Drugi sezon „Gruchoty – reaktywacja” na Polsat Viasat Explore (wideo)

Para zwariowanych mechaników powraca na antenę Polsat Viasat Explore w nowym sezonie programu „Gruchoty – reaktywacja”. Premierowy odcinek przebojowej serii nadawca przedstawi w poniedziałek 3 czerwca o godzinie 21:00.

 

 

Minął rok odkąd Gus Gregory i Will Trickett rzucili pracę, aby zrealizować swoje marzenie: kupować

i sprzedawać samochody, których ludzie starają się raczej unikać. Na razie udaje im się nie zbankrutować, ale nadal prowadzą wyścig z czasem, próbując naprawić zdezelowane auta i sprzedać je z zyskiem. W drugiej serii programu zajmą się trzynastoma dziwacznymi pojazdami, które kupują za sumy poniżej 1000 funtów. Są wśród nich Audi TT, Morris Minor, VW Garbus, Skoda Estelle i Suzuki SJ. Gus i Will wybierają się także na drugi brzeg kanału La Manche, gdzie kupują Citroëna XM.

W każdym odcinku mężczyźni wchodzą do warsztatu na początku tygodnia, by rozpocząć prace renowacyjne nad nowo nabytym pojazdem. Równolegle rozpoczynają aukcję online, by zwiększyć swoje szanse na lukratywną sprzedaż przed końcem tygodnia. Od tego momentu rozpoczyna się szalona sekwencja wydarzeń – aby wyjść na swoje, duet mechaników musi zmieścić się w założonym limicie czasowym.

Prowadzący wracają wzmocnieni doświadczeniem zdobytym w pierwszym sezonie. „Musisz być bardzo ostrożny przy zakupie samochodów, ponieważ często okazuje się, że pozornie sprawny pojazd kryje swoje tajemnice i doprowadzenie go do stanu użyteczności zajmuje dużo więcej czasu, niż mogłoby się wydawać na wstępie” – mówi Gus Gregory.

Zapytany o ulubiony wehikuł z drugiego sezonu Will Trickett opowiada: „Jednym z moich pierwszych samochodów w młodości była Skoda Estelle, co zresztą stanowiło powód do kpin dla moich znajomych. Teraz udało nam się znaleźć identyczny model w fantastycznym stanie. Ale najlepszą rzeczą w nim jest kolor nadwozia. Rudy. Identyczny jak kolor moich włosów! Mówię wam, że nie ma nic lepszego niż rudy samochód!”

 

 

„Gruchoty – reaktywacja”: Premiera w dni powszednie od poniedziałku 3 czerwca, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *