Category Archives: Sieci kablowe

Ważna informacja dla Abonentów sieci Asta-Net

Wychodząc naprzeciw nadchodzącym zmianom, jak również w trosce o wysoki poziom świadczonych usług zapraszamy Państwa, którzy posiadają dekodery firmy Technisat: DIgit MF-4K, K3X, C1 do Salonów Sprzedaży ASTA-NET po odbiór dekodera HD. Pozwoli to Państwu poprawić jakość obrazu oraz zachować odbiór maksymalnej ilość kanałów telewizyjnych w ramach zakupionego pakietu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Power TV HD w ofercie Netii

Dobra wiadomość dla Abonentów telewizji Netia, oferta programowa została wzbogacona o kanał Power TV HD. Kanał znajduje się na pozycji 223 w dekoderach Netii w pakiecie start. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Top Kids w ofercie Netii

Dobra wiadomość dla Abonentów telewizji Netia, od dziś oferta programowa została wzbogacona o kanał Top Kids. Kanał znajduje się na pozycji 107 w dekoderach Netii.  (więcej…)
Czytaj więcej >>

Światłowody Netii rozkwitają na wiosnę

Netia rozpoczęła sprzedaż usług na łączach zmodernizowanych do standardu światłowodowego (oferta do 900 Mb/s). Pakiet: szybki internet z TV i usługą mobilną z nielimitowanymi połączeniami głosowymi oraz 1 GB danych, dostępny jest już za 69,90 zł miesięcznie! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wystartował kanał Elsat.TV!

Chcesz na bieżąco śledzić nowe promocje i zapowiedzi gorących premier filmowych, wciągających seriali i kultowych bajek dostępnych w ofercie sieci Elsat? Sprawdź nowy kanał Elsat.TV! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Netia Player w nowej odsłonie

Pięć razy szybszy, jeszcze bardziej energooszczędny, niezmiennie kompaktowej wielkości - taki jest Netia Player 2.0 (N7800), czyli następca wersji 1.5 (N7700), której używa obecnie najwięcej użytkowników Telewizji Osobistej. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Odkodowany Canal+ w Promax

Wyjątkowy prezent z okazji 22. urodzin przygotował CANAL+. Na 9 marca (godz. 21.00) zaplanowano premierę pierwszego odcinka 4. sezonu superprodukcji „Piraci” - „Piraci 4”. 10 marca (godz. 21.00) to z kolei dzień premiery serialu kryminalnego „Midnight Sun”, natomiast w poniedziałek 20 marca (godz. 21:00) nasi abonenci będą mogli obejrzeć również ceremonię Polskich Nagród Filmowych ORŁY.…
Czytaj więcej >>