Category Archives: Zapowiedzi TV

„Tosca” w TVP Kultura

Angela Gheorghiu jako Floria Tosca, Jonas Kaufmann w roli Mario Cavaradossiego, Bryn Terfel jako Baron Scarpia, Lukas Jakobski jako Cesare Angelotti, Jeremy White w roli Zakrystianina, Hubert Francis jako Spoletta oraz ZhengZhong Zhou jako Sciarrone. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Zgłoś się do drugiej edycji “Darek solo”!

Meble to nie tylko przedmioty - pozwalają uporządkować przestrzeń, nadają styl wnętrzu, odzwierciedlają zainteresowania właścicieli. Mogą też być spełnieniem marzeń. W realizacji takich "meblowych marzeń" może pomóc Darek "Stolarz" Wardziak! (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Mąż i żona” w reżyserii Jana Englerta

Jan Englert, Beata Ścibakówna, Grzegorz Małecki, Milena Suszyńska oraz Karol Dziuba w oryginalnej telewizyjnej inscenizacji jednej z najlepszych, ale też i najfrywolniejszych komedii hrabiego Aleksandra Fredry o „czworokącie małżeńskim”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w Jedynce i Dwójce

Cameron Diaz i Ashton Kutcher biorą ślub, Robert Więckiewicz zmienia swoje życie, Jason Lee musi zatrzeć ślady zdrady, a Timothy Dalton unieszkodliwia snajpera w Bratysławie. W Dwójce Bartłomiej Topa podejmuje bohaterską walkę, Timothy Spall dostrzega piękność w barze, Izabella Scorupco zakochuje się w stolarzu, a Elmo Nüganen i Lembit Ulfsak przygotowują się do zbiorów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w TVP Kultura

Al Pacino, Jack Lemmon, Ed Harris i Alan Arkin muszą wziąć udział w konkursie, Mateusz Kościukiewicz i Filip Pławiak wyruszają w podróż nad morze, Padraic Delaney i Cillian Murphy angażują się w walkę o niepodległość, a Jean-Pierre Léaud szuka pracy. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Premiery w styczniu 2018 roku na kanale FOX (wideo)

To będzie iście premierowy początek 2018 roku na FOX! Z najnowszym 11. sezonem Z Archiwum X odwiedzą nas najpopularniejsi agenci FBI od zjawisk paranormalnych, czyli Dana Scully i Fox Mulder, którzy po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z rządowymi spiskami, stworami i przybyszami z kosmosu. Natomiast fani American Crime Story będą mieli szansę zajrzeć…
Czytaj więcej >>

Sylwestrowa Moc Przebojów – Katowice 2017

Tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów zaskoczy prawdziwie wybuchową mieszanką polskich i zagranicznych gwiazd. Nowy rok powitamy ponownie w Katowicach - miejscu gdzie, sylwestrowa zabawa smakuje najlepiej, a mieszkańcy nigdy nie zawodzą. Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają również Vengaboys i Danzel. Doskonałą zabawę w plenerze i…
Czytaj więcej >>