Category Archives: Cyfrowy Polsat

Polsat Doku HD testuje na satelicie

Cyfrowy Polsat rozpoczął testy nowego kanału. Wszystko wskazuje na to, że pod testowym przekazem, identyfikującym się jako Test6, znajduje się nowa stacja dokumentalna Grupy Polsat - Polsat Doku w jakości HD. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowa aplikacja Cyfrowy Polsat GO na iOS już w App Store

Teraz także posiadacze iPhone’ów i iPadów mogą cieszyć się bogactwem oferty TV Cyfrowego Polsatu poza domem. W App Store pojawiła się aplikacja Cyfrowy Polsat GO, w której użytkownicy znajdą ponad 90 kanałów telewizyjnych oraz tysiące materiałów na życzenie. Z aplikacji można korzystać nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

40 mln zł kary dla Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu

Kampanie reklamowe Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu dotyczące oferty smartDOM i Power LTE wprowadzały w błąd. UOKiK nałożył kary na obie spółki w łącznej wysokości ponad 40 mln zł oraz nakazał emisję informacji o naruszeniu praw konsumentów w telewizji i publikację decyzji na stronach internetowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Bardzo dobry start kanału Super Polsat

Super Polsat ruszył 2 stycznia. Zdecydowana większość jej programów jest dostosowana do odbioru przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami wzroku i słuchu. Stacja w pierwszym miesiącu nadawania uzyskała średnie udziały na poziomie 0,7 proc. w grupie wszystkich badanych oraz 0,81 proc. w grupie wiekowej 16-49 lat. Wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej miała udziały na poziomie 2…
Czytaj więcej >>

Polsat Doku wystartuję w jakości HD?

W piątek, 10 lutego wystartuje Polsat Doku - nowy kanał dokumentalny dla pasjonatów, historii, nauki, widzów zainteresowanych problemami współczesnego świata oraz fanów programów podróżniczo-przyrodniczych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowa TV testuje w Cyfrowym Polsacie

Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu - pozycja 992 (identyfikuje się jako TEST_11), pojawił się kanał Nowa TV. Na chwilę obecną stacja nie posiada kodowania charakterystycznego dla operatora, dlatego też abonenci nie mają do niej dostępu. (więcej…)
Czytaj więcej >>