Category Archives: Kultura i Muzyka

Nowy filmowy cykl – Helios OFFy

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu - Helios OFFy, czyli pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się w środę, 5 kwietnia o godzinie 18:00 we wszystkich 42 kinach Helios w Polsce, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Odwiedź magiczny Disneyland Paris z kinem Helios

Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Piękna i Bestia" ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń. W specjalnym konkursie do wygrania są aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin Parku. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nie żyje Wojciech Młynarski

Po długiej chorobie zmarł Wojciech Młynarski, poeta, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej. O śmierci Wojciecha Młynarskiego poinformowała jego córka Paulina Młynarska. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Grozy w kinach Helios

24 marca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach "Maraton Grozy", a w jego ramach - aż dwie znakomite premiery: "Baba Jaga" oraz "Lokatorzy". Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmowy Dzień Kobiet w kinach Helios

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz różnorodny repertuar! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Marzec z Kulturą Dostępną w kinach Helios

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najlepsze polskie filmy! W ramach programu Kultura Dostępna prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w każdy czwartek o godzinie 18:00 widzowie kin Helios mogą oglądać cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Pokot” – najnowsza koprodukcja Agory od piątku w kinach

"Pokot" to najnowszy film w reżyserii Agnieszki Holland, którego polska premiera będzie miała miejsce już w najbliższy piątek, 24 lutego br. Obraz, na podstawie prozy Olgi Tokarczuk, został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie. Agora jest koproducentem tytułu, a NEXT FILM - dystrybutorem. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Wolverine’a w kinach Helios

W piątek, 3 marca we wszystkich 42 kinach ogólnopolskiej sieci Helios zaprezentowany zostanie brawurowy Maraton Wolverine'a z premierą filmu "LOGAN: WOLVERINE", w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty (i ostatni!) wciela się w tę kultową już rolę. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nie żyje Witold Adamek

Zmarł operator, scenarzysta i producent filmowy Witold Adamek. Był członkiem Stowarzyszenia Filmowców Polskich, autorem zdjęć do m.in. „Krótkiego filmu o miłości” w reż. Krzysztofa Kieślowskiego i producentem „Daleko od okna” w reż. Jana Jakuba Kolskiego. Miał 71 lat. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Oscarowy w kinach Helios

17 lutego, tuż przed ceremonią wręczenia najważniejszych nagród filmowych, ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na wyjątkowy Maraton Oscarowy. W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie trzydzieści statuetek! (więcej…)
Czytaj więcej >>