Category Archives: Pozostałe

Udany debiut „Jeden z dziesięciu” w TVP1

Rekordową oglądalność miał poniedziałkowy odcinek przeniesionego do Jedynki teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Program obejrzało aż 2,8 mln widzów przy udziałach 19,4%. To najlepszy wynik teleturnieju od 26 lutego 2009 roku. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„The Voice Kids” szturmem podbija serca widzów

Pierwsza edycja „The Voice Kids” TVP2 stała się absolutnym hitem ostatnich tygodni. Drugi z emitowanych 13 stycznia (sobota) odcinków obejrzało ponad 2,5 mln widzów przy udziałach 16,9%. Tym samym muzyczna nowość TVP2 znalazła się w Top 15 najlepiej oglądanych programów zeszłego tygodnia (8 – 14 stycznia). (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVN Turbo z rewelacyjnym udziałem 1,95% w 2017 roku

To był mocny rok dla kanału TVN Turbo, tworzonego przez pasjonatów i dla pasjonatów. Jego siłą napędową jest motoryzacja, ale oferta programowa stacji opiera się także na szeregu innych męskich zainteresowań. Starannie dobrana ramówka sprawiła, że udział kanału w 2017 roku wyniósł 1,95% SHR, dzięki czemu stacja wzrosła o 22% vs. rok 2016, w grupie…
Czytaj więcej >>

Biało-Czerwone zwycięstwo w Bischofshofen z rekordem TVP1

Finałowy skok Kamila Stocha podczas zawodów Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen według pomiaru opartego na obserwacji rzeczywistych zachowań widzów w szczytowym momencie obejrzało aż 9,8 mln osób, a według Nielsena prawie 8,8 mln widzów (54 proc. udz.)! W sobotę, 6 stycznia TVP1 była liderem dnia uzyskując 17,7 proc. udziałów spośród wszystkich stacji i ponad dwukrotnie…
Czytaj więcej >>

Eurosport 1 na czele kanałów sportowych w 2017 roku!

W 2017 roku Eurosport 1 był najchętniej oglądanym kanałem sportowym w Polsce zarówno w grupie wiekowej 16-49 (grupa komercyjna), jak i wśród ogółu widowni. Średnia oglądalność stacji wzrosła o 21% w porównaniu z ubiegłym rokiem, a w grupie komercyjnej zwiększyła się o 24%. [1] (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVP1 liderem dnia, Kamil Stoch na podium

W czwartek 4 stycznia TVP1 miała najwyższe udziały spośród wszystkich stacji telewizyjnych, 15,5%, tym samym Jedynka znalazła się na pozycji lidera dnia. Najlepiej oglądano zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich z udziałem ponad 36%. Świetne wyniki zanotował również „Teleexpress”, piąty odcinek „Korony Królów” oraz „Sprawa dla reportera”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowy rok Czwórki

W 2017 roku Czwórka uzyskała najwyższe w swojej historii udziały w rynku – z wynikiem 4,1% (SHR All 4+) plasując się w czołówce najlepiej oglądanych stacji w Polsce i dystansując swoją bezpośrednią konkurencję. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekord oglądalności Planete+

Ponad 136 tys. widzów - taką widownię zgromadziła przed telewizorami w czwartek, 28 grudnia, seria dokumentalna „Świat z góry”, ustanawiając tym samym rekord oglądalności Planete+. Brytyjski serial doczekał się już 10 sezonów i cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Z inspiracji tą serią powstała oryginalna produkcja Planete+ „Polska z góry”, która także okazała się…
Czytaj więcej >>

Rekordowy wzrost Telewizji WP

Na koniec 2017 roku Telewizja WP osiągnęła najlepsze wyniki w historii. Dzięki temu zajęła drugie miejsce wśród stacji nadających na MUX8. Dynamika wzrostu w ciągu roku wyniosła +350%. Telewizja pobiła też rekord oglądalności. (więcej…)
Czytaj więcej >>