Category Archives: NC+

Grupa NAGRA i Canal + odnawiają i rozszerzają partnerstwo w zakresie ochrony treści

NAGRA, spółka z Grupy Kudelski (SIX: KUD.S) i wiodący na świecie niezależny dostawca rozwiązań do ochrony treści i multimedialnych rozwiązań telewizyjnych oraz grupa CANAL + Usługi telewizyjne i największa wielokanałowa platforma i dystrybutor we Francji, ogłosiły dzisiaj, że odnowiły i rozszerzały swoje partnerstwo w zakresie ochrony treści. W ramach nowej, długoterminowej umowy, która przynosi korzyść…
Czytaj więcej >>

„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Jesienne promocje nc+ (wideo)

Platforma nc+ ruszyła z nowymi jesiennymi promocjami na usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne. Klienci, którzy podpiszą umowę nie zapłacą abonamentu za wybrane usługi do 3 miesięcy. Dodatkowo mogą przetestować wybrane usługi nc+ i zrezygnować z nich bez opłat do końca miesiąca, w którym została zawarta umowa. Klienci zawierający umowy na wybrane pakiety telewizyjne otrzymają dostęp…
Czytaj więcej >>

Kanały Eleven Sports w promocyjnej ofercie platformy nc+

Od 4 września składająca się z trzech kanałów opcja dodatkowa ELEVEN SPORTS będzie dostępna dla wszystkich obecnych abonentów nc+ w promocyjnej ofercie w ramach akcji +miesiąca września. Z promocji będą mogli skorzystać również abonenci, którzy nie posiadają kanałów CANAL+ w swojej ofercie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TOP OF THE TOP Festival – Sopot 2017 hitem TVN

Emitowany na antenie TVN „TOP OF THE TOP Festival – Sopot 2017” przyciągnął przez telewizory ogromna widownię. Największą popularnością cieszył się drugi dzień festiwalu #idance… MORZE PRZEBOJÓW, który obejrzało blisko 2 miliony widzów. Telewizja TVN była wówczas liderem pasma, osiągając w kluczowej dla reklamodawców grupie komercyjnej 16-49 ponad 20,5 proc. udziałów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Canal+NOW już dostępny w nc+(foto)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami,w dniu 15 sierpnia nastąpiła zmiana na platformie nc+. Na kanale 38 pojawił się CANAL+ NOW, który będzie wykorzystywany do transmisji wydarzeń sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w pozostałych kanałach sportowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

CANAL+ NOW na platformie nc+

15 sierpnia nastąpi zmiana na platformie nc+. Na kanale 38 pojawi się CANAL+ NOW, który będzie wykorzystywany do transmisji wydarzeń sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w pozostałych kanałach sportowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Studio Moderna Polska Sp. z o. o. nowym właścicielem Mango-Media

Studio Moderna Polska Sp. z o. o., spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej Studio Moderna, oraz TVN S.A., firma będąca częścią Scripps Networks Interactive, informują o zmianie struktury własności kanału Mango-Media Sp. z o. o. Studio Moderna Polska przejęło udziały TVN w Mango-Media i stało się wyłącznym właścicielem spółki. (więcej…)
Czytaj więcej >>