Category Archives: Wywiady i relacje

Discovery Historia HD? – nieprędko

Redakcja serwisu SATinfo24.pl zwróciła się z pytaniem do przestawicieli Discovery : Kiedy na Polskich rynku zostanie uruchomiony Discovery Historia w jakości HD. Jaką dostaliśmy odpowiedź? Zapraszamy do lektury. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Liderzy programu „Kocham Cię, Polsko!” dla SATinfo24.pl

Za nami wielki finał X edycji „Kocham Cię, Polsko!” portal SATinfo24.pl zapytał liderów grup co się im podobało, co ich poruszyło, jakie były najlepsze momenty, najśmieszniejsze sytuacje, interesujące wpadki oraz który odcinek zapadł im szczególnie w pamięci. Zapraszamy do lektury. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Koniec VH1 Polska?

Czy to już koniec VH1 Polska? Portal SATinfo24.pl zapytał przedstawiciela Viacom International Media Networks w Polsce co dalej z kanałem? (więcej…)
Czytaj więcej >>

Czy Sportklub będzie w jakości HD?

Każdy z kibiców sportowych zastanawia się kiedy kanał Sportklub przejdzie na nadawanie HD? Mimo kilkukrotnych zapowiedzi stacji jednak to nie następuje, czym jest to spowodowane niską oglądalnością, brakiem funduszy, co? (więcej…)
Czytaj więcej >>

Agnieszka Romaszewska-Guzy o kłopotach Biełsatu

Pogłoski o zamknięciu nadawanego z polski satelitarnego kanału skierowanego dla Białorusinów wywołało ogromny odzew w mediach. Dyrektor stacji w kilku swoich wywiadach tłumaczyła, dlaczego uważa tę decyzję o zmniejszeniu dotacji MSZ dla stacji za błąd. (więcej…)
Czytaj więcej >>

W listopadzie ruszy Superstacja HD

Jak dowiedział się Portal SATinfo24.pl jeszcze w listopadzie br.zostanie uruchomiony kanał Superstacja HD. Informację o uruchomieniu kanału podał pełnomocnik Zarządu stacji, Pan Aleksander Sawicki. (więcej…)
Czytaj więcej >>