Category Archives: NC+

Odcinki świąteczne “Milionerów” z rekordową oglądalnością

Bohaterami specjalnych odcinków "Milionerów" emitowanych w Święta Wielkanocne byli: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Trzy gwiazdorskie duety wygrały na rzecz podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam" aż 580 tysięcy złotych! Czek z rąk Huberta Urbańskiego odebrała Katarzyna Kolenda-Zaleska - Prezes Fundacji TVN. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kolejny fantastyczny miesiąc dla TVN

W marcu TVN po raz kolejny został liderem rynku w najatrakcyjniejszych dla reklamodawców grupach docelowych. Jest najchętniej oglądaną telewizją wśród widowni 16-49*. Cała Grupa zwiększyła swój udział w rynku o ponad 6% w porównaniu z rokiem ubiegłym. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Anioł Honorowy dla Fundacji TVN

Dziesięciu lekarzy i dziesięciu farmaceutów otrzymało nagrody "Aniołów", prestiżowe wyróżnienia przyznawane wybitnym specjalistom w swojej dziedzinie. Nagrodę specjalną, Anioła Honorowego, dostała Fundacja TVN "Nie jesteś sam" oraz Bożena Walter za jej stworzenie i prowadzenie przez 15 lat. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Adventure HD zwiększył zasięg techniczny

Kanał Adventure HD powiększył swój zasięg techniczny – w lutym br. możliwość odbioru stacji wzrosła o 1,5 punktu procentowego wszystkich gospodarstw domowych względem stycznia br.. Co za tym idzie, nadawca kanału Adventure HD sukcesywnie zwiększa ofertę programową stacji! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Platforma nc+ zna przepis na najlepszą telewizję (wideo)

Z okazji 22. urodzin CANAL+ w Polsce, platforma nc+ przygotowała wyjątkową ofertę, w ramach której klienci otrzymają 22% rabatu do końca roku na pakiety telewizji oraz internet i telefon. Na konferencji urodzinowej zaprezentowany został przepis na najlepszą telewizję, na który składają się wyjątkowe pozycje filmowe, sportowe oraz produkcje kulinarne, dziecięce i lifestyle’owe. (więcej…)
Czytaj więcej >>