Category Archives: Pozostałe

Udany start nowego „Idola”

Widzowie pokochali nowego „Idola”. Pierwszy odcinek show, w którym za jurorskim stołem zasiadają: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Wojtek Łuszczykiewicz i Janusz Panasewicz oglądało blisko 2,1 miliona widzów. Telewizja Polsat zanotowała 18,3% udziałów w rynku w grupie komercyjnej, co zapewniło jej pozycję lidera w tej grupie podczas emisji programu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Koniec VH1 Polska?

Czy to już koniec VH1 Polska? Portal SATinfo24.pl zapytał przedstawiciela Viacom International Media Networks w Polsce co dalej z kanałem? (więcej…)
Czytaj więcej >>

Co oglądaliśmy w 2016 roku?

Lada moment zaprezentowane zostaną premiery nowych sezonów seriali, które od lat znamy i lubimy. W 2016 roku twórcy zaskoczyli jednak widzów kilkoma nowościami, o których dyskutowano nie tylko na Facebooku i Twitterze, ale też przy niejednej kawie w biurze. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Dobry rok 2016 dla stacji TVN Turbo

Rok 2016 był dla stacji TVN Turbo bardzo owocny. Kanał wprowadził szereg nowości programowych, zadbał również o lubiane przez widzów kontynuacje, które od lat spotykają się z dużym zainteresowaniem widowni. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Czy Sportklub będzie w jakości HD?

Każdy z kibiców sportowych zastanawia się kiedy kanał Sportklub przejdzie na nadawanie HD? Mimo kilkukrotnych zapowiedzi stacji jednak to nie następuje, czym jest to spowodowane niską oglądalnością, brakiem funduszy, co? (więcej…)
Czytaj więcej >>

Udany koniec roku 2016 dla TVN24 BIS

Koniec 2016 roku przyniósł TVN24 BiS bardzo dobre wyniki oglądalności. W grudniu, w docelowej grupie widzów (A25-59 Top Management) stacja poprawiła swój wynik rok do roku o 22% uzyskując SHR na poziomie 0,7%, a w grupie komercyjnej nawet o 38%! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Mocny start kanału HGTV Home & Garden

7 stycznia zadebiutował na polskim rynku kanał tematyczny HGTV Home & Garden. To najpopularniejsza stacja lifestylowa w USA. Polacy zobaczyli ją jako pierwsi w Europie. Już w dniu startu kanał odnotował wysoki udział w grupie komercyjnej 16-49 – 0.48%. Następnego dnia (8 stycznia) udziały (SHR) wzrosły aż do 0.66%. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Agnieszka Romaszewska-Guzy o kłopotach Biełsatu

Pogłoski o zamknięciu nadawanego z polski satelitarnego kanału skierowanego dla Białorusinów wywołało ogromny odzew w mediach. Dyrektor stacji w kilku swoich wywiadach tłumaczyła, dlaczego uważa tę decyzję o zmniejszeniu dotacji MSZ dla stacji za błąd. (więcej…)
Czytaj więcej >>

KW Policji Opole: Zatrzymany za nielegalne rozpowszechnianie gali KSW37

Policjanci z Opola i Kluczborka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozpowszechnianie prawnie chronionej transmisji telewizyjnej. Nielegalnie udostępnioną galę sztuk walki, w jednym czasie na portalu społecznościowym, obejrzało ponad 33 000 osób. Podczas zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli telefon 30-latka, który służył do popełnienia przestępstwa. Zatrzymany usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za rozpowszechnianie cudzego utworu grozi mu…
Czytaj więcej >>

„W tyle wizji” z rekordem!

Prawie 600 tys. widzów (4,3 proc. udz.) obejrzało 13 grudnia wydanie programu „W tyle wizji” w TVP Info. Jest to jego najlepszy wynik od debiutu na antenie 1 kwietnia br. Wczorajsze wydanie poprowadzili Magdalena Ogórek i Krzysztof Feusette. (więcej…)
Czytaj więcej >>