Category Archives: Kultura i Muzyka

Helios na Scenie – najlepsze spektakle na wielkim ekranie

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na Scenie. Na ekranach kin w całej Polsce zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre i Comédie-Française! Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia na widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kosmiczne maratony „Strażników Galaktyki vol. 1 i vol. 2” w Cinema City i IMAX!

Strażnicy Galaktyki to paczka przyjaciół naprawdę nie z tego świata, którzy razem przemierzają wszechświat, aby ocalić kosmos. Chcesz dołączyć do swoich ulubionych superbohaterów? Przyjdź do Cinema City lub IMAX 5 maja o godz. 22.00 na maraton filmowy i zobacz „Strażników Galaktyki vol. 1” oraz premierowo drugą część mega hitu - „Strażników Galaktyki vol. 2”! Wybierz pokaz…
Czytaj więcej >>

Maraton Strachu w kinach Helios

21 kwietnia we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach Maraton Strachu z premierowym pokazem filmu "Ostatnia klątwa"! Już dziś jedno jest absolutnie pewne - tej nocy cykl NMF zaprosi fanów mocnych wrażeń na pełną strachu ucztę filmową. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Ósma część „Szybkich i Wściekłych” w Cinema City

Zapnij pasy i wjedź z impetem do świata „Szybkich i wściekłych 8”. Dzięki realistycznej technologii IMAX® sala kinowa przemieni się w ulice światowych metropolii, a ty wystartujesz w prawdziwie mrożącym krew w żyłach wyścigu. Z kolei technologia 4DX® zamieni kinowy fotel w siedzenie wyścigowego auta - lepiej zapnij pasy! Premiera filmu już w piątek 21 kwietnia. Bilety…
Czytaj więcej >>

Netia Off Camera zbliża się wielkimi krokami

Już 28 kwietnia startuje 10. międzynarodowy festiwal filmowy Netia Off Camera. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tej wiosny w Polsce i naszej części Europy. Netia po raz kolejny została głównym partnerem tej imprezy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowy filmowy cykl – Helios OFFy

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu - Helios OFFy, czyli pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się w środę, 5 kwietnia o godzinie 18:00 we wszystkich 42 kinach Helios w Polsce, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Odwiedź magiczny Disneyland Paris z kinem Helios

Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Piękna i Bestia" ogólnopolska sieć kin Helios daje swoim widzom wyjątkową możliwość odbycia podróży marzeń. W specjalnym konkursie do wygrania są aż trzy niepowtarzalne wyjazdy do Disneyland Paris i udział w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin Parku. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nie żyje Wojciech Młynarski

Po długiej chorobie zmarł Wojciech Młynarski, poeta, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej. O śmierci Wojciecha Młynarskiego poinformowała jego córka Paulina Młynarska. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Grozy w kinach Helios

24 marca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach "Maraton Grozy", a w jego ramach - aż dwie znakomite premiery: "Baba Jaga" oraz "Lokatorzy". Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmowy Dzień Kobiet w kinach Helios

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kina: promocyjne ceny biletów oraz różnorodny repertuar! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Marzec z Kulturą Dostępną w kinach Helios

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najlepsze polskie filmy! W ramach programu Kultura Dostępna prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w każdy czwartek o godzinie 18:00 widzowie kin Helios mogą oglądać cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji. (więcej…)
Czytaj więcej >>