Category Archives: Główna strona

CP: Otrzymanie decyzji Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie

Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 29 maja 2017 roku powziął informację o otrzymaniu przez pełnomocnika Spółki decyzji Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie („Organ”) z dnia 25 maja 2017 r. określającej zobowiązanie podatkowe w podatku dochodowym od osób prawnych za rok 2011 w kwocie wyższej od zadeklarowanej o wartość 40,6…
Czytaj więcej >>

Finisz Lotto Ekstraklasy na żywo w TVP 2

W ostatni weekend maja w 36. kolejce Lotto Ekstraklasy swoje mecze wygrały wszystkie cztery zespoły walczące jeszcze o mistrzostwo Polski. To oznacza, że losy tytułu rozstrzygną się w ostatniej serii spotkań. Największe szanse na zwycięskie wyjście z tej walki ma liderująca w tabeli Legia, która przy Łazienkowskiej podejmie Lechię Gdańsk. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Podróże w czasie i przestrzeni w czerwcu w telewizji Metro

W czerwcu telewizja METRO zaprosi na dokumentalne propozycje z biblioteki Discovery, m.in. "Bear Grylls: Szkoła przetrwania" - słynną serię ze znanym poszukiwaczem przygód, a także "Reakcję niełańcuchową" i "Szyfry i spiski". W ofercie nie zabraknie również dobrych filmów - tych przedstawiających zarówno różne wizje przyszłości - "A.I. Sztuczna Inteligencja" i "Dziwne dni", jak i współczesne…
Czytaj więcej >>

BBC Brit odkrywa sekrety podniebnego transportu

Skąd pilot wie, w którym kierunku lecieć i jak kontrola lotów dba o nasze bezpieczeństwo? Co się dzieje z samolotem podczas uderzenia piorunem i gdzie trafiają wysłużone maszyny? Jak konie znoszą podróż lotniczą i czy tak jak u ludzi najtrudniejsze są dla nich start i lądowanie? (więcej…)
Czytaj więcej >>

Pierwsza Randka TVP2: Zbliżamy się do finału serii

Krótka, uspokajająca rozmowa z Darkiem – barmanem Restauracji Pierwsza Randka, a potem rozpoczęcie pierwszego spotkania z osobą, którą wybrali specjaliści od kojarzenia par. Tak zaczynała się każda z niemal 50 randek, które mogliśmy zobaczyć w programie. Wszystkie spotkania były inne, a bohaterowie różnie radzili sobie w niecodziennych sytuacjach. Jakie towarzyszyły im emocje? (więcej…)
Czytaj więcej >>

Telewizja Puls produkuje serial „Lombard. Życie pod zastaw”

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, rozpoczęła zdjęcia na planie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Producentem wykonawczym jest Studio A, za którym stoi sukces takich hitów telewizyjnych jak „Ranczo”, „Miodowe lata” czy „Kasia i Tomek”. „Lombard. Życie pod zastaw” - premiera jesienią, tylko w TV Puls. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Miś” – ponadczasowa komedia w Stopklatce TV

Lata mijają, zaś „Miś” niezmiennie bawi kolejne pokolenia Polaków. „Słuszną linię ma ta nasza władza”, czy piosenka „Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam” na trwałe weszły do mowy potocznej. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej, bo kultowych dialogów jest znacznie więcej i warto je sobie przypomnieć. (więcej…)
Czytaj więcej >>