oraz w zarządzaniu kanałami i listami ulubionych kanałów. Wkrótce wszystkie dekodery serii HDxxxx otrzymają również nowy soft.

Soft aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.

Źródło: 

Zobacz także

4 Komentarze

  1. Mnie się już zaktualizował - zmiany na duży plus! Fajnie, że polsat pamięta też o trochę starszym sprzęcie :)
  2. Co do tego że Polsat cyfrowy zawsze dba o sprzęt i jego prawidłowe działanie, to ja nie mam wątpliwości. Mam u nich już od kilku nastu lat różne dekodery i zawsze to było gwarancją dobrego odbioru.
  3. W końcu się doczekaliśmy i jak widać starsze dekodery polsatu też mają potencjał i można je upodobnić (przynajmniej interfejsem) do sztandarowych Evoboxów. Myślę, że teraz każdy dekoder HD dostanie taki soft.
  4. Sprzęt to podstawa. a w cp o sprzęt zawsze dbali. przynajmniej ja mam takie doświadczenie z tym dostawcą tv.