Filmowa majówka z IPLĄ

Pogoda w trakcie rozpoczynającej się majówkiraczej nas nie będzie rozpieszczała, dlatego idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu będzie bezpłatna oferta filmowa, którą przygotowała IPLA. W paczce propozycji znajdą się tytuły, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom. Od dzisiaj do 7 maja filmy takie jak „Baby są jakieś inne”, „Tylko Ciebie chcę”, „Dino mama” czy „Wyspa dinozaura” dostępne będą bezpłatnie. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach,w trakciemajówki użytkownicy będą mogli skorzystaćz darmowych tytułów w dowolnym miejscu iczasie.

Coś dla starszych…

Do łez rozbawi film twórcy „Dnia Świra”, Marka Koterskiego – najbardziej kobieca komedia o mężczyznach z Robertem Więckiewiczem i Adamem Woronowiczem w rolach głównych – „Baby są jakieś inne”. „Kwiat pustyni” to poruszająca do głębi opowieść oparta na bestsellerowej biografii WarisDirie – urodzonej w Somalii dziewczynie, która mimo dramatycznych przejść stała się supermodelką.O tym, czy pierwsza miłość jest tą jedyną, widzowie przekonają się, oglądając„Tylko Ciebie chcę” – czyHacheznajdzie ukojenieprzy zwariowanej Gin? Dla fanów grozy idealną propozycją będą dwa horrory:„Exorcismus: Opętanie Amy Evans”–historia opętania piętnastoletniej dziewczyny oraz „Istnienie”, czyli przerażająca opowieść przedstawiona z punktu widzenia duchów. Twórcy „Labiryntu Fauna” i „Sierocińca” po raz kolejny zabiorą widzów w wyprawę do świata koszmarów –„Wyspa zaginionych”to film o demonach, którekażdy z nas nosi wsobie. Niepoprawna politycznie i historycznie komedia Sci-Fi„Iron Sky”opowiada onazistach, którzy pod koniec wojny znaleźli schronienie na Księżycu, gdzie przez lata planowali powrót na Ziemię w celu dokonania całkowitej inwazji. „Zabójcza gra”to trzymające w napięciu, pełne efektownych scen walki kino akcji z Wesleyem Snipesem, odtwórcą kultowego Blade’a. W nieprzyzwoicie śmiesznej komedii „Fenomen” nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które na trwałe zapiszą się w pamięci.

…i coś dla młodszych widzów

IPLA pomyślała również o swoich najmłodszych widzach. „Dino mama” ukaże przygodę trójki przyjaciół, którzy cofają się o 65 milionów lat i trafiają do gniazda dinozaura. Beztroskie życie na tytułowej „Wyspie Dinozaura zburzy wyrzucone przez wodę na brzeg prastare jajo, z którego wykluje się zielony dinozaur Dyzio.„Królowa Śniegu 2” przeniesie do Krainy Lodu, gdzie troll Orm, rodzeństwo Gerda i Kai, zbuntowana piratka Alfidaoraz niezawodna łasiczka Zuzia tym razem staną do walki z Królem Śniegu.

Majówkowe propozycje IPLI można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu: smartfonie, tablecie, komputerze lub w Smart TV.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.