Category Archives: Główna strona

Nie żyje Witold Pyrkosz

Na profilu serialu M jak Miłość czytamy: "Odszedł cudowny Człowiek, nasz wspaniały Mistrz i wielki Przyjaciel. A wraz z nim odeszła cząstka każdego z nas... Pozostaje ogromna pustka, nieopisany smutek i żal. Dziękujemy Ci Witku za każdą piękną chwilę. Będziemy bardzo tęsknić i nigdy nie zapomnimy." (więcej…)
Czytaj więcej >>

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN – „Diagnoza”

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN, pt. „Diagnoza”. Produkcja opowiada o kobiecie, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Życie głównej bohaterki to teraz czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy, na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie…
Czytaj więcej >>

Zmiana pełną parą pod okiem Agaty Młynarskiej – Nowy program telewizji TLC

Na tę chwilę czekało wielu! Agata Młynarska – uznana dziennikarka, ceniona osobowość telewizyjna i dyrektor rozwoju TLC wraca na antenę z nowym autorskim programem „Zmiana pełną parą”. Wraz z zespołem swoich ekspertek: Moniką Jurczyk – stylistką, Katarzyną Sujką – wizażystką oraz Igą Chmielewską – stylistką fryzur i kolorystką, pomoże partnerom odkryć na nowo wielki potencjał,…
Czytaj więcej >>

Mistrzostwa Europy w TVP Sport

Po 17. latach przerwy Polska ponownie jest gospodarzem ME w judo. TVP jest producentem sygnału międzynarodowego z tego wydarzenia, a transmisje z imprezy na warszawskim Torwarze można zobaczyć w TVP Sport. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w TVP Kultura

Owen Wilson ucieka z zakładu psychiatrycznego, Cate Blanchett i Alec Baldin przywykli do luksusu, Magdalena Berus postanawia urodzić dziecko, a Mia Farrow cierpi na uciążliwe bóle kręgosłupa. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w Jedynce i Dwójce

Daniel Craig rzuca pracę w wydawnictwie, Russell Crowe trafia do szkoły gladiatorów, a Patrick Swayze i Charlie Sheen walczą z komunistami. W Dwójce Matt Damon i Franka Potente mieszkają na Goa, Forest Whitaker czeka na nowego prezydenta, Jennifer Garner odkrywa, że mąż ją zdradzał, a w ręce Brendana Frasera przypadkowo wpada tajemnicza szkatułka. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Discopoland” w TVP2

Dwójka zaprasza na zrealizowaną z lekkością serię muzyczno-dokumentalną, opowiadającą o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że ten gatunek cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Premierowy odcinek w sobotę, 22 kwietnia, o godz. 21:50. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Mistrz i Małgorzata” w TVP Kultura

Przybycie Wolanda do rosyjskiej stolicy sprawia, że świat przestaje być takim, jakim zawsze wydawał się być… Zapraszamy do TVP Kultura na spektakl Artura Tyszkiewicza według powieści Michaiła Bułhakowa. Emisja telewizyjnej rejestracji przedstawienia Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie w niedzielę, 23 kwietnia, godz. 22:10. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Helios na Scenie – najlepsze spektakle na wielkim ekranie

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na Scenie. Na ekranach kin w całej Polsce zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre i Comédie-Française! Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia na widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kosmiczne maratony „Strażników Galaktyki vol. 1 i vol. 2” w Cinema City i IMAX!

Strażnicy Galaktyki to paczka przyjaciół naprawdę nie z tego świata, którzy razem przemierzają wszechświat, aby ocalić kosmos. Chcesz dołączyć do swoich ulubionych superbohaterów? Przyjdź do Cinema City lub IMAX 5 maja o godz. 22.00 na maraton filmowy i zobacz „Strażników Galaktyki vol. 1” oraz premierowo drugą część mega hitu - „Strażników Galaktyki vol. 2”! Wybierz pokaz…
Czytaj więcej >>