Category Archives: Radio

Krzysztof Dowgird wraca do Antyradia

Po blisko dwuletniej przerwie na antenę Antyradia wracają „Wieczorne rozmowy” Krzysztofa Dowgirda, „alkoholika trzeźwego od ponad 27 lat”. Będzie je można usłyszeć w każdą niedzielę między 22.00 a północą. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Słuchowisko “Stroiciel grzebieni” w Radiu Kraków

Szóstego października o godzinie dziewiętnastej, w studiu im. R. Bobrowskiej, aktorzy Teatru KTO zagrają dla naszych słuchaczy spektakl "Stroiciel grzebieni". Słuchowisko, które powstaje na jego podstawie, zostanie wyemitowane w niedzielę ósmego października o godz. 16.05. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kayah z autorską audycją w Meloradiu

"Tu i teraz" to nowy program muzyczny w ramówce Meloradia. Jego prowadzącą będzie doskonale znana artystka – Kayah. Wokalistka spotka się ze słuchaczami w każdą środę między 18.00 a 20.00. Pierwsza audycja zostanie wyemitowana 4 października br. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Interaktywny quiz muzyczny, transmisja radioeins Berlin-Brandenburg na żywo z Goethe-Institut

Interaktywny quiz muzyczny, transmisja radioeins Berlin-Brandenburg na żywo z Goethe-Institut, spotkanie z autorami podcastów, rozmowa korespondentów niemieckich rozgłośni radiowych na temat ich doświadczeń zawodowych i wolności prasy, a także inne wydarzenia. Warszawski Goethe-Institut rozpocznie jesień od tematu radia, które jest jednym z najważniejszych mediów masowych. Cykl potrwa od 21 września do 17 listopada. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Zmiany w strukturze zarządzania anteną RMF Classic

Od 11 września dotychczasowa Dyrektor Programowa – Magdalena Wojewoda-Mleczko obejmuje stanowisko Dyrektora Muzycznego stacji. Jej zastępca – Paweł Pawlik przejmuje obowiązki Dyrektora Programowego RMF Classic. Zmiany związane są z rozwojem stacji i rosnącą ilością zadań zarówno na płaszczyźnie programowej jak i muzycznej. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Gary Guthman i Radio dla Ciebie

Amerykański trębacz, jeden z najznamienitszych na świecie, postanowił otworzyć autorski klub jazzowy w podziemiach Hotelu Boss w Warszawie-Wschodniej. Gary Guthman Monday Jazz Club powita gości w poniedziałek 25 września od godz. 20:00 do 23:00 w Hotelu Boss przy ul. Żwanowieckiej 20. W każdy poniedziałek publiczność będzie mogła delektować się odmiennymi tematycznie programami muzycznymi i posłuchać…
Czytaj więcej >>

Marcin Powideł dziennikarzem sportowym Radia ZET

Marcin Powideł został dziennikarzem sportowym Radia ZET. Na antenie zadebiutował w miniony weekend. Przez ostatnie trzy lata Powideł był związany z Polskim Radiem RDC. Wcześniej pracował w TVP Sport. Powideł będzie przede wszystkim odpowiadał za weekendowe wydania Wiadomości sportowych. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Rusza jesienna ramówka Jedynki

W sobotę 9 września startuje jesienna ramówka Programu 1 Polskiego Radia. Na antenie zagości kilka premierowych pozycji, a inne pojawią się o nowych porach, ale nie zmieniamy swojego charakteru - wciąż naszymi flagowymi audycjami będą "Sygnały Dnia" i "Cztery pory roku". (więcej…)
Czytaj więcej >>

Weekendowe nowości w Antyradiu i nie tylko

Jesienią do stałych punktów ramówki Antyradia dołączają nowe audycje. W weekendy pojawią się: „Czułe dranie”, „Historia niejednej piosenki”, „SOS – Sobotnim okiem Skiby”, „Republika babska” i „Świeży towar”. Na antenę wraca Paweł Chowaniec. (więcej…)
Czytaj więcej >>