Category Archives: Media

„Ojciec Mateusz”: Seryjny zabójca w Sandomierzu

Zostaje zamordowana Małgorzata Wojnicz. Kobieta była przykryta czerwonym tiulem. Policjanci szybko ustalają podobne przypadki w okolicy. Kobylicka z Dziubakiem rozmawiają z rodzicami Małgorzaty. Okazuje się, że zerwał z nią chłopak, Cezary Horecki. Dochodzenie ujawnia, że Małgorzata miała romans ze swoim szefem. Mieli się niedługo pobrać. (więcej…)
Czytaj więcej >>

LOTTO Ekstraklasa z rewolucyjnymi danymi fitness od ChyronHego

Spółka Ekstraklasa Live Park podpisała umowę z firmą ChyronHego, liderem na rynku dostarczania danych fitness. Dzięki temu na wszystkich stadionach LOTTO Ekstraklasy zostanie zainstalowany system trackingu - TRACAB™. Pozwoli on na śledzenie zawodników oraz piłki na boisku i umożliwi dostęp do całkowicie nowych danych fitness z prawie 300 meczów w sezonie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Kobieta na krańcu świata”: Prawie jak kobieta

Japonia to najszybciej starzejąca się populacja na świecie. Japończycy są bardzo zapracowani i mają mało czasu na życie prywatne. Czy dlatego decydują się na związki ze sztucznymi kobietami, które nie mają żadnych wymagań? Jak można „zaprojektować” sobie idealną wybrankę życia? Już w najbliższą niedzielę o godz. 11.00 szokująca opowieść o epidemii samotności w Kraju Kwitnącej…
Czytaj więcej >>

14 kanałów w oknie otwartym w INEA

Aż 14 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych. Promocyjny dostęp rozpocznie się 20 września i potrwa ponad miesiąc! To wyjątkowa szansa na obejrzenie programów z rodziny np. BBC, Disney czy Canal+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowy program Uli Chincz w TVN Style

Gwiazdy najczęściej możemy podziwiać przy okazji oficjalnych premier i ich spacerów po czerwonych dywanach, ale to tylko część ich życia. Gdzie mieszkają? Jakie są prywatnie? Co jest dla nich ważne? Takie sekrety osoby z pierwszych stron gazet mogą zdradzić tylko prowadzącej Uli Chincz. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Diagnoza”: Doktor Wolski odnajduje rodzinę Anny

Anna nadal nic nie pamięta. Szuka w szpitalu innych pasażerów autobusu, by z nimi porozmawiać i być może dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Prosi również o zwrot swoich rzeczy, wśród których powinien być telefon. Gdy Marta przynosi je Annie, okazuje się, że jej torebka jest niemalże pusta i nie ma w niej komórki… (więcej…)
Czytaj więcej >>

Jesień w TVN7

TVN7 zakończył wakacje z bardzo dobrym wynikiem - w grupie komercyjnej kanał uzyskał 3,5% SHR co pozwoliło mu uplasować się na 3 miejscu wśród kanałów DTT (bez tzw. „Wielkiej Czwórki”). Pierwsza połowa września również okazała się bardzo owocna – pasmo filmowo-serialowe osiągnęło udział na poziomie 3,8% SHR we wspomnianej grupie odbiorców. TVN7 radzi sobie dobrze…
Czytaj więcej >>

Wanda Zwinogrodzka gościem specjalnym Pegaza

W środę 20 września gościem specjalnym Pegaza w TVP Kultura będzie Wanda Zwinogrodzka, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, która opowie o idei i przebiegu zakończonej właśnie Ogólnopolskiej Konferencji Kultury. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowy program z Ulą Chincz i Lidią Piechotą w TVN Style

Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu. (więcej…)
Czytaj więcej >>