Category Archives: TVP

Wiosna 2017 w TVP Kultura

TVP Kultura jest wspólna i łączy pokolenia. Naszą wiosenną ofertę kierujemy do widzów w różnym wieku i na odmiennych etapach znajomości tekstów kultury. Do tych, którzy poszukują wyselekcjonowanych treści na wysokim poziomie, jak i do tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kulturą. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Rozrywka

TVP Rozrywka zaprasza wiosną na premierowe odsłony cyklu kabaretowego – „Kierunek kabaret”, na niezwykle interesujące rozmowy z Olgą Lipińską, na spotkania z polskimi gwiazdami, na odkrywanie na nowo polskich przebojów. Wiosną będziemy podróżować wraz z Arturem Andrusem po Galicji, a także przeniesiemy widzów do magicznego świata Luc’a Langevina. Tradycyjnie na naszej antenie nie zabraknie bieżących…
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Seriale

Najnowsze produkcje Telewizji Polskiej i największe serialowe przeboje ostatnich lat wypełnią wiosenną ramówkę kanału TVP Seriale. Nie zabraknie też kultowych produkcji, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem kolejnych pokoleń widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna 2017 w TVP Sport

Wiosna w TVP Sport zapowiada się niezwykle interesująco. Jeden z wiodących kanałów sportowych przygotował dla swoich widzów bardzo ciekawą i bogatą ofertę programową. Sport będzie gościł także w antenach otwartych – TVP1 i TVP2. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wiosna tylko z Telewizją Polską

Porannym programem „Dzień dobry, Polsko!” TVP zainaugurowała wiosenną ramówkę. Telewizja Polska konsekwentnie wprowadza nowości programowe, kontynuuje rozpoczęte jesienią 2016 zmiany, szczególnie w zakresie pozycjonowania anten. W Jedynce nie zabraknie transmisji, programów i seriali poświęconych ważnym rocznicom narodowym, a w Dwójce pojawi się dwa razy więcej rozrywki na wysokim poziomie. Widzowie obserwują i doceniają te zmiany,…
Czytaj więcej >>

Mistrzowski weekend TVP

Absolutnym rekordzistą weekendu okazała się Jedynka: sobotni skok Kamila Stocha w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Lahti przyciągnął prawie 7 mln widzów! Na „podium” rankingów stanęła także TVP Sport. W tegorocznym zestawieniu kanałów sportowych zajęła znakomite, drugie miejsce. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W ten weekend widzowie wybrali TVP

W miniony weekend (17-19 lutego br.) widzowie najchętniej oglądali programy Telewizji Polskiej: aż 7 na 10 pierwszych tytułów należało do TVP. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również rywalizacja Justyny Kowalczyk w Pucharze Świata w biegach narciarskich w Otepaa. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kasia Moś jedzie na Eurowizję 2017!

Głosami widzów Jedynki i jurorów Kasia Moś została wybrana jako reprezentantka Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji 2017. 9 maja w Kijowie podczas pierwszego półfinału artystka zaśpiewa piosenkę „Flashlight”. TVP wyemituje wszystkie koncerty tegorocznej Eurowizji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Telewizja V4 ma ruszyć w 2018 roku

15 lutego Telewizja Polska włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia Wyszehradzkiego, emitując specjalne materiały poświęcone współpracy państw z Europy Środkowej. W związku z obchodami na antenie TVP Info gościł Marcin Stefaniak, pełnomocnik zarządu TVP ds. Telewizji Wyszehradzkiej, projektu mediowego, który ma przybliżać Europejczykom kraje regionu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„O!POLSKIE PRZEBOJE” w TVP1

Podczas spotkania z dziennikarzami w czwartek 9 lutego członek Zarządu TVP Maciej Stanecki i prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski ogłosili, że 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca br. (więcej…)
Czytaj więcej >>