Category Archives: TVP

W Mińsku świętowano 10. urodziny Biełsatu

W centrum kulturalnym Korpus w Mińsku odbył się w piątek koncert z okazji dziesięciolecia nadającej z Polski telewizji białoruskojęzycznej Biełsat. „To dla mnie duża satysfakcja i radość” – powiedziała dyrektor stacji Agnieszka Romaszewska-Guzy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Sportowe emocje w TVP

Poniedziałkową transmisję z meczu towarzyskiego reprezentacji Polski z Meksykiem obejrzało w Telewizji Polskiej 5,3 mln widzów. Jedynka została liderem dnia, a TVP Sport liderem tygodnia wśród kanałów sportowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowa „Pierwsza randka”

Nadany 9 listopada odcinek emocjonującego show Dwójki, w którym uczestnicy szukają drugiej połówki, obejrzała rekordowa liczba widzów. Przebieg randek śledziło ponad 1,3 mln widzów przy udziałach 8,5 proc. To najlepszy wynik oglądalności programu w jesiennej ramówce. (więcej…)
Czytaj więcej >>

980 mln zł z budżetu dla Telewizji Polskiej i Polskiego Radia

W Sejmie przegłosowano nowelizację budżetu i ustawy okołobudżetowej zakładającą m.in. przekazanie z tegorocznego budżetu państwa 980 mln zł Telewizji Polskiej i Polskiemu Radiu jako rekompensatę za wpływy z abonamentu rtv nieuzyskane wskutek zwolnień w tej opłaty niektórych grup społecznych. Ustawa budżetowa została znowelizowana w związku z oszczędnościom budżetowym i zmianie struktury wydatków, dzięki czemu limit…
Czytaj więcej >>

Sukces „Na dobre i na złe”

Wczorajszy, 684. odcinek „Na dobre i na złe”, obejrzała rekordowa w jesiennej ramówce liczba 4,35 mln widzów (28% udz.). Sukces odniosła także Dwójka, która kolejny dzień cieszy się uznaniem widzów, odnotowując najwyższe udziały spośród wszystkich stacji telewizyjnych (11,1%). (więcej…)
Czytaj więcej >>

18 lat „Na dobre i na złe”

7 listopada 2017 roku najpopularniejszy serial medyczny w Polsce kończy 18 lat. W środę 8 listopada o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek „Na dobre i na złe”, a ekipa produkcyjna spędzi 3490 dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Dwójka z rekordami

Wczorajszy (6 listopada) wieczór należał do wyjątkowo udanych dla TVP2. „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia” oraz „Bake Off – Ale Ciacho!” zgromadziły rekordowe widownie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Niedzielne hity TVP

Ponad 4,3 mln widzów (28,5% udz.) obejrzało w Jedynce 5 listopada kolejny odcinek programu „Rolnik szuka żony”. Rekordową widownię zgromadziły „Dziewczyny ze Lwowa”, a świetne wyniki oglądalności miał program dr. Tomasza Rożka „Sonda 2”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„The Voice of Poland” w czołówce na portalach społecznościowych

Popularność „The Voice of Poland” stale rośnie. W pierwszym miesiącu emisji ósmej edycji, program zanotował znaczące awanse i znalazł się w czołówce rankingu* zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, wyprzedzając profile tak popularnych produkcji, jak „Kuba Wojewódzki”, „Mam talent”, „Fakty TVN” czy „Top Model”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Weekendowe sukcesy Telewizji Polskiej

W niedzielę Jedynka była liderem dnia zarówno pod względem widowni (średnia 863 tys.), jak i udziałów (10,32%). Widzowie TVP1 najchętniej oglądali show „Rolnik szuka żony”, „Wiadomości” oraz teleturniej „Jaka to melodia?”. W Dwójce niedzielny odcinek „Koła Fortuny” zgromadził rekordową widownię, a piątkowy odcinek „Barw szczęścia” był najlepiej oglądanym serialem weekendu. (więcej…)
Czytaj więcej >>