Category Archives: NC+

Co z Polsatem Doku w nc+?

Czytelnicy portalu SATinfo24.pl pytają redakcję kiedy w ofercie platformy nc+ dołączy stacja z rodziny Polsatu - Polsat Doku. Postanowiliśmy zapytać Panią rzecznik platformy nc+ o tą stację. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Domo+ z koncesją na kolejne lata

KRRiT udzielenie koncesji Spółce ITI Neovision Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą „Domo+” o charakterze wyspecjalizowanym dokumentalno-rozrywkowym. (więcej…)
Czytaj więcej >>

nc+: wystartowały dodatkowe Eurosporty

  Zgodnie z oczekiwaniami dziś po północy wystartowały dodatkowe kanały Eurosport (Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD), które będą dostępne na czas Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018. Dodatkowe kanały są dostępne za darmo dla abonentów posiadających w swoim abonamencie Canal +, dla abonentów który nie mają Canal +  to koszt 15 zł . (więcej…)
Czytaj więcej >>

Trzy dodatkowe kanały Eurosport w ofercie platformy nc+

Kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 wystartują 9 lutego 2018 r. i będą dostępne dla abonentów platformy nc+ przez cały czas trwania igrzysk w PyeongChang. Dodatkowe kanały Eurosport zapewnią nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Private TV w jakości HD

Dobra informacja dla Abonentów platformy na+ i Cyfrowego Polsatu, w dniu dzisiejszym kanał Private TV, który kierowany jest wyłącznie do widzów dorosłych został podmieniony z jakości SD na HD. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Oficjalnie: NBCUniversal International Networks uruchomiło wersję HD kanału SCI FI

15 stycznia NBCUniversal International Networks (NBCUIN) uruchomiło wersję HD kanału SCI FI, jedynej stacji telewizyjnej poświęconej tematyce science fiction w Polsce. SCI FI HD dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu, największej polskiej platformy satelitarnej, będzie dostarczał najlepszą rozrywkę spod znaku sci-fi wszystkim pasjonatom gatunku – od teraz w doskonałej jakości high definition. (więcej…)
Czytaj więcej >>

nc+: Polityka zabezpieczenia treści

Platforma nc+ jako technologiczny lider rynku oraz operator z bogatą ofertą programową prowadzi szereg działań mających na celu zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oferowanych treści. (więcej…)
Czytaj więcej >>