Category Archives: Kultura i Muzyka

Kultura Dostępna – lipcowe seanse w kinach Helios

W ramach programu Kultura Dostępna w Kinach prowadzonego przez Narodowe Centrum Kulturyw każdy czwartek o godzinie 18:00 Widzowie kin Helios w całej Polsce mogą oglądać najważniejsze, nagradzane na międzynarodowych festiwalach oraz cenione przez krytyków filmy polskiej produkcji. Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najlepsze polskie filmy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Grozy w kinach Helios

W piątek, 7 lipca we wszystkich 42 kinach sieci Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach najnowszy MARATON GROZY! W jego ramach miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą znakomitą premierę: "CZARNE PIÓRO"! Na Widzów czekać będą różne oblicza grozy w czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmowe Lato z Orange i Multikinem

Już jutro, 14 czerwca rusza nowy projekt: Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Czaplinek i Cisna, Karpacz i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska – to tylko niektóre lokalizacje, do których zawita bezpłatne kino plenerowe. Stanie ono w 34 miejscowościach, gdzie do 17 września odbędą się łącznie aż 84 pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów i…
Czytaj więcej >>

Orange Warsaw Festival 2017 – świetne koncerty i niesamowici fani muzyki

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Orange Warsaw Festival była jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń w stolicy. W tym roku 55 tysięcy fanów bawiło się na koncertach m.in. Kings Of Leon, Martina Garrixa czy Imagine Dragons. Festiwal to jednak nie tylko muzyka. Rekordzista przyniósł 300 starych telefonów do recyklingu, a 2 tys. uczestników wytatuowało sobie ręce w Orange…
Czytaj więcej >>

Premiera filmu “AUTA 3” i wielki konkurs w kinach Helios

W związku z powrotem na ekrany najnowszej części znakomitej serii "Auta 3" oraz jej głównego bohatera - Zygzaka McQueena ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów fantastyczny konkurs, w którym można wygrać wyjazd na Grand Prix Formuły 1 do Włoch! Film zagości na ekranach od czwartku, 15 czerwca. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Sigala kolejnym zagranicznym artystą ESKA Music Awards 2017

Brytyjski producent i didżej Sigala to kolejny z ujawnionych zagranicznych artystów, którzy wystąpią w Szczecinie 17 czerwca podczas XVI Gali ESKA Music Awards. Wyjątkowy wieczór uświetnią ponadto występy amerykańskiego wokalisty Matthew Komy, fińskiej piosenkarki Almy oraz grupy Ofenbach - duetu didżejów z Francji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Puls 2 patronatem festiwalu „Kino w trampkach”

PULS 2 objął patronatem medialnym 5. Festiwal dla Dzieci i Młodzieży „Kino w trampkach”, szczególnie polecając „Dzień Polskiej Animacji”. Dzieci i ich rodzice spotkają się z bohaterami pięknej, uwielbianej przez widzów PULS 2 serii „Przytul mnie”. Wśród atrakcji „Dnia…” m.in. pokazy kinowe, warsztaty ubierania pluszaków, misiowe selfie, konkursy z nagrodami, 50. urodziny Reksia. (więcej…)
Czytaj więcej >>