Category Archives: Pozostałe

Dobre wyniki jesiennej ramówki TVN7

Jesienna ramówka TVN7 notuje świetne wyniki! Kanał uzyskał 3,6% udziału w grupie komercyjnej w okresie wrzesień – październik oraz średni AMR na poziomie 98 tys. widzów. Kanał radzi sobie dobrze także w atrakcyjnej grupie kobiecej z miast, zyskując SHR = 3,8%. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowa oglądalność teleturnieju „Joker” w środowy wieczór!

Odcinek teleturnieju „Joker”, emitowany w środę 15 listopada, o godzinie 20:00 przyciągnął przed telewizory średnio 220 tysięcy widzów. Tak rekordowe wyniki przełożyły się na 1,4% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 1,2% w grupie 16-49. Bardzo dobre wyniki oglądalności uzyskały również dwa poprzednie odcinki „Jokera” emitowane 13 i 14 grudnia o godzinie 20:00, które obejrzało…
Czytaj więcej >>

Listy do M. 3 z rekordowym otwarciem – blisko 800 000 widzów

Wyprodukowana przez TVN S.A. seria komedii romantyczno-świątecznych Listy do M. bije kolejne rekordy oglądalności! Trzecią i zarazem najnowszą odsłonę tego przebojowego filmu zobaczyło po pierwszym weekendzie, łącznie z pokazami przedpremierowymi, aż 775 817 widzów! Tym samym Listy do M. 3 to nie tylko najlepszy wynik otwarcia w 2017 roku ale także drugie najlepsze otwarcie w…
Czytaj więcej >>

Bardzo dobry start teleturnieju „Joker” na antenie Super Polsat

Teleturniej „Joker” w pierwszym tygodniu emisji śledziło średnio 140 tysięcy widzów co przełożyło się na 0,9% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 0,8% udziałów w grupie 16-49. W porównaniu z wynikami z poprzedniego miesiąca stacja uzyskuje w paśmie aż pięciokrotnie wyższe udziały w grupie 4+ oraz trzykrotnie wyższe w grupie komercyjnej. Program „Joker” jest emitowany…
Czytaj więcej >>

Rekordowa „Pierwsza randka”

Nadany 9 listopada odcinek emocjonującego show Dwójki, w którym uczestnicy szukają drugiej połówki, obejrzała rekordowa liczba widzów. Przebieg randek śledziło ponad 1,3 mln widzów przy udziałach 8,5 proc. To najlepszy wynik oglądalności programu w jesiennej ramówce. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Sukces „Na dobre i na złe”

Wczorajszy, 684. odcinek „Na dobre i na złe”, obejrzała rekordowa w jesiennej ramówce liczba 4,35 mln widzów (28% udz.). Sukces odniosła także Dwójka, która kolejny dzień cieszy się uznaniem widzów, odnotowując najwyższe udziały spośród wszystkich stacji telewizyjnych (11,1%). (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowy październik w TVN Turbo

Start jesiennej ramówki TVN Turbo okazał się ogromnym sukcesem! W październiku 2017 w porównaniu z analogicznym okresem rok temu udziały stacji wzrosły o 7,3% w docelowej grupie kanału (M16-49 c50+), gdzie SHR = 1,66%, i o aż 25,1% w grupie mężczyzn zarabiających ponadprzeciętne dochody powyżej 3500 PLN, SHR = 2,04%. Ponadto w grupie komercyjnej (A16-49),…
Czytaj więcej >>

Dwójka z rekordami

Wczorajszy (6 listopada) wieczór należał do wyjątkowo udanych dla TVP2. „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia” oraz „Bake Off – Ale Ciacho!” zgromadziły rekordowe widownie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Niedzielne hity TVP

Ponad 4,3 mln widzów (28,5% udz.) obejrzało w Jedynce 5 listopada kolejny odcinek programu „Rolnik szuka żony”. Rekordową widownię zgromadziły „Dziewczyny ze Lwowa”, a świetne wyniki oglądalności miał program dr. Tomasza Rożka „Sonda 2”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVN wygrywa wyścig jesiennych ramówek

TVN to najchętniej oglądana stacja tej jesieni zarówno w grupie komercyjnej, jak i w grupach kobiecych. Swoją pozycję lidera zbudowała przede wszystkim na głównych formatach stacji, m.in. wprowadzonym na jesieni serialu „Diagnoza”, który spotkał się z ciepłym odbiorem widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>