Category Archives: Radio

Radio Zet – patronem tegorocznego “The Tall Ship Races”

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia br. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00. Patronem…
Czytaj więcej >>

Awanse w redakcjach Radia ESKA i telewizji ESKA TV

Michał Celeda objął funkcję zastępcy dyrektora muzycznego sieci Radia ESKA. Nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasowym stanowiskiem sekretarza redakcji. Rafał Adamczak został z kolei zastępcą dyrektora muzycznego kanałów ESKA TV i ESKA TV EXTRA. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Polskie Radio uruchomi Radio Chopin 1 października

1 października Polskie Radio uruchomi Radio Chopin. Poinformowali o tym przedstawiciele publicznego nadawcy podczas konferencji przedstawiającej założenia Pierwszego Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na instrumentach historycznych w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Zmiany w strukturze zarządzania regionami Grupy Radiowej Time

Magdalena Talarczyk przejęła zarządzanie Regionem Zachodniopomorskim, do którego należą następujące stacje Grupy Radiowej Time: Radio ESKA Szczecin, Radio VOX FM Szczecin, Radio WAWA Szczecin, Radio ESKA Gorzów Wielkopolski, Radio VOX FM Gorzów Wielkopolski. Mariusz Zawiejski rozszerzył zarządzany przez siebie Region Wielkopolski o stacje w Zielonej Górze i Żarach. (więcej…)
Czytaj więcej >>

„O Pani” najlepszym przebojem Lata 2017!

Za nami pełne hitów Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu w Kołobrzegu. Na scenie nad morzem odbyła się jedna z największych muzycznych imprez wakacji. Telewizja POLSAT transmitowała koncert, na którym swoje przeboje zaprezentowali topowi polscy artyści. Gwiazdą wieczoru był Mans Zelmerlow, czołowy szwedzki wokalista, zwycięzca 2. edycji „Idola” w swoim kraju oraz 60. Konkursu Piosenki…
Czytaj więcej >>

Wydaj płytę z “Będzie głośno!” – nowa akcja Czwórki

Radiowa Czwórka oraz Agencja Muzyczna Polskiego Radia poszukują młodych muzyków, którym wydadzą debiutancki albumu w ramach audycji "Będzie głośno!". Jedyny warunek - należy mieć gotowy materiał na płytę i nie posiadać kontraktu z inną wytwórnią muzyczną. Chętni mogą się zgłaszać do 15 sierpnia na stronie czwórka.polskieradio.pl. (więcej…)
Czytaj więcej >>

KRRiT przyznała nową koncesję

Podczas posiedzenia 4.07.2017 KRRiT podjęła uchwałę u przyznaniu nowej koncesji na 10 lat dla spółki Interantional Communication z siedzibą w Warszawie, na rozpowszechnianie programu radiowego Wa wa Kielce (częstotliwość 104,6 MHz). (więcej…)
Czytaj więcej >>

Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu 2017

9 lipca na plaży w Kołobrzegu jedna z największych muzycznych imprez wakacji. Telewizja POLSAT i Radio Zet zapraszają na koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści, a także Mans Zelmerlow, czołowy szwedzki wokalista, zwycięzca 2. edycji „Idola” w swoim kraju oraz 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wakacyjna ramówka Trójki

W poniedziałek 3 lipca rusza nowa, letnia ramówka Programu 3 Polskiego Radia. Nie zabraknie w niej tematów wakacyjnych, ale i audycji o sprawach najważniejszych. (więcej…)
Czytaj więcej >>