Category Archives: Badania

„W tyle wizji Extra” z rekordem!

Niemal milion widzów (9,7% udz.) obejrzało 20 lipca wydanie „W tyle wizji Ekstra” w TVP Info. Jest to najlepszy wynik programu od początku emisji, czyli od października 2016 r. Wczorajsze wydanie poprowadzili Stanisław Janecki i Łukasz Warzecha. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordowa oglądalność TV Republika

We wtorek Telewizja Republika zgromadziła przy swoich ekranach blisko pół miliona widzów. W ostatnich tygodniach Telewizja Republika znacząco poprawiła wyniki oglądalności (wyniki na podstawie Nielsen), czego dowodem jest pokonanie w niektórych pasmach konkurencyjnych kanałów, w tym Polsat News. (więcej…)
Czytaj więcej >>

TVP liderem weekendu

1,6 mln (udz. 18,3%) widzów obejrzało sobotni konkurs indywidualny podczas Letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle. Piątkowy konkurs drużynowy także cieszył się popularnością gromadząc niemal 1,3 mln widzów (udz. 15,7%). Oba wydarzenia sportowe zapewniły Jedynce pozycję lidera pasma. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wysoka oglądalność seriali Cartoon Network w Europie

Cartoon Network pochwalił się wysokimi wynikami oglądalności swoich seriali w europejskich kanałach free-to-air. „Atomówki” zdobyły miliony nowych widzów, a serial „Ben 10” obejrzał co trzeci chłopiec w Polsce, Szwecji i na Węgrzech. Stacja planuje nawiązać współpracę z kolejnymi nadawcami i partnerami licencyjnymi w regionie. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Piłkarskie emocje w TVP

Legia Warszawa 3:0 wygrała z IFK Mariehamn wczorajszy mecz Ligi Mistrzów. Dzięki transmisji meczu TVP1 została liderem pasma, gromadząc przed telewizorami ponad 1,5 mln widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Znakomite wyniki ogladalności XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls

Sobotnia transmisja na żywo z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls osiągnęła udział na poziomie 16,5% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49), a kanał TV Puls był liderem w tej grupie. W grupie All 16-49 transmisja osiągnęła ponad 11% udziałów (SHR), a TV Puls zajęła drugie miejsce w rankingach oglądalności kanałów w prime…
Czytaj więcej >>

Eurosport 1 na czele kanałów sportowych

W pierwszym półroczu tego roku Eurosport 1 był najchętniej oglądanym kanałem sportowym w Polsce zarówno w grupie komercyjnej, jak i wśród ogółu widowni. Średnia oglądalność stacji w grupie A16-49 wyniosła o 35% więcej niż przed rokiem, a w grupie ogólnej A4+ odnotowano 25-procentowy wzrost.[1] (więcej…)
Czytaj więcej >>

Świetne wyniki „Państwo w Państwie” w sezonie 2016/2017

Od 5 lat „Państwo w Państwie” jest uznawane za ostatnią deskę ratunku w przypadkach naruszenia prawa przez urzędników wobec przedsiębiorców lub błędach wymiaru sprawiedliwości wobec osób prywatnych. W sezonie wakacyjnym w Polsat News program w zmienionej formule - „Państwo w Państwie – Listy od widzów” . (więcej…)
Czytaj więcej >>

Sukces TVP INFO. Konkurencja pozostała w tyle

Początek lipca należy do TVP INFO. Antena notuje najwyższe wśród kanałów informacyjnych wzrosty oglądalności w 2017 r. (czerwiec – wzrost o 30%, początek lipca – wzrost o 67%). Rekordowy okazał się 5 lipca. TVP INFO, nadające wydanie specjalne poświęcone wizycie Prezydenta USA Donalda Trumpa, uzyskało wówczas najwyższe udziały stacji – 6,35% – od lipca 2016…
Czytaj więcej >>