Category Archives: Kultura i Muzyka

Znany jest skład jury 26. Yach Film Festiwal

8 grudnia 2017 startuje 26. Yach Film Festiwal. Znany już jest skład jury tegorocznego konkursu, na czele którego stanie Yach Paszkiewicz - reżyser i ojciec polskiego teledysku. W tym roku produkcje zgłoszone do konkursu oceniać będą: Jan Komasa, Tomasz Żąda i Łukasz Rusinek. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Wikingowie” na ekranach kin Helios

Widzowie ogólnopolskiej sieci kin Helios będą mogli zobaczyć dwa pierwsze odcinki jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat na wielkim ekranie! W czwartek, 30 listopada o godzinie 20:00 w wybranych kinach Helios zaprezentowane zostaną premierowe odcinki najnowszego sezonu serialu "Wikingowie" na specjalnych, bezpłatnych seansach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Światowa premiera filmu „Kokainowa matka chrzestna” na festiwalu Camerimage

W niedzielę, 12 listopada w Bydgoszczy podczas festiwalu Camerimage odbędzie się światowa premiera nowego filmu telewizji Lifetime „Kokainowa matka chrzestna” (Cocaine Godmother) z udziałem reżysera nagrodzonego Oscarem Guillermo Navarro. Premiera telewizyjna na kanale Lifetime w Polsce jest zaplanowana na 21 stycznia 2018 roku, dzień po emisji w Stanach Zjednoczonych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

U2 otrzymało statuetkę Global Icon

Jeden z najlepszych rockowych zespołów wszechczasów otrzyma prestiżową nagrodę MTV EMA Global Icon! Wielokrotnie nagradzany skład, który może pochwalić się aż 22 nagrodami Grammy, odbierze statuetkę podczas niedzielnej gali. Z tej okazji U2 wystąpi na żywo w sercu Londynu w sobotę 11 listopada na MTV Presents Trafalgar Square. Fragmenty koncertu będą emitowane podczas głównej gali…
Czytaj więcej >>

“Thor: Ragnarok” i MEGA konkurs w kinach Helios

Wszechmocny Thor i jego brawurowe przygody królują na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios! W związku z tą porywającą premierą na Widzów kin Helios czeka wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać niezapomniany wyjazd do Skandynawii, z której wywodzi się tytułowy bohater serii. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Lech Ordon nie żyje

Aktor Lech Ordon zmarł w sobotę, w wieku 88 lat, w Załuskach koło Warszawy - poinformował o tym w niedzielę jego syn Krzysztof. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Pierwszy odcinek drugiego sezonu „Watahy” na ekranach kin Helios

Już w najbliższą niedzielę, 15 października br. widzowie sieci Helios będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie premierowy odcinek kolejnego sezonu serialu „Wataha”. To produkcja HBO, która została uznana za jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Sieć kin Helios jako jedyna zaprasza na specjalne bezpłatne pokazy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Helios zaprasza na jesienne seanse Kina Kobiet

Alice wpuszcza pod swój dach trzech mężczyzn, którzy (podobnie jak ona) do Los Angeles przyjechali w pogoni za marzeniami. Pojawienie się byłego męża dodatkowo skomplikuje jej życie. 16, 18 lub 19 października (w zależności od wybranego kina) Helios zaprasza na jesienną odsłonę ulubionego cyklu Pań z pozytywną komedią "Wszyscy moi mężczyźni". (więcej…)
Czytaj więcej >>

Podwójny Maraton Halloween w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na pełen emocji podwójny MARATON HALLOWEEN! Dwa terminy (27 i 31 X), dwa zestawy i aż osiem najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na maratończyków z okazji Halloween 2017. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Premiera kinowa filmu „Twój Vincent” dystrybuowanego przez NEXT FILM

6 października br. na ekrany kin w całej Polsce wszedł odnoszący sukcesy na całym świecie film „Twój Vincent”. To pierwsza w historii pełnometrażowa animacja malarska w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana, która opowiada historię ostatnich dni życia Vincenta van Gogha. 16 października br. NEXT FILM wraz z redakcją „Gazety Wyborczej” zaprasza na spotkanie z…
Czytaj więcej >>