Category Archives: NC+

Zoom TV już w ofercie nc+

Zgodnie z zapowiedziami kanał naziemny Zoom TV dołącza do oferty nc+. Zoom TV dołączył do wszystkich pakietów podstawowych operatora: Start+, Comfort+ i Extra+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wyższa pozycja TVP3 w nc+

Od 30 czerwca br. TVP3 - kanał regionalny telewizji publicznej – zostanie udostępniony abonentom platformy satelitarnej NC+ na wyższej, 41 pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG) operatora. Równocześnie kanał będzie również utrzymywany na dotychczasowej, pozycji 217. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Platforma nc+ z nową ofertą dla seniorów

Skorzystaj z wyjątkowej promocji jaką przygotowała platforma nc+ dla wszystkich osób powyżej 75 roku życia i ciesz się dostępem do HBO na 6 miesięcy bez dodatkowych kosztów przy zakupie dowolnego pakietu telewizji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

nc+: Kolejna rewelacyjna informacja dla fanów żużla

Platforma nc+ przedłużyła umowę z BSI Speedway Limited na prawa telewizyjne do pokazywania najważniejszych światowych wydarzeń w żużlowym świecie. Fani speedwaya będą mogli śledzić zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Świata oraz Drużynowy Puchar Świata aż do 2021 r wyłącznie na platformie nc+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nuta. TV w ofercie nc+

Od poniedziałku 12 czerwca 2017 roku muzyczny kanał NUTA.TV został udostępniony wszystkim abonentom platformy nc+. Kanał dostępny jest na pozycji nr 158 w sekcji muzycznej. (więcej…)
Czytaj więcej >>