Category Archives: Główna strona

Romeo Jozak gościem Cafe Futbol

Szkoleniowiec Legii Warszawa, Romeo Jozak będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol. Chorwat kilka godzin przed hitem 16. kolejki Ekstraklasy, w którym "Wojskowi" zmierzą się z Górnikiem Zabrze opowie o swoich postrzeżeniach po pierwszych miesiącach pracy w klubie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Dawne grzechy” w Teatrze Telewizji

Kamila Baar, Adam Woronowicz, Tomasz Karolak i Jan Frycz na scenie Teatru Telewizji. „Dawne grzechy” w reżyserii Krzysztofa Langa to zabawna sztuka pełna zaskakujących zwrotów akcji - spektakl trzyma w napięciu do ostatnich minut! (więcej…)
Czytaj więcej >>

W Mińsku świętowano 10. urodziny Biełsatu

W centrum kulturalnym Korpus w Mińsku odbył się w piątek koncert z okazji dziesięciolecia nadającej z Polski telewizji białoruskojęzycznej Biełsat. „To dla mnie duża satysfakcja i radość” – powiedziała dyrektor stacji Agnieszka Romaszewska-Guzy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Reklama Dzieciom” pomaga już 25 lat!

Telewizja Polska od 1993 roku wspiera najbardziej potrzebujące dzieci. Przez ten czas ponad 25 milionów złotych z akcji „Reklama Dzieciom” trafiło do więcej niż tysiąca placówek. Tylko dzięki zeszłorocznej edycji pomogliśmy ponad 2000 tysiącom dzieci. W tym roku Telewizja Polska już 25. raz organizuje „Reklamę Dzieciom”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w TVP Kultura

„M – Morderca” w Wieczorze kinomana, „Blue Velvet” w Bilecie do kina, „Piłkarski poker” w Panoramie kina polskiego i „Pozycja dziecka” w cyklu Na wschód od Hollywood. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w Jedynce i Dwójce

Ryan Gosling pracuje w sztabie George’a Clooneya, Jennifer Lopez marzy o prawdziwej miłości, Eddie Murphy jest sterowany przez kosmitów, Marlon Brando dostaje przepustkę, a Roger Moore kolejny raz musi ocalić świat. W Dwójce Benedict Cumberbatch pracuje nad złamaniem kodu, życie Renee Zellweger powoli zaczyna się układać, Matthew McConaughey ukrywa się na wyspie, Kenneth Connor odkrywa…
Czytaj więcej >>