Category Archives: TVP

73. rocznica Powstania Warszawskiego na Antenach TVP

1 sierpnia Telewizja Polska będzie towarzyszyć widzom podczas wydarzeń związanych z upamiętnieniem 63. dni walk, męstwa i heroizmu uczestników Powstania. Bezpośrednie relacje, filmy dokumentalne i fabularne, dyskusje publicystów oraz historyków. W sumie kilkadziesiąt pozycji na 9 Antenach TVP. (więcej…)
Czytaj więcej >>

74. Tour de Pologne w Telewizji Polskiej

Już 29 lipca rozpoczyna się 74. Tour de Pologne. Jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich. Na starcie stanie brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro – Rafał Majka. Transmisje w Telewizji Polskiej: TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„W tyle wizji Extra” z rekordem!

Niemal milion widzów (9,7% udz.) obejrzało 20 lipca wydanie „W tyle wizji Ekstra” w TVP Info. Jest to najlepszy wynik programu od początku emisji, czyli od października 2016 r. Wczorajsze wydanie poprowadzili Stanisław Janecki i Łukasz Warzecha. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVP liderem weekendu

1,6 mln (udz. 18,3%) widzów obejrzało sobotni konkurs indywidualny podczas Letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle. Piątkowy konkurs drużynowy także cieszył się popularnością gromadząc niemal 1,3 mln widzów (udz. 15,7%). Oba wydarzenia sportowe zapewniły Jedynce pozycję lidera pasma. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Sukces TVP INFO. Konkurencja pozostała w tyle

Początek lipca należy do TVP INFO. Antena notuje najwyższe wśród kanałów informacyjnych wzrosty oglądalności w 2017 r. (czerwiec – wzrost o 30%, początek lipca – wzrost o 67%). Rekordowy okazał się 5 lipca. TVP INFO, nadające wydanie specjalne poświęcone wizycie Prezydenta USA Donalda Trumpa, uzyskało wówczas najwyższe udziały stacji – 6,35% – od lipca 2016…
Czytaj więcej >>

Wizyta Prezydenta USA Donalda Trumpa na Antenach TVP

5 i 6 lipca Prezydent USA Donald Trump, na zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy, będzie gościł w Warszawie. Wizyta jest związana z odbywającym się w tym czasie dwudniowym Szczytem Inicjatywy Trójmorza. Telewizja Polska będzie na bieżąco relacjonowała te wydarzenia na swoich Antenach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Bezkonkurencyjne TVP Info

Weekend należał do TVP Info. W sobotę udziały Anteny wyniosły 5,1%, a w niedzielę 3,9%. Najlepsze wyniki wśród wszystkich stacji informacyjnych w grupie 4+ zapewniły TVP Info pozycję lidera oglądalności w weekend a aż siedem z dziesięciu najpopularniejszych programów w kanałach informacyjnych należało do TVP Info. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVP INFO z rekordowym udziałem

TVP INFO uzyskała 28 czerwca (środa) najwyższe od lipca 2016, czyli od Światowych Dni Młodzieży udziały – 6,2%. Antena była niekwestionowanym liderem spośród kanałów informacyjnych oraz piątym kanałem pod względem popularności w tym dniu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Widzowie wybrali rozrywkowy weekend z TVP

3,4 mln widzów w cudownej atmosferze obejrzało drugi występ Zenona Martyniuka i zespołu Akcent z piosenką „Przez Twe oczy zielone” podczas niedzielnej Gali „25 lat Disco Polo” w Dwójce. Ogromnym zainteresowaniem widzów cieszył się również sobotni koncert „Imieniny Pana Janka” w TVP1, który w piku obejrzało 1,5 mln widzów. Dzięki tym wynikom TVP1 i TVP2…
Czytaj więcej >>