Category Archives: Radio

Trójka patronem medialnym Jarocin Festiwal 2017

Czołówka polskiej sceny muzycznej, artyści z zagranicy, rozwinięty konkurs Rytmy Młodych dla debiutujących wykonawców oraz szereg imprez towarzyszących - to wszystko sprawia, że tegoroczna edycja Jarocin Festiwal zapowiada się naprawdę imponująco. Dlatego miło nam poinformować, że wydarzeniu zorganizowanemu przez Spichlerz Polskiego Rocka patronowała będzie w tym roku radiowa Trójka. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Radio Plus Lublin rozpocznie nadawanie 16 kwietnia 2017 r.

W nocy z 15 na 16 kwietnia 2017 r. rozpoczyna nadawanie Radio Plus Lublin. Pojawi się ono na dotychczasowej częstotliwości Radia eR – 87,9 FM. Początkowo nadawany będzie program ogólnopolski, natomiast od wtorku, 18 kwietnia, będzie można usłyszeć serwisy informacyjne i programy przygotowywane przez dziennikarzy lubelskiego oddziału radia. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wielkanoc z Radiem Pogoda

Wielkanoc w Radiu Pogoda upłynie pod znakiem spotkań z gwiazdami, które opowiedzą o swoich przygotowaniach do świąt, tradycjach wyniesionych z rodzinnych domów i świątecznych wspomnieniach z dzieciństwa. W studiu radia będą gościć m.in. Beata Tadla, Izabela Trojanowska i Marek Frąckowiak. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Radio Złote Przeboje zaprasza na oryginalne wielkanocne audycje

Od soboty do poniedziałku redakcja Radia Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na wyjątkowe świąteczne audycje, które przybliżą święta od mniej typowej strony. Odeta Moro porozmawia o świętach z Izabelą Trojanowską, Igorem Herbutem i Robertem Makłowiczem, a w lany poniedziałek Piotr Jaworski zda relację z najbardziej "mokrych" miejsc w Warszawie - Filtrów Lindleya i "Grubej Kaśki". (więcej…)
Czytaj więcej >>

Wielki Rock na Wielkanoc w Rock Radiu

Rock Radio przygotowało dla swoich słuchaczy cykl specjalnych audycji na Wielkanoc. Od soboty do poniedziałku redakcja spróbuje choć na chwilę odciągnąć ich od świątecznego stołu. Pomogą w tym m.in. gwiazdy, które pojawią się w studiu - Wojciech Pijanowski, Alan Andersz, Krzysztof Szewczyk, Antek Królikowski i Radosław Majdan oraz Rafał Sonik, zwycięzca rajdu Dakar, z którym…
Czytaj więcej >>

120 tys. zł zebranych we wspólnej akcji charytatywnej największych polskich nadawców radiowych

Dzięki emisji Charytatywnego Bloku Reklamowego na antenach rozgłośni pięciu polskich nadawców radiowych zebrano kwotę 120 tys. złotych. To pierwsze takie wydarzenie w historii rynku reklamowego, gdzie konkurujący ze sobą na co dzień najwięksi nadawcy radiowi zjednoczyli się we wspólnej akcji charytatywnej. Pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację dzieci z niedosłuchem. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rocznica katastrofy smoleńskiej w Polskim Radiu

W związku z obchodami siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej programy Polskiego Radia przygotowały specjalne audycje poświęcone ofiarom tragedii. Na antenach zaprezentowane zostaną rozmowy, analizy i komentarze zaproszonych gości. Ponadto usłyszeć będzie można relacje z przebiegu oficjalnych uroczystości, a na Portalu PolskieRadio.pl opublikowany został raport specjalny "Katastrofa smoleńska". (więcej…)
Czytaj więcej >>

Nowa składanka Muzyka Radia ZET vol. 14

Muzyka Radia ZET vol. 14” to jak zawsze największe przeboje z anteny Radia ZET. „Muzyka Radia ZET vol. 14” to jak zawsze 40 gorących hitów, które królują na listach przebojów! Najnowsza składanka będzie do wygrania na antenie. (więcej…)
Czytaj więcej >>