Category Archives: Sieci kablowe

Vectra wzbogaca ofertę cyfrową o kolejne kanały TV

20 kwietnia w ofercie cyfrowej Vectry pojawią się dwa nowe kanały w jakości HD: Golf Channel Polska oraz E-SPORT. Zostaną one włączone do pakietu Sport na Ostro i tym samym zwiększą liczbę programów nadawanych w wysokiej rozdzielczości do 108. Dzięki wzbogaceniu oferty programowej Vectra będzie oferowała jedną z atrakcyjniejszych propozycji na rynku, zarówno pod względem…
Czytaj więcej >>

Otwarte okno Domo+ w Toya

Do kanału w wersji SD będą mieli dostęp wszyscy Abonenci pakietów cyfrowych, kanał w wersji HD dostępny będzie w oknie otwartym od pakietu Wygodnego. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Odkodowany National Geographic w INEA

Dobre wieści dla fanów wyśmienitych programów dokumentalnych. Od 16 kwietnia, czyli od Niedzieli Wielkanocnej, rozpoczyna się miesięczne okno otwarte programu National Geographic dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Telewizja Proart HD w Promax

Od 11 kwietnia 2017 roku dostępny w PROMAX kanał Proart przechodzi na technologię HD zasilając tym samym nieustannie rosnącą pulę kanałów wysokiej jakości w naszej sieci. Teraz wszystkie prezentowane widzom materiały dostępne będą w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Zobacz więcej, usłysz więcej – poznaj nowy Proart HD. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kanały z portfolio Viacom w ofercie Videostar

Oferta platformy Videostar poszerzyła się o 11 kanałów z portfolio Viacom Internetional Media Networks, jednego z największych koncernów telewizyjnych na świecie. Abonenci zyskują dostęp do najlepszych programów, seriali i filmów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

SGT i JAMBOX zapraszają na wieczór z Nocnym Kochankiem

Już za dwa tygodnie, w ramach wiosennej konferencji Inet Meeting, SGT S.A. zaprosi jej uczestników na wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Podczas Before Party, które odbędzie się w środę, 26 kwietnia br., operator telewizji JAMBOX zorganizuje spotkanie z Nocnym Kochankiem. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Odkodowane kanały Eleven w Toya

Od piątku 7 kwietnia do niedzieli 9 kwietnia kanały ELEVEN SPORTS NETWORK zostaną odkodowane dla abonentów TOYA. W tym czasie fanów sportu czeka prawdziwa uczta - w programie znajdzie się między innymi Formuła 1, czy piłkarska liga hiszpańska i włoska. (więcej…)
Czytaj więcej >>

HGTV i TVN24 odkodowane w kwietniu w Promax

Po raz kolejny Promax odkodowujemy kanały! Tym razem Promax daje możliwość zapoznania się z ofertą HGTV i TVN24 abonentom, u których na co dzień nie są one dostępne. Programy odkodowane będą przez cały kwiecień. (więcej…)
Czytaj więcej >>