Category Archives: TVP

4. urodziny TVP ABC!

TVP ABC najchętniej oglądany kanał dziecięcy w Polsce 15 lutego obchodzi 4. urodziny. Z okazji jubileuszu Antena przygotowała liczne atrakcje dla najmłodszych widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Siedem statuetek Telekamer dla TVP

Siedem statuetek Telekamery, w tym trzy specjalne Złote Telekamery otrzymały gwiazdy i seriale Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas gali 21. edycji nagród tygodnika „Tele Tydzień”. Jurorami w plebiscycie byli czytelnicy i widzowie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Znakomity weekend Telewizji Polskiej

Przez wszystkie trzy dni weekendu Grupa TVP była zdecydowanym liderem rynku. Wśród najlepiej oglądanych 20 programów 15 należało do Telewizji Polskiej. Najchętniej oglądaną pozycją była sobotnia transmisja konkursu skoków narciarskich mężczyzn z Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. „Blondynka” zgromadziła rekordową widownię i była najlepiej oglądanym serialem weekendu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

8 lutego (czwartek) Jedynka liderem

Ponad 2 mln widzów (28,4% udz.) oglądało 8 lutego w Jedynce kwalifikacje w skokach narciarskich z udziałem Polaków na rozpoczynających się Igrzyskach Olimpijskich w PjongCzang, wcześniejsze serie próbne skoków miały 1,4 mln widzów, przy 22% udziałach. TVP1 była liderem dnia zdecydowanie wyprzedzając konkurencję osiągając 13% udziały. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVP testuje nowe badania oglądalności (wideo)

Telewizja Polska pracuje nad udoskonaleniem własnego systemu pomiarów oglądalności. Publiczny nadawca korzysta w tej chwili z rozwiązania bazującego na danych z dekoderów Netii. Równolegle prowadzi pilotażowe testy nowego systemu telemetrycznego opartego o internet rzeczy i specjalne opaski dokładnie rejestrujące zachowania widzów przed telewizorami. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W weekend widzowie wybrali programy TVP

W sobotę i niedzielę Jedynka była liderem dnia pod względem widowni i udziałów. Hitem minionego weekendu były skoki narciarskie w Willingen emitowane w TVP 1. W TVP2 najwięcej widzów obejrzało „ The Voice Kids – Bitwy”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Oświadczenie w sprawie współpracy TVP z BBC

Nie są prawdą doniesienia o rzekomym zaprzestaniu współpracy TVP z BBC. W czerwcu 2016 r. TVP podpisała list intencyjny z BBC i od tego czasu obie strony współpracują. Część rozmów z BBC dotyczy produkcji seriali o ważnych wydarzeniach historycznych i o wielkich Polakach, w tym o Witoldzie Pileckim. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W styczniu widzowie wybierali Jedynkę

TVP1 od 1 do 31 stycznia była najchętniej oglądaną Anteną spośród wszystkich stacji telewizyjnych. W TOP20 programów z najwyższą widownią większość należała do Jedynki. Jedynka miała też najwyższe udziały – 10,97%. W styczniu najliczniej oglądanym programem była transmisja Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen z 7,2 mln widownią. (więcej…)
Czytaj więcej >>