Category Archives: Główna strona

Nowy filmowy cykl – Helios OFFy

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu - Helios OFFy, czyli pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się w środę, 5 kwietnia o godzinie 18:00 we wszystkich 42 kinach Helios w Polsce, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kwiecień 2017 na kanale CBS Reality

W kwietniu  CBS Reality szczególnie poleca uwadze premierowe odcinki 2. sezonu programu dokumentalnego „Historie z celi śmierci” analizującego najbardziej wstrząsające zbrodnie popełnione w Ameryce. (więcej…)
Czytaj więcej >>

National Geographic przedstawia obsadę serii „The Long Road Home”, będącej adaptacją bestsellerowej książki Marthy Raddatz.

Serial reżyserują Phil Abraham i Mikael Salomon. Twórcą adaptacji jest scenarzysta Mikko Alanne, który pełni także obowiązki głównego producenta serialu. Zdjęcia miały rozpocząć się w marcu w bazie wojskowej Fort Hood, w stanie Teksas. Międzynarodowa premiera serialu na antenie National Geographic została zaplanowana pod koniec roku. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Niania w wielkim mieście”: Niespodziewana wizyta mamy

Niespodziewanie w Warszawie pojawia się mama Dany, Katarzyna (Dorota Chotecka). Kobieta jest przekonana, że córka pracuje w korporacji, a jej związek z Mariuszem (Mateusz Rzeźniczak) kwitnie i blisko już do wesela. Czy Dana przyzna się matce, czym zajmuje się naprawdę, a Mariusz to już przeszłość? Gościnnie w serialu wystąpią Mateusz Banasiuk i Małgorzata Klara. (więcej…)
Czytaj więcej >>