Category Archives: Zapowiedzi TV

“Niania w wielkim mieście”: Niespodziewana wizyta mamy

Niespodziewanie w Warszawie pojawia się mama Dany, Katarzyna (Dorota Chotecka). Kobieta jest przekonana, że córka pracuje w korporacji, a jej związek z Mariuszem (Mateusz Rzeźniczak) kwitnie i blisko już do wesela. Czy Dana przyzna się matce, czym zajmuje się naprawdę, a Mariusz to już przeszłość? Gościnnie w serialu wystąpią Mateusz Banasiuk i Małgorzata Klara. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Ewa Wachowicz wystąpi w „The Brain. Genialny Umysł”

Jakie zadanie będzie miała gospodyni „Ewa gotuje” w najbliższym odcinku show? W studiu pojawi się popularna autorka programu kulinarnego, który na antenie Polsatu można oglądać już od dziesięciu lat. Co Ewa Wachowicz będzie robić w „The Brain. Genialny Umysł”? (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Kino Mówi: Samotność” w kwietniu w Ale kino+

W kwietniu Ale kino+ poruszy temat samotności. W ramach cyklu „Kino Mówi” do obejrzenia: komedia „Witajcie u mnie” z Kristen Wiig, „Sils Maria” z Juliette Binoche i Kristen Stewart, „Nauczycielka angielskiego” z Julianne Moore oraz telewizyjna premiera hiszpańskiego komediodramatu „Truman”. Premiery w każdy czwartek od 6 kwietnia o godzinie 20:10. Tylko w Ale kino+. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kwiecień 2017 na kanale SundanceTV

W nadchodzącym miesiącu SundanceTV szczególnie poleca uwadze kontynuację 1. sezonu serialu „Deep Water”, trzymającego w napięciu australijskiego thrillera kryminalnego. W kwietniu SundanceTV zaprasza także na premiery takich produkcji, jak „8 Minutes Idle”, „Silver Rain” oraz „La Gunguna”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Masz przemeblowane!” – rusza nowa kampania Domo+

W poniedziałek, 27 marca pod hasłem „Masz przemeblowane!” wystartowała nowa kampania reklamowa Domo+. Akcja promocyjna poświęcona jest 6. sezonowi programu Tomasza Pągowskiego „Remont w 48h”. Kampanii towarzyszyć będzie konkurs, w którym nagrodą główną jest 40 tys. zł na metamorfozę wybranego pomieszczenia. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Krótki wypad” w kwietniu na kanale Nat Geo People

Brak pomysłu na wakacje? A może ciekawie spędzony weekend w fajnym miejscu? Program „Krótki wypad” pokaże najlepsze miejsca na urlopowy wypoczynek. Podążając za rekomendacjami widzów, prowadzący odwiedzą największe atrakcje turystyczne kolejnych miast i krajów, przybliżając lokalne perełki wizytowanych lokalizacji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Xięgarnia” świętuje dwusetne wydanie

1 kwietnia na antenie TVN 24 premiera jubileuszowego, dwusetnego wydania magazynu „Xięgarnia”. W odcinku specjalnym znajdą się kulisy powstawania programu oraz odpowiedzi na pytania widzów i internautów. W roli gospodarza wystąpi Max Cegielski, a jego gośćmi będą prowadzący „Xięgarnię”: Agata Passent i Filip Łobodziński oraz stali felietoniści: Michał Komar i Janusz Rudnicki. (więcej…)
Czytaj więcej >>

MasterChef rozpoczyna poszukiwania nowych uczestników!

Już 7 kwietnia ruszają castingi do szóstej edycji popularnego na całym świecie programu MasterChef. To szansa dla wszystkich tych, którzy marzą o tym, by rozwinąć swój kulinarny talent i spróbować swoich sił pod okiem Magdy Gessler, Anny Starmach oraz Michela Moran. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Deep Water” – australijski serial kryminalny na SundanceTV

W mieszkaniu znajdującym się przy Plaży Bondi zostają znalezione okaleczone zwłoki młodego mężczyzny. Do zbadania sprawy zostają przypisani detektywi Tori Lustigman i Nick Manning. Czy to brutalne morderstwo zostało dokonane w trakcie rabunku, czy popełnił je ktoś z bliskich ofiary, czy też może jest to zbrodnia motywowana nienawiścią wobec osób homoseksualnych? Na czteroodcinkowy thriller kryminalny…
Czytaj więcej >>

Znamy uczestników drugiej edycji „Ex na Plaży Polska”

Po sukcesie pierwszej polskiej edycji programu „Ex na Plaży Polska” wszyscy z niecierpliwością czekają na szczegóły drugiej odsłony produkcji MTV. Dziś stacja ujawniła skład ośmioosobowej ekipy, która została wysłana na wakacje w raju. Jednym z uczestników jest znany z „Warsaw Shore”, Piotrek. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Ostatni wywiad z Pawłem Zarzecznym w TV Republika

- Paweł Zarzeczny sam zgłosił się do mnie, że chce wystąpić w „Wywiadzie z chuliganem”, bo chciałby powiedzieć coś do „kiboli”, a nie tylko miłośników piłki. Nagraliśmy tę rozmowę 10 dni temu. Do głowy mi nie przyszło, że Paweł będzie mówił z zaświatów. Ale z przygotowanej za jego życia wersji nie zmieniłem w niej nic,…
Czytaj więcej >>