„Farma”: Pierwszy sezon reality show na antenie Super Polsat

Walka o 100 tysięcy złotych i tytuł Super Farmera od poniedziałku do piątku o 14:50. „Farma” to reality show, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Kilkunastu „mieszczuchów” świadomie porzuca nowoczesny styl życia, żeby zamieszkać w wiejskim gospodarstwie – bez prądu, bieżącej wody i internetu. To przygoda ich życia, ale też wyzwanie, na które nie wszyscy są gotowi.

 

Na farmie nie jest lekko

Na farmie w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej kilkunastu uczestników zmaga się z nową dla nich, wiejską rzeczywistością. Muszą przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka nad zwierzętami, prace w polu i posiłki tylko z tego, co uda się im wyhodować. Czas na spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania wymagające trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem.

Walka o nagrody

Uczestnicy mieszkają pod jednym dachem i w codziennej pracy muszą ze sobą współpracować. Stawką programu są jednak także cenne nagrody. Żeby zdobyć 100 tysięcy złotych i tytuł Super Farmera trzeba nie tylko znakomicie wywiązywać się ze swoich zadań, ale też wygrywać pojedynki, zawierać sojusze, a może także przyjaźnie.

Prowadzące i ekspert na pomoc

W tym niezwykłym wyzwaniu uczestników wspierają prowadzące – Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska oraz ekspert programu i juror, Szymon Karaś. Doświadczony rolni dba także o to, żeby na farmie krzywda nie działa się jej najważniejszych mieszkańcom, czyli zwierzętom.

Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 14:50 w Super Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *