Category Archives: Badania

Złota sobota w Telewizji Polskiej

7,8 mln osób wg alternatywnego pomiaru widowni opartego na obserwacji rzeczywistych zachowań widzów i ponad 7 mln widzów wg Nielsena oglądało 17 lutego w TVP1 skok Kamila Stocha po olimpijskie złoto. Tego dnia rekordową widownię miał też „The Voice Kids – Bitwy” w TVP2. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Znakomity weekend Telewizji Polskiej

Przez wszystkie trzy dni weekendu Grupa TVP była zdecydowanym liderem rynku. Wśród najlepiej oglądanych 20 programów 15 należało do Telewizji Polskiej. Najchętniej oglądaną pozycją była sobotnia transmisja konkursu skoków narciarskich mężczyzn z Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. „Blondynka” zgromadziła rekordową widownię i była najlepiej oglądanym serialem weekendu. (więcej…)
Czytaj więcej >>

8 lutego (czwartek) Jedynka liderem

Ponad 2 mln widzów (28,4% udz.) oglądało 8 lutego w Jedynce kwalifikacje w skokach narciarskich z udziałem Polaków na rozpoczynających się Igrzyskach Olimpijskich w PjongCzang, wcześniejsze serie próbne skoków miały 1,4 mln widzów, przy 22% udziałach. TVP1 była liderem dnia zdecydowanie wyprzedzając konkurencję osiągając 13% udziały. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W weekend widzowie wybrali programy TVP

W sobotę i niedzielę Jedynka była liderem dnia pod względem widowni i udziałów. Hitem minionego weekendu były skoki narciarskie w Willingen emitowane w TVP 1. W TVP2 najwięcej widzów obejrzało „ The Voice Kids – Bitwy”. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W styczniu widzowie wybierali Jedynkę

TVP1 od 1 do 31 stycznia była najchętniej oglądaną Anteną spośród wszystkich stacji telewizyjnych. W TOP20 programów z najwyższą widownią większość należała do Jedynki. Jedynka miała też najwyższe udziały – 10,97%. W styczniu najliczniej oglądanym programem była transmisja Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen z 7,2 mln widownią. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rekordy TVP podczas zawodów Pucharu Świata

Ponad 7,6 mln widzów w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Rekordową widownię tego dnia miał „Teleexpress” ze średnią widownią 6,4 mln i udziałami 41,5 proc. Był to najlepszy wynik programu od 6 stycznia 2017. Jedynka od piątku do niedzieli pozostawała liderem dnia. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„Ojciec Mateusz” z rekordem!

Ponad 3,4 miliona widzów przy udziałach 21,5 proc. i zasięgu prawie 5,2 mln obejrzało wczorajszy (25 stycznia), premierowy odcinek 19. serii serialu Jedynki „Ojciec Mateusz”. Jest to najlepszy wynik tej pozycji od 20 kwietnia 2017 (ponad 3,5 mln, 22,3 proc. udz.). Rekord oglądalności „Ojca Mateusza” wpłynął na silną pozycję TVP1, która była liderem dnia –…
Czytaj więcej >>

Widzowie pokochali „Wielkie Testy”

Środowy (24 stycznia) „Wielki Test Mistrzowie Uśmiechu” udowodnił, że Polacy są obdarzeni dużym poczuciem humoru i kochają polskie kabarety. Widowisko Jedynki obejrzało prawie 1,4 mln widzów. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Widzowie wybierają poranki z „Pytaniem na Śniadanie” TVP2

W sobotę 20 stycznia poranny magazyn TVP2 „Pytanie na Śniadanie” miał największe wyniki oglądalności (ponad 595 tys. widzów przy udziałach 10,4%) od 7 stycznia 2017 (prawie 620 tys. widzów, udz. 11,6). W poprzednim tygodniu (15 – 18 stycznia br.) każdego dnia „Pytanie na Śniadanie” bezapelacyjnie wygrywało z konkurencją. Średnia widownia i udziały programu wyniosły wówczas…
Czytaj więcej >>