Golf Channel Polska już dostępny w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra

Golf Channel Polska rozpoczyna współpracę z operatorami telewizji kablowej. Multimedia Polska i Vectra to pierwsi operatorzy cyfrowej telewizji kablowej, którzy do swojej oferty programowej włączyli nowy kanał sportowo-lifestylowy, w całości poświęcony golfowi.

Od 13 kwietnia br., abonenci cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polskamogą w pakietach Superbox i Maxbox na numerach  EPG 133 – HFC oraz EPG 346 – IPTV, zobaczyć pełną ofertę programową sportowo-lifestylowego kanału Golf Channel Polska. Od 20 kwietnia Golf Channel Polska dostępny jest dla abonentów cyfrowej Vectry w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216.To jedyny tego typu 24-godzinny kanał, który oferuje dostęp do emocji, rozrywki i wszechstronnych informacji na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu. To także jedyny w Polsce kanał, który prezentuje transmisje na żywo z najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych – PGA TOUR. Niesamowita energia, emocje sportowej rywalizacji, żywiołowy doping kibiców, piękno i różnorodność pól golfowych całego świata, a do tego bogata oferta programów szkoleniowych, rozrywkowych oraz informacyjnych czynią Golf Channel Polska unikatową ofertą. Program nadawany jest w jakości HD, przez całą dobę, z polskim komentarzem najlepszych rodzimych sprawozdawców sportowych, będących również prywatnie prawdziwymi pasjonatami golfa.

„Po udanej premierze Golf Channel Polska na satelitarnej platformie Cyfrowego Polsatu i w internetowej ofercie IPLA, nadszedł czas na poszerzenie zasięgu. Od pierwszego dnia emisji otrzymujemy wiele pytań o dostępność kanału w ofercie operatorów sieci kablowych. Pierwszą dobrą wiadomość mamy dla abonentów cyfrowych usług firm Multimedia Polska oraz Vectra. Cieszę się z nawiązania współpracy ze ścisłą czołówką polskiej branży komunikacji elektronicznej” – mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

„Zainteresowanie widzów to ogromna satysfakcja dla całego zespołu realizującego Golf Channel Polska. Dlatego też w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania– intensywnie działamy by Golf Channel Polska był szeroko dostępny. Kanał już od miesiąca jest dostępny na platformie satelitarnej naszego strategicznego partnera Cyfrowego Polsatu, a także obecnie w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra, oraz wszędzie w serwisie IPLA. Mamy nadzieję, że wkrótce nawiążemy współpracę z kolejnymi operatorami kablowymi, rozmowy są w toku. Miłośników golfa w całej Polsce nie brakuje, tak samo jak chętnych by śledzić na bieżąco światowej klasy turnieje czy świetne programy rozrywkowe typu talkshow.” powiedziała Katarzyna Terej, prezes zarządu i współzałożycielka kanału.

Golf Channel Polska jest skierowany do wszystkich fanów sportu, rozrywki i transmisji sportowych. Golf Channel Polska to:

  • 100 godzin miesięcznie transmisji na żywo z PGA TOUR – światowej superligi zawodowych turniejów golfowych, z komentarzem m.in. Jacka Persona,
  • programy instruktażowe dla początkujących i zaawansowanych (w roli adeptów golfa takie gwiazdy jak np. najbardziej utytułowany olimpijczyk Michael Phelps i legenda NBA Charles Barkley),
  • najbardziej aktualne newsy golfowe z całego świata.

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.ploraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.