Category Archives: Główna strona

„Daleko od noszy – Reanimacja” od 4 marca w Polsacie

Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski), siostra Basen (Hanna Śleszyńska), siostra Basia (Agnieszka Suchora), doktor Wstrząs (Krzysztof Tyniec), salowy Basen (Piotr Gąsowski) i oczywiście doktor Kidler. Oto czołówka aktorów, która znów przetestuje nasz dystans i poczucie humoru. Będzie się z czego pośmiać, bo szpital to takie miejsce, gdzie mimo upływu lat, sytuacji do sparodiowania nie brakuje. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP HD

Tej wiosny kanał TVP HD zaprasza na polskie i zagraniczne seriale, premiery filmowe i programy lifestylowe. Nie zabraknie również najlepszej rozrywki TVP i zrekonstruowanych wersji znanych polskich produkcji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP3

Wiosną w TVP3 stawia na przedsiębiorczość. W programie „Biznes na wsi” – jak znaleźć dobry pomysł na biznes oraz „Polskie inwestycje strategiczne” – najważniejsze inwestycje i bezpieczeństwo energetyczne kraju. Ponadto nie zabraknie programów poświęconych najbliższym sąsiadom Polski: „Kwartet” – magazyn krajów czwórki wyszehradzkiej oraz „Telenowyny” – program poświęcony relacjom polsko-ukraińskim. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP1

„Wojenne dziewczyny” – opowieść o okupacji hitlerowskiej, widzianej z perspektywy trzech Polek, „Dzień dobry Polsko!” – nowy energetyzujący program poranny, „O!Polskie przeboje” – prezentacja dobrej polskiej muzyki i jednocześnie eliminacje do opolskich Debiutów. A także nowe pasmo filmów dokumentalnych „Fascynujący świat”, druga seria „Młodych lekarzy” oraz premierowe spektakle Teatru TV – to różnorodna oferta programowa…
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Kultura

TVP Kultura jest wspólna i łączy pokolenia. Naszą wiosenną ofertę kierujemy do widzów w różnym wieku i na odmiennych etapach znajomości tekstów kultury. Do tych, którzy poszukują wyselekcjonowanych treści na wysokim poziomie, jak i do tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kulturą. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Rozrywka

TVP Rozrywka zaprasza wiosną na premierowe odsłony cyklu kabaretowego – „Kierunek kabaret”, na niezwykle interesujące rozmowy z Olgą Lipińską, na spotkania z polskimi gwiazdami, na odkrywanie na nowo polskich przebojów. Wiosną będziemy podróżować wraz z Arturem Andrusem po Galicji, a także przeniesiemy widzów do magicznego świata Luc’a Langevina. Tradycyjnie na naszej antenie nie zabraknie bieżących…
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Seriale

Najnowsze produkcje Telewizji Polskiej i największe serialowe przeboje ostatnich lat wypełnią wiosenną ramówkę kanału TVP Seriale. Nie zabraknie też kultowych produkcji, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem kolejnych pokoleń widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Sport

Wiosna w TVP Sport zapowiada się niezwykle interesująco. Jeden z wiodących kanałów sportowych przygotował dla swoich widzów bardzo ciekawą i bogatą ofertę programową. Sport będzie gościł także w antenach otwartych – TVP1 i TVP2. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna tylko z Telewizją Polską

Porannym programem „Dzień dobry, Polsko!” TVP zainaugurowała wiosenną ramówkę. Telewizja Polska konsekwentnie wprowadza nowości programowe, kontynuuje rozpoczęte jesienią 2016 zmiany, szczególnie w zakresie pozycjonowania anten. W Jedynce nie zabraknie transmisji, programów i seriali poświęconych ważnym rocznicom narodowym, a w Dwójce pojawi się dwa razy więcej rozrywki na wysokim poziomie. Widzowie obserwują i doceniają te zmiany,…
Czytaj więcej >>