Category Archives: Sieci kablowe

INEA wesprze wielkopolskie szkoły w projekcie Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020

INEA, jako lider trójpodmiotowego konsorcjum, wygrała przetarg na dostarczenie, uruchomienie, wsparcie techniczne i utrzymanie regionalnej chmury edukacyjnej w ramach projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020. Ma on zrewolucjonizować i unowocześnić edukację w wielkopolskich szkołach. W piątek 16.02.2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego nastąpiła oficjalna wymiana podpisanych umów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Robert Redeleanu obejmie stanowisko CEO UPC Polska

Robert Redeleanu obejmie od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko CEO UPC Polska. Dotychczas pełnił funkcję CEO UPC na Węgrzech i w Rumunii, gdzie rozwijał pozycję rynkową UPC, promując innowacyjność i realizując zintegrowaną strategię działań zorientowanych na potrzeby klienta. Robert Redeleanu zastąpi na tym stanowisku Fransa-Willema de Kloet, który odchodzi z firmy z końcem marca br.…
Czytaj więcej >>

UPC Polska podsumowuje 2017 rok

Rozwój oferty internetowej i telewizyjnej wraz z nowym pozycjonowaniem marki oraz dalsze inwestycje w rozbudowę światłowodowej sieci internetowej, wzmocniły pozycję lidera rynku UPC Polska w 2017 roku. Przyczyniło się to do wzrostu liczby usług cyfrowych o 28 100 w stosunku do poprzedniego roku, do 2 982 200 RGU*. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Pokaż swoją miłość na antenie TV ASTA

Walentynki to idealny moment, żeby pokazać drugiej połówce, że ją kochamy i doceniamy. To także doskonała okazja do wyjawienia swoich długo skrywanych uczuć. Teraz dzięki TV ASTA masz szansę, żeby zrobić to w oryginalny sposób. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Netia wchodzi na rynek Ukraiński

Netia kontynuuje rozwój swojej sieci poza granice Polski. Do istniejącego od wielu lat punktu dostępowego w Niemczech i uruchomionego w ubiegłym roku węzła w stolicy Czech, podobny ruszył we Lwowie. (więcej…)
Czytaj więcej >>