Category Archives: NC+

Kolejny dobry rok stacji TVN Style

Rok 2016 zakończył się dla stacji TVN Style sukcesem. Średni udział w grupie kobiet z miast wyniósł 1,4%, tym samym stacja niezmiennie zajmuje 1 miejsce wśród kanałów kobiecych. Warto również zwrócić uwagę na ostatni kwartał, który przyniósł 14% wzrost rok do roku oraz udział na poziomie 1,4% w grupie rozliczeniowej (W16-49 c50+). Podsumowując cały rok…
Czytaj więcej >>

Serial kryminalny „Belfer” nominowany w kategorii Wydarzenie Roku plebiscytu „Bestsellery Empiku 2016”

Oryginalna produkcja CANAL+, serial kryminalny „Belfer”, otrzymał nominację w kategorii Wydarzenie Roku. Nagroda jest przyznawana w ramach plebiscytu „Bestsellery Empiku 2016”. Laureata wybierają internauci w głosowaniu. Plebiscyt potrwa do 29 stycznia, a zwycięzca zostanie ogłoszony 7 lutego 2017 roku podczas gali transmitowanej na żywo w telewizji TVN. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Miliony Polaków oglądały finał WOŚP w kanałach TVN

To był naprawdę rekordowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miliony Polaków, nie tylko brały udział w zbiórkach, aukcjach i koncertach, ale także śledziły je przed ekranami telewizorów. TVN24, która przez cały dzień relacjonowała finał, była w niedzielę najchętniej oglądanym kanałem tematycznym w kraju. Świetne wyniki oglądalności zanotowały też inne kanały grupy TVN. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Gwiazdy TVN dla WOŚP

Lekcja jazdy konnej z Piotrem Kraśko, książki dziennikarzy TVN24, kolacja z Magdą Gessler, słynny kapelusz Moniki Olejnik czy wyścig z Katarzyną Zdanowicz. Między innymi takie atrakcje znalazły się wśród aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w które zaangażowały się gwiazdy TVN i TVN24. Znani i lubiani chcą w ten sposób pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w…
Czytaj więcej >>

TVN Meteo przechodzi do internetu

Projekt TVN Meteo zmienia się i całkowicie przenosi się do internetu. Teraz ulubione programy można od teraz oglądać na żywo w internecie na tvnmeteo.pl - gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek potrzebujesz. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Koniec TVN Meteo Active

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w dni dzisiejszy zakończył nadawanie kanał TVN Meteo Active, którego na Polskim rynku zastąpił kanał HGTV. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Od stycznia do Działu Komunikacji i PR platformy nc+ dołączają: Piotr Kaniowski, jako Koordynator ds. PR Korporacyjnego oraz Marcin Przybylski, jako Koordynator ds. Mediów Społecznościowych, Technologii i Ofert. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmboxy +miesiąca w nc+

Zimowe wieczory to idealny czas na rozrywkę dla wymagających widzów! Włącz kanały FILMBOX i kolekcję FILMBOX LIVE w styczniu i oglądaj do końca lutego bez dodatkowych opłat w ofercie +miesiąca. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Food Network HD w ofercie nc+

Zgodnie z zapowiedziami z początkiem stycznia 2017 roku platforma nc+ wzbogaciła swą ofertę o kanał Food Network HD. Kanał dostępny jest na pozycji 29 w dekoderach platformy nc+. (więcej…)
Czytaj więcej >>