Category Archives: Pozostałe

TVP Seriale podbija rynek

W środę 19 kwietnia kanał TVP Seriale uzyskał najwyższe w tym roku udziały w rynku. W grupie komercyjnej (widzowie w wieku 16-49 lat) wyniosły one 2,15%, w grupie widzów 16-59 - 2,28%, a w grupie ogólnej (4+) – 1,76%. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Fantastyczna Wielkanoc w TVN

W świąteczny weekend (14 – 17 kwietnia) Grupa TVN zanotowała ponad 26% udziału w grupie 16 – 49. HGTV Home & Garden oraz TTV pobiły swoje rekordy oglądalności! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kolejny fantastyczny miesiąc dla TVN

W marcu TVN po raz kolejny został liderem rynku w najatrakcyjniejszych dla reklamodawców grupach docelowych. Jest najchętniej oglądaną telewizją wśród widowni 16-49*. Cała Grupa zwiększyła swój udział w rynku o ponad 6% w porównaniu z rokiem ubiegłym. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowe wyniki oglądalności „Kuchennych rewolucji”

"Kuchenne rewolucje" już od wielu sezonów są liderem oglądalności pasma, ale edycja wiosenna bije wszelkie rekordy. Marcowe odcinki zgromadziły przed odbiornikami ponad 2,7 mln widzów, uzyskując w grupie komercyjnej 27% udziału w rynku, a w grupie kobiet z większych miast aż 32%!. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowy luty Zoom TV

Zoom TV jako jedyny kanał z MUX-8 zanotował w lutym wzrost udziału w widowni z komercyjnej grupy wiekowej 16-49, kończąc miesiąc wynikiem 0,18%. Stał się też kanałem MUX-8 najczęściej wybieranym przez widzów z tej grupy wiekowej korzystających jedynie z telewizji naziemnej, osiągając udział 0,35%. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowy start ramówek Grupy TVN

W lutym 2017 telewizja TVN wyprzedziła konkurencję we wszystkich kluczowych grupach docelowych. Był to również najlepszy luty w historii całej Grupy TVN (23,9% udziału w rynku), a stacje tematyczne pobiły swoje rekordy popularności. Drugi rok z rzędu decyzja o przyspieszonym starcie wiosennej ramówki okazała się być strzałem w dziesiątkę.  (więcej…)
Czytaj więcej >>