Category Archives: NC+

Mediabox+ z nowym oprogramowaniem (foto)

Dzisiaj w godzinach porannych platforma nc+ wprowadziła do dekoderów Mediabox+ nowe oprogramowanie. Nowy soft wprowadza kilka nowych możliwości m.in: nową aplikację Start oraz usuwanie kilku nagrań jednocześnie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Platforma nc+ rusza z ofertą „Elastyczny internet” (wideo)

Platforma nc+ wprowadza nową ofertę „Elastyczny internet” oraz obniża ceny za abonament telefoniczny „bez limitu”. Od dziś klienci posiadający ofertę TV mogą zakupić nc+ TELEFON w abonamencie już od 15,59 zł miesięcznie do końca roku, a za nc+ INTERNET płacić tylko za te miesiące, w których z niego skorzystali. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TBN Polska w dekoderach nc+

Dobra wiadomość dla Abonentów platformy nc+, która wzbogaciła ofertę o kanał TBN Polska. Kanał dostępny jest na pozycji 255 w dekoderach platformy nc+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Ekipa TVN zatrzymana w Pakistanie

- Pojawili się u nas w hostelu, zażądali zwrócenia całego sprzętu, skonfiskowali go razem z materiałem filmowym - opowiadała w programie "Wstajesz i weekend" Martyna Wojciechowska, która wraz z ekipą została zatrzymana w czasie pracy nad kolejnymi odcinkami "Kobiety na krańcu świata" przez pakistański wywiad wojskowy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Odcinki świąteczne “Milionerów” z rekordową oglądalnością

Bohaterami specjalnych odcinków "Milionerów" emitowanych w Święta Wielkanocne byli: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Trzy gwiazdorskie duety wygrały na rzecz podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam" aż 580 tysięcy złotych! Czek z rąk Huberta Urbańskiego odebrała Katarzyna Kolenda-Zaleska - Prezes Fundacji TVN. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kolejny fantastyczny miesiąc dla TVN

W marcu TVN po raz kolejny został liderem rynku w najatrakcyjniejszych dla reklamodawców grupach docelowych. Jest najchętniej oglądaną telewizją wśród widowni 16-49*. Cała Grupa zwiększyła swój udział w rynku o ponad 6% w porównaniu z rokiem ubiegłym. (więcej…)
Czytaj więcej >>