Category Archives: NC+

Anioł Honorowy dla Fundacji TVN

Dziesięciu lekarzy i dziesięciu farmaceutów otrzymało nagrody "Aniołów", prestiżowe wyróżnienia przyznawane wybitnym specjalistom w swojej dziedzinie. Nagrodę specjalną, Anioła Honorowego, dostała Fundacja TVN "Nie jesteś sam" oraz Bożena Walter za jej stworzenie i prowadzenie przez 15 lat. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Adventure HD zwiększył zasięg techniczny

Kanał Adventure HD powiększył swój zasięg techniczny – w lutym br. możliwość odbioru stacji wzrosła o 1,5 punktu procentowego wszystkich gospodarstw domowych względem stycznia br.. Co za tym idzie, nadawca kanału Adventure HD sukcesywnie zwiększa ofertę programową stacji! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Platforma nc+ zna przepis na najlepszą telewizję (wideo)

Z okazji 22. urodzin CANAL+ w Polsce, platforma nc+ przygotowała wyjątkową ofertę, w ramach której klienci otrzymają 22% rabatu do końca roku na pakiety telewizji oraz internet i telefon. Na konferencji urodzinowej zaprezentowany został przepis na najlepszą telewizję, na który składają się wyjątkowe pozycje filmowe, sportowe oraz produkcje kulinarne, dziecięce i lifestyle’owe. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kolejny dobry rok stacji TVN Style

Rok 2016 zakończył się dla stacji TVN Style sukcesem. Średni udział w grupie kobiet z miast wyniósł 1,4%, tym samym stacja niezmiennie zajmuje 1 miejsce wśród kanałów kobiecych. Warto również zwrócić uwagę na ostatni kwartał, który przyniósł 14% wzrost rok do roku oraz udział na poziomie 1,4% w grupie rozliczeniowej (W16-49 c50+). Podsumowując cały rok…
Czytaj więcej >>

Serial kryminalny „Belfer” nominowany w kategorii Wydarzenie Roku plebiscytu „Bestsellery Empiku 2016”

Oryginalna produkcja CANAL+, serial kryminalny „Belfer”, otrzymał nominację w kategorii Wydarzenie Roku. Nagroda jest przyznawana w ramach plebiscytu „Bestsellery Empiku 2016”. Laureata wybierają internauci w głosowaniu. Plebiscyt potrwa do 29 stycznia, a zwycięzca zostanie ogłoszony 7 lutego 2017 roku podczas gali transmitowanej na żywo w telewizji TVN. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Miliony Polaków oglądały finał WOŚP w kanałach TVN

To był naprawdę rekordowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miliony Polaków, nie tylko brały udział w zbiórkach, aukcjach i koncertach, ale także śledziły je przed ekranami telewizorów. TVN24, która przez cały dzień relacjonowała finał, była w niedzielę najchętniej oglądanym kanałem tematycznym w kraju. Świetne wyniki oglądalności zanotowały też inne kanały grupy TVN. (więcej…)
Czytaj więcej >>