Category Archives: Kultura i Muzyka

Do kin wchodzą “Tarapaty” dystrybuowane przez NEXT FILM

Już od jutra, piątku, 15 września br. na ekranach kin w całej Polsce będzie można oglądać film "Tarapaty" w reżyserii i według scenariusza Marty Karwowskiej. To szalona historia o wakacyjnych przygodach Julki, Olka i psa Pulpeta, poszukujących tajemniczego skarbu, którą z przyjemnością obejrzą zarówno najmłodsi widzowie, jak i ich rodzice. Premierze filmu towarzyszy wydanie książki…
Czytaj więcej >>

Mini Maraton Kingsman w kinach Helios

W piątek, 22 września wszystkie 42 kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają swoich widzów na wyjątkowo stylowy, bardzo elegancki i wprost zabójczy wieczór z Kingsmanem! Nocne Maratony Filmowe przygotowały znakomity zestaw obu części brawurowych ekranizacji kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara, które wyreżyserował Matthew Vaughn. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Koprodukcja NEXT FILMU “Pokot” polskim kandydatem do Oscara

Najnowszy film w reżyserii Agnieszki Holland będzie polskim kandydatem do Oscara w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". "Pokot" to obraz na podstawie prozy Olgi Tokarczuk, który zadebiutował na ekrach polskich kin w lutym br. Tytuł został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie. Jego koproducentem i dystrybutorem jest NEXT FILM. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Tulipanowa gorączka” w kinach Helios

Amsterdam 1637. Urodziwa Sophia (Alicia Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Christoph Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczucia, gotowa jest spełnić pragnienia małżonka i dać mu potomstwo. Dumny Cornelis zamawia u znanego malarza, Jana (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Bob Budowniczy: Mega Pojazdy” w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych Widzów na premierowe pokazy pierwszego, pełnometrażowego filmu "Bob Budowniczy: Mega Pojazdy"! Już od najbliższego piątku, 8 września tylko w kinach Helios mali kinomani będą mogli spotkać się ze swoim ulubionym bohaterem na pozytywnych seansach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Kinga w kinach Helios

W piątek, 8 września we wszystkich 42 kinach Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany nocny maraton najlepszych ekranizacji powieści Stephena Kinga z wyczekiwaną przez Widzów na całym świecie premierą filmu "TO". (więcej…)
Czytaj więcej >>

Finałowy odcinek 7. sezonu “Gry o Tron” w kinach Helios

Sieć kin Helios jako jedyna w Polsce zaprasza fanów "Gry o tron" - jednego z najlepszych seriali wszech czasów - do obejrzenia ostatniego odcinka 7. sezonu na wielkim ekranie. Już w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br. w 42 kinach sieci Helios w całej Polsce odbędą się specjalne bezpłatne pokazy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

“Gorące Lato Kinożerców” – wakacyjny konkurs Heliosa

Wraz z rozpoczęciem wakacji ogólnopolska sieć kin Helios rozpoczęła wyjątkowy konkurs dla aktywnych i pomysłowych fanów kina! To już "ostatni dzwonek" dla kreatywnych Widzów aby wygrać fantastyczne nagrody - elektryczne hulajnogi, idealne na letnie wypady na najlepsze, premierowe filmy sezonu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Annabelle w kinach Helios

W piątek, 11 sierpnia we wszystkich 42 kinach Helios zostanie zaprezentowany MARATON ANNABELLE! W jego ramach miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą najgorętszą premierę tych wakacji: "Annabelle: Narodziny zła"! Na widzów czekać będą różne oblicza grozy w aż czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kultura Dostępna – lipcowe seanse w kinach Helios

W ramach programu Kultura Dostępna w Kinach prowadzonego przez Narodowe Centrum Kulturyw każdy czwartek o godzinie 18:00 Widzowie kin Helios w całej Polsce mogą oglądać najważniejsze, nagradzane na międzynarodowych festiwalach oraz cenione przez krytyków filmy polskiej produkcji. Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najlepsze polskie filmy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Maraton Grozy w kinach Helios

W piątek, 7 lipca we wszystkich 42 kinach sieci Helios w całej Polsce zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach najnowszy MARATON GROZY! W jego ramach miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą znakomitą premierę: "CZARNE PIÓRO"! Na Widzów czekać będą różne oblicza grozy w czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmowe Lato z Orange i Multikinem

Już jutro, 14 czerwca rusza nowy projekt: Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Czaplinek i Cisna, Karpacz i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska – to tylko niektóre lokalizacje, do których zawita bezpłatne kino plenerowe. Stanie ono w 34 miejscowościach, gdzie do 17 września odbędą się łącznie aż 84 pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów i…
Czytaj więcej >>