Category Archives: NC+

Listy do M. 3 z rekordowym otwarciem – blisko 800 000 widzów

Wyprodukowana przez TVN S.A. seria komedii romantyczno-świątecznych Listy do M. bije kolejne rekordy oglądalności! Trzecią i zarazem najnowszą odsłonę tego przebojowego filmu zobaczyło po pierwszym weekendzie, łącznie z pokazami przedpremierowymi, aż 775 817 widzów! Tym samym Listy do M. 3 to nie tylko najlepszy wynik otwarcia w 2017 roku ale także drugie najlepsze otwarcie w…
Czytaj więcej >>

Platforma nc+ wprowadza do oferty dekoder 4K UltraBOX+ (foto, wideo)

Zgodnie z zapowiedziami z września tego roku, platforma nc+ wprowadza do swojej oferty dekoder 4K UltraBOX+ i jako pierwszy nadawca w Polsce udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K. Abonenci platformy nc+ już w listopadzie będą mogli zobaczyć mecze Ligi Mistrzów UEFA i Premier League transmitowane w najwyższej jakości obrazu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVN Top Marką 2017 roku

TVN już po raz dziesiąty został najpopularniejszą marką na rynku telewizyjnym, uzyskując tytuł Top Marki 2017. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez magazyn „Press” oraz agencję informacyjną „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. TVN, jako najczęściej i najlepiej opisywany brand, otrzymał także tytuł Top Marki 10-lecia. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Oficjalnie: Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Hollywoodzkie filmy, seriale kryminalne oraz fascynujące dokumenty – to wyjątkowe połączenie, które już od blisko roku trafia w gusta widzów naziemnej telewizji cyfrowej. Oferta stacji METRO zagościła właśnie w domach abonentów platformy nc+. Od 31 października br. kanał jest dostępny na pozycji 28. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Telewizja Metro w nc+

W dniu dzisiejszym tj. 31 października 2017 do kanału METRO dodano kodowanie S4/N3 - nc+ oraz Conax (nc+). Oznacza to że stacja zasili ofertę platformy nc+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER”

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii…
Czytaj więcej >>

„Kuchenne Rewolucje” z rekordowym wynikiem blisko 3 milionów widzów!

Ostatni odcinek programu Magdy Gessler zanotował rekordową oglądalność! „Kuchenne rewolucje” z Sosnowca obejrzało blisko 3 miliony widzów. TVN był liderem pasma wieczornego, osiągając niemalże 30 proc. udziałów w grupie komercyjnej 16-49. Emitowany w czwartek odcinek był jednym z pięciu najlepiej oglądanych w historii programu! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kanał Da Vinci Learning na kolejne dwa lata w oferci nc+

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning przedłużył umowę dystrybucyjną z platformą nc+ i pozostanie w jej ofercie do 31 grudnia 2019 roku. W ramach osiągniętego porozumienia platforma nc+ będzie oferowało swoim abonentom tak kanał Da Vinci Learning, jak i kolekcję programów w ramach oferty sVOD . (więcej…)
Czytaj więcej >>