Category Archives: Zapowiedzi TV

Premiera seriali Midnight Texas i Z Nation w AXN Black (wideo)

Aktorzy grający wampiry to często wielkie gwiazdy branży filmowej. Zombie to z kolei od lat jeden z najbardziej dochodowych pomysłów na film w Hollywood, a także…najpopularniejsze przebranie na Halloween. Od września na kanale AXN Black będzie można zobaczyć dwa nowe seriale o ożywionych umarlakach i innych nadludzkich istotach: Midnight, Texas oraz Z Nation. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Najgorętszy koniec lata w MTV Polska HD

MTV Polska HD to najgorętsza propozycja programów rozrywkowych dla młodych ludzi ceniących nieskrępowaną zabawę. Jesienna ramówka stacji obfituje w fantastyczne lokalne produkcje oraz relacje z niezwykłych wydarzeń muzycznych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Pokaż swoje miasto z góry w Planete+

Rozległa metropolia, malownicza wieś czy urocze miasteczko? Każde z nich ma szanse stać się bohaterem najnowszej produkcji Planete+! W poniedziałek 21 sierpnia o godzinie 18:30 wystartuje unikalna w polskiej telewizji produkcja „Polska z góry”, w której widzowie zobaczą Polskę z lotu ptaka. Premierze będzie towarzyszyć specjalna akcja skierowana do tych polskich miejscowości, które nie znalazły…
Czytaj więcej >>

Stylowa jesień w TVN Style

TVN Style od kilku lat jest liderem wśród kanałów lifestylowych w Polsce i wyznacza trendy na rynku telewizyjnym. Tak będzie też w tym sezonie. W jesiennej ramówce kanału widzowie znajdą osiem nowych propozycji oraz premierowe odcinki znanych i lubianych programów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Serial „Zaplątani” w Disney Channel

Już jesienią w Disney Channel premiera niezwykłego serialu „Zaplątani”, w którym fani Roszpunki będą mogli śledzić dalsze losy tej wyjątkowej księżniczki. Grafika dostosowana do nieco młodszej widowni (dziewczynki w wieku 6-11 lat), rewelacyjna muzyka i niezwykłe przygody pięknej bohaterki z pewnością podbiją serca nie tylko młodszych dzieci, ale również całych rodzin. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowe przygody Wujcia Dobra Rada w Cartoon Network

28 sierpnia do Cartoon Network powróci magiczny krewny wszystkich dzieci na świecie. Wujcio Dobra Rada po raz kolejny pomoże najmłodszym rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy. W nowych odcinkach trzeciego sezonu bohater sam również będzie miał poważny kłopot – zacznie mu brakować dobrych pomysłów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Sprawdź jak zostać vlogerem dzięki Cartoon Network (wideo)

Twoje dziecko nieustannie nagrywa filmiki, uwielbia godzinami opowiadać historie przed kamerą i chciałoby zostać vlogerem? Jeśli chcesz spełnić jego marzenia, podejmij wyzwanie i zgłoś jego filmik do konkursu CN Vlog It. Autorzy najciekawszych prac wezmą udział w warsztatach vlogerskich, a zwycięzca otrzyma laptopa, dostęp do wyjątkowych treści od Cartoon Network oraz pomoc przy starcie swojego…
Czytaj więcej >>