Dziś w Eleven Sports finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii na żużlu

Dziś o 20:30 na antenie Eleven Sports kibice będą mogli zobaczyć finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii na żużlu. Na National Speedway Stadium w Manchesterze o miano najlepszego zawodnika na Wyspach powalczy 16 kandydatów. Wśród nich znajdą się broniący tytułu Danny King oraz najlepsi w półfinałach Rory Schlein, Richie Worrall i Kyle Howarth. Na linii startu nie zabraknie także utytułowanych Scotta Nichollsa i Chrisa Harrisa.

W zasadniczej części turnieju przewidzianych jest 20 biegów. Dwójka najlepszych zawodników awansuje bezpośrednio do finału, a czterech kolejnych pojedzie w barażu, który wyłoni pozostałych uczestników decydującego wyścigu. Jego zwycięzca zostanie Indywidualnym Mistrzem Wielkiej Brytanii w 2017 roku. Dzisiejsze wydarzenia na antenie Eleven Sports komentować będą Michał Korościel i Marcin Kuźbicki.

Od przyszłego poniedziałku do połowy października widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli śledzić rywalizację w ligowym sezonie 2017 Speedway Great Britain Premiership. W zmaganiach nie zabraknie Polaków, m.in. Krzysztofa Kasprzaka i Adama Skórnickiego. 26 czerwca od 19:30 w Eleven Sports transmitowany będzie mecz Poole Pirates - Belle Vue Aces. W lipcu relacjonowane będą spotkania Wolverhampton Wolves - Rye House Rockets, Leicester Lions - Swindon Robins i Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.