Category Archives: Sport w TV

Sukces oglądalności Telewizji Polskiej

Zakończone 26 marca (niedziela) zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich były wyjątkowe nie tylko dzięki historycznemu zwycięstwu polskiej drużyny, ale znakomitym wynikom oglądalności Telewizji Polskiej. W całym sezonie transmitowanych w TVP1 skoków narciarskich średnia widownia wyniosła ponad 4 mln, a średnie udziały 36%. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Puncher: O KSW i nadchodzących galach boksu

Trzech przedstawicieli KSW, a także trzech gości ze świata szermierki na pięści, zasiądzie w poniedziałkowy wieczór w studiu "Punchera". Tym razem porozmawiamy o zbliżających się galach KSW 38 i KSW 39, a także kwietniowych wydarzeniach w polskim boksie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

VELUX EHF Liga Mistrzów w nc+: pierwsze starcie mistrza Polski z Montpellier w walce o Final4

Ruszyła rywalizacja w ramach TOP 16 VELUX EHF Ligi Mistrzów. W spotkaniu inaugurującym 3-krotny zwycięzca tych rozgrywek i 20-krotny mistrz Niemiec - THW Kiel zaledwie jednym punktem uległ u siebie aktualnemu czempionowi naszych zachodnich sąsiadów Rhein-Neckar Loewen. W sobotę i w niedzielę rozegrane zostaną pozostałe mecze. Za tydzień – po rewanżach – poznamy uczestników ćwierćfinałów,…
Czytaj więcej >>

Sportowe hity na kanałach Eleven Sports

Najważniejszym wydarzeniem najbliższych dni w kanałach ELEVEN SPORTS będzie wyścig o Grand Prix™ Australii, który zainauguruje nowy sezon Formula 1®. Stacja pokaże również szlagierowe spotkania eliminacji Mistrzostw Świata 2018 w strefie CONMEBOL Urugwaj – Brazylia i Argentyna – Chile. Fani piłki ręcznej będą mogli emocjonować się meczem 1/8 finału VELUX EHF Ligi Mistrzów Montpellier Handball…
Czytaj więcej >>

Wielki finał w Planicy

Tylko trzy konkursy pozostały do końca sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Podczas zawodów w Planicy Kamil Stoch stoczy zaciętą walkę ze Stefanem Kraftem o końcowy triumf. Emocji na pewno nie zabraknie. Transmisje w TVP1. (więcej…)
Czytaj więcej >>