Category Archives: Sport w TV

Gala KSW 42 w INEA

Po prawie 5 latach KSW wraca do Łodzi. Już 03 marca 2018r. w Atlas Arena odbędzie się gala KSW 42, podczas której dojdzie do trzech walk o tytuł mistrzowski. Wszystko to będą mogli zobaczyć na żywo Klienci INEA, którzy wykupią dostęp do tego wydarzenia w usłudze PPV! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Eurosport Player w Samsung Smart TV

Aktualne wydarzenia ze świata sportu, w tym Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018, można śledzić za pośrednictwem aplikacji Eurosport Player w Samsung Smart TV z systemem Tizen. Dzięki niej widzowie uzyskują dostęp do relacji na żywo w Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz w kanałach dodatkowych, uruchamianych dla wydarzeń specjalnych wyłącznie w Eurosport Player. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Gala KSW 42 na żywo w Vectrze w systemie PPV

W karcie walk Gali KSW 42, która odbędzie się 3 marca 2018 roku, obok największych gwiazd MMA wystąpią m.in. dwie zawodniczki-debiutantki. Tą atrakcyjną imprezę z drugiej największej hali w Polsce obejrzą na żywo także abonenci Vectry - dziś operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wielki finał Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven Sports 1

W niedzielę w kanale Eleven Sports 1 od godziny 17:25 będzie można oglądać decydujące spotkanie Carabao Cup, w którym wystąpią giganci brytyjskiego futbolu: Arsenal FC i Manchester City. Będzie to pierwszy w tym roku finał wśród najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich w Europie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA Chelsea – Barcelona w jakości 4K w nc+

Chelsea podejmie Barcelonę we wtorkowym hicie 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Rywalizacja obu klubów od lat jest niezwykle zacięta. Po raz ostatni grały przeciwko sobie w 2012 roku. Po wyrównanych spotkaniach półfinałowych minimalnie lepsza okazała się Chelsea, która później w finale UEFA Champions League pokonała Bayern Monachium. W 2009 roku sytuacja była odwrotna – po…
Czytaj więcej >>

Włodzimierz Szaranowicz żegna się z widzami!

Zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu są ostatnimi dla komentatora TVP Sport – Włodzimierza Szaranowicza. – Mam następcę, który będzie niósł to wszystko, co było udziałem starszej generacji dziennikarskiej – powiedział na antenie podczas drużynowego konkursu skoków narciarskich. (więcej…)
Czytaj więcej >>