Głośniki TechniSat AUDIOMASTER MR3 z prestiżową nagrodą reddot design 2017

Niezwykle miło jest nam Państwa poinformować, że najnowsze głośniki TechniSat AUDIOMASTER MR3 zwyciężyły w konkursie reddot award 2017

Jak poinformował profesor Dr. Peter Zec, inicjator i przewodniczący komisji Red Dot Awards w 2017 roku w kategorii „Projektowanie produktu” zgłoszonych zostało 5500 projektów z 54 krajów z całego Świata. O zwycięstwie zadecydowało jury składające się z 40 niezależnych członków (projektantów, dydaktyków i dziennikarzy).

Minimalistyczny design czyli jak pokonać konkurencję

Zwycięstwo w konkursie zapewnił nam przede wszystkim udany minimalistyczny design w stylu 360°. Konstrukcja zewnętrzna wszystkich naszych głośników multiroom została oparta o podwójny płaszcz wykonany z siatki z anodowanego aluminium.

Jednak idealnie zakrzywiona powierzchnia to nie wszystko. Również wnętrze tego głośnika zostało docenione. A w środku na miłośników dobrego dźwięku czeka kolejna miła niespodzianka - korpus wykonany z litego drewna. Korpus ten ma za zadanie nie tylko doskonale wyglądać ale i tłumić pojawiające się drgania oraz sprawiać, że dochodzący do naszych uszu dźwięk będzie przyjemnie „miękki”.

Wśród zalet tego głośnika komisja konkursowa wskazała również ciekawą gęstość siatki sprawiającej, że z wewnątrz naszym oczom delikatnie ukazywały się głośniki opracowane przy współ- pracy z firmą ELAC. Na uznanie komisji zasłużyły również minimalistyczne a jednocześnie funkcjonalne przyciski doskonale osadzone na głównym panelu urządzenia. Panelu wykonanym z innowacyjnego tworzywa odpornego na pojawianie się odcisków palców.

Zdaniem komisji, zwycięzca - AUDIOMASTER MR3 od TechniSat - realizuję właściwą strategię projektowania. Strategię, która poza sferą estetyczną z pewnością przyniesie również sukces rynkowy!

AUDIOMASTER MR3 to najpotężniejszy z głośników naszego najnowszego projektu dźwięku multiroom. Głośnik ten posiada do dyspozycji 3 głośniki ELAC po 30W mocy muzycznej każdy. Głośniki zostały zaprojektowane i skonfigurowane do pracy w trybie 3D-Sound. A za wyjątkową barwę dźwięku odpowiada między innymi drewniana konstrukcja wewnętrzna. Z tym bezprzewodowym głośnikiem mogą Państwo odtwarzać muzykę z Bluetooth, Spotify Connect lub poprzez domową sieć. Głośniki serii AUDIOMASTER cechują się również niezwykłą estetyką i precyzją wykonania. Dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Warto pamiętać, że głośniki do tego modelu z ostały opracowane dzięki współpracy zespołu inżynierów firmy ELAC i TechniSat.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.