Finały Klubowych MŚ w Polsacie Sport Extra

Klubowe MŚ dobiegają końca. O miano najlepszej drużyny na świecie wśród kobiet zawalczą Eczacibasi Vitra Stambuł i triumfatorki ostatniej edycji Ligi Mistrzyń Pomi Casalmaggiore. Wśród mężczyzn dojdzie do powtórki finału z poprzedniego roku. Sada Cruzeiro Belo Horizonte będzie rywalem Zenitu Kazań.

 

Wielkich emocji dostarczy finał mężczyzn. Zenit będzie chciał zrewanżować się Sadzie za ubiegłoroczną rywalizację. Wilfredo Leon i jego koledzy nie dali Trentino Volley najmniejszych szans i po pewnym zwycięstwie (3:0) otworzyli skład niedzielnego finału rozgrywek. Niebawem dołączyli do nich gospodarze turnieju – Sada. Obrońcy tytułu ograli w półfinale Personal Bolivar (3:1).

Brazylijczycy przed rokiem pokonali mistrzów Rosji w meczu o złoty medal (3:1), a w Betim mierzyli się z nimi w fazie grupowej i ten mecz również wygrali (3:1).

W finale kobiet zmierzą się Eczacibasi Vitra Stambuł i Pomi Casalmaggiore. Turecka drużyna to triumfatorki poprzedniej edycji Klubowych MŚ. Rywalki nie są mniej utytułowane. Są ubiegłorocznymi zwyciężczyniami Ligi Mistrzyń. To spotkanie z pewnością dostarczy wielu emocji.

Transmisje ostatniego dnia Klubowych MŚ:

Finał kobiet Eczacibasi Vitra Stambuł - Pomi Casalmaggiore godz.12:50 (Polsat Sport) Komentują: Krzysztof Wanio i Damian Dacewicz

Mecz o 3. miejsce mężczyzn Personal Bolivar - Trentino Volley godz.17:50 (Polsat Sport Extra) Komentują: Adam Romański i Wojciech Drzyzga

Finał mężczyzn Sada Cruzeiro – Zenit Kazań godz.20:05 (Polsat Sport Extra)
Komentują: Adam Romański i Wojciech Drzyzga

 

Zobacz także

5 Komentarze

  1. Polsat Sport to jeden z tych kanałów na których zawsze leci coś wartego obejrzenia :) I też jeden z tych który u mnie w domu leci najczęściej.
  2. Klubowe MŚ świata w polsacie to już stała impreza. Siatkówka zawsze była domeną polsatu i niech tak pozostanie.
  3. Leo
    Prosta sprawa. Polsat ma w tej ofercie siatkówkę i jest to bardzo duży magnes, żeby przyciągnąć do telewizorów kibiców. Poza tym abonenci cp przyzwyczajeni i wysmakowani w siatkówce, więc takie imprezy jak najbardizej na miejscu.
  4. Świetne transmisje i rozgrywki. Jak zwykle siatka na najwyższym poziomie tylko w polsacie.
  5. Ja już się przyzwyczaiłem, że polsat sportowy to dobra siatkówka. Kiedyś tej dyscypliny aż tak bardzo nie hołubiłem, ale że w polsacie pokazują dużo dobrych spotkań, a sam mam cp, no to mi się dyscyplina bardzo spodobała. NO i ważne też przecież, że w tej konkurencji nasi się liczą na świecie.