Category Archives: Zapowiedzi TV

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN – „Diagnoza”

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN, pt. „Diagnoza”. Produkcja opowiada o kobiecie, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Życie głównej bohaterki to teraz czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy, na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie…
Czytaj więcej >>

Zmiana pełną parą pod okiem Agaty Młynarskiej – Nowy program telewizji TLC

Na tę chwilę czekało wielu! Agata Młynarska – uznana dziennikarka, ceniona osobowość telewizyjna i dyrektor rozwoju TLC wraca na antenę z nowym autorskim programem „Zmiana pełną parą”. Wraz z zespołem swoich ekspertek: Moniką Jurczyk – stylistką, Katarzyną Sujką – wizażystką oraz Igą Chmielewską – stylistką fryzur i kolorystką, pomoże partnerom odkryć na nowo wielki potencjał,…
Czytaj więcej >>

Filmy w TVP Kultura

Owen Wilson ucieka z zakładu psychiatrycznego, Cate Blanchett i Alec Baldin przywykli do luksusu, Magdalena Berus postanawia urodzić dziecko, a Mia Farrow cierpi na uciążliwe bóle kręgosłupa. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Filmy w Jedynce i Dwójce

Daniel Craig rzuca pracę w wydawnictwie, Russell Crowe trafia do szkoły gladiatorów, a Patrick Swayze i Charlie Sheen walczą z komunistami. W Dwójce Matt Damon i Franka Potente mieszkają na Goa, Forest Whitaker czeka na nowego prezydenta, Jennifer Garner odkrywa, że mąż ją zdradzał, a w ręce Brendana Frasera przypadkowo wpada tajemnicza szkatułka. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Discopoland” w TVP2

Dwójka zaprasza na zrealizowaną z lekkością serię muzyczno-dokumentalną, opowiadającą o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że ten gatunek cieszy się w Polsce nieustającą popularnością. Premierowy odcinek w sobotę, 22 kwietnia, o godz. 21:50. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Mistrz i Małgorzata” w TVP Kultura

Przybycie Wolanda do rosyjskiej stolicy sprawia, że świat przestaje być takim, jakim zawsze wydawał się być… Zapraszamy do TVP Kultura na spektakl Artura Tyszkiewicza według powieści Michaiła Bułhakowa. Emisja telewizyjnej rejestracji przedstawienia Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie w niedzielę, 23 kwietnia, godz. 22:10. (więcej…)
Czytaj więcej >>

28 kwietnia premiera albumu O.S.T.R. „MTV Unplugged: Autentycznie”

Znamy już datę premiery długo oczekiwanego albumu O.S.T.R. – “MTV Unplugged: Autentycznie”. Już 28.04. płyta z nagraniem akustycznych utworów trafi do sklepów, a obecnie można ją zamówić w przedsprzedaży na stronie asfaltshop.pl oraz na empik.com. W lecie pełen zapis koncertu będzie dostępny na platformie player.pl, która jest partnerem projektu oraz na antenie MTV Polska. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Negocjacje to gra… czyli maj w AXN

4 maja kapitan Sharon Raydorobejmie kierownictwo wydziału do zwalczania najcięższych przestępstw i wprowadzi nowe zasady funkcjonowania jednostki w serialu Mroczne zagadki Los Angeles.11 maja, w produkcji A.P.B.,właściciel konsorcjum technologicznego, Gideon Reeves, przejmie podupadający posterunek policji w Chicago, aby stworzyć najnowocześniejszy wydział do zwalczania przestępczości w mieście. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Majowe premiery na antenie Polsat Viasat

W maju Polsat Viasat zaprasza na specjalnie dobrane maratony. Zarówno majówkowe, w których zawarte będą najpopularniejsze programy pokazywane na kanałach Polsat Viasat, niedzielne z cyklu Zrób to sam, jak i te odnoszące się do wydarzeń historycznych. Z dużą starannością dobraliśmy także majowe premiery, aby spełnić Państwa oczekiwania i zachęcić do spędzenia z nami czasu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Dwa nowe filmy produkcji HBO w gwiazdorskiej obsadzie już wkrótce w HBO

Oprah Winfrey pojawi się w nowym filmie produkcji HBO Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks jako córka zapomnianej przez historię kobiety, której komórki przyczyniły się do rozwoju medycyny. Robert De Niro wystąpi w roli Berniego Madoffa, autora wielkiego finansowego przekrętu, w kolejnym filmie produkcji HBO Arcyoszust. Oba filmy będą dostępne w HBO i HBO GO. (więcej…)
Czytaj więcej >>