Category Archives: Sieci kablowe

Polsat Viasat Nature w sieci Elsat

Nowy kanał Polsat Viasat Nature jest już dostępny w pakiecie Fioletowym, Zielonym i Złotym na kanale numer 389! Kanał Polsat Viasat Nature zostanie odkodowany dla Abonentów w terminie od 21 lutego do 21 maja! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wyniki w 2016 r. – Netia odporna na presję rynkową

Netia S.A. zaprezentowała solidne wyniki finansowe za IV kw. i cały 2016 rok. W 2016 r. spółka osiągnęła przychody w wysokości 1,522 mld zł i relatywnie stabilną rentowność, wyrażoną Skorygowanym zyskiem EBITDA w kwocie 447 mln zł. Spółka kontynuowała poprawę wyników w strategicznych obszarach rynku B2C (internet na sieci własnej, TV), zaś na rynku B2B…
Czytaj więcej >>

UPC Polska ogłosiło wyniki za 2016 rok

UPC Polska, lider rynku cyfrowej telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu i telefonii, inwestowało w zwiększanie zasięgu sieci i dostarczanie klientom innowacyjnych produktów i usług. Inwestycje pomogły operatorowi zamknąć rok liczbą 1 439200 klientów, korzystających z 2 954100 usług (RGU*). (więcej…)
Czytaj więcej >>

Food Network w Multimedia

Dobra wiadomość dla Abonentów, sieci kablowej Multimedia Polska, oferta programowa została wzbogacona o kanał Food Network, który znajduje się na pozycji 182 w dekoderach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Polsat Doku HD już w JAMBOX

Kanał Polsat Doku HD skierowany jest do widzów, których pasją jest otaczający nas świat - jego piękno, sekrety, problemy, tajemnice, a także wszystko to, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Decyzja UOKiK w sprawie “Wszystko za 10 zł” w Vectrze

Wszystko za 10 zł. Tym hasłem spółka Vectra reklamowała swoją ofertę. W rzeczywistości atrakcyjna cena obowiązywała tylko przez ograniczony czas, a potem klienci musieli płacić znacznie więcej. Przedsiębiorca dobrowolnie zobowiązał się do udzielenia rekompensaty konsumentom, którzy skorzystali z promocji. (więcej…)
Czytaj więcej >>