Golf Channel Polska już dostępny w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra

Golf Channel Polska rozpoczyna współpracę z operatorami telewizji kablowej. Multimedia Polska i Vectra to pierwsi operatorzy cyfrowej telewizji kablowej, którzy do swojej oferty programowej włączyli nowy kanał sportowo-lifestylowy, w całości poświęcony golfowi.

Od 13 kwietnia br., abonenci cyfrowej telewizji kablowej Multimedia Polskamogą w pakietach Superbox i Maxbox na numerach  EPG 133 – HFC oraz EPG 346 – IPTV, zobaczyć pełną ofertę programową sportowo-lifestylowego kanału Golf Channel Polska. Od 20 kwietnia Golf Channel Polska dostępny jest dla abonentów cyfrowej Vectry w pakiecie Sport na Ostro na pozycji EPG 216.To jedyny tego typu 24-godzinny kanał, który oferuje dostęp do emocji, rozrywki i wszechstronnych informacji na temat tej olimpijskiej dyscypliny sportu. To także jedyny w Polsce kanał, który prezentuje transmisje na żywo z najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych – PGA TOUR. Niesamowita energia, emocje sportowej rywalizacji, żywiołowy doping kibiców, piękno i różnorodność pól golfowych całego świata, a do tego bogata oferta programów szkoleniowych, rozrywkowych oraz informacyjnych czynią Golf Channel Polska unikatową ofertą. Program nadawany jest w jakości HD, przez całą dobę, z polskim komentarzem najlepszych rodzimych sprawozdawców sportowych, będących również prywatnie prawdziwymi pasjonatami golfa.

„Po udanej premierze Golf Channel Polska na satelitarnej platformie Cyfrowego Polsatu i w internetowej ofercie IPLA, nadszedł czas na poszerzenie zasięgu. Od pierwszego dnia emisji otrzymujemy wiele pytań o dostępność kanału w ofercie operatorów sieci kablowych. Pierwszą dobrą wiadomość mamy dla abonentów cyfrowych usług firm Multimedia Polska oraz Vectra. Cieszę się z nawiązania współpracy ze ścisłą czołówką polskiej branży komunikacji elektronicznej” – mówi Marek Sowa, współzałożyciel i przewodniczący rady nadzorczej Golf Channel Polska.

„Zainteresowanie widzów to ogromna satysfakcja dla całego zespołu realizującego Golf Channel Polska. Dlatego też w odpowiedzi na liczne prośby i zapytania– intensywnie działamy by Golf Channel Polska był szeroko dostępny. Kanał już od miesiąca jest dostępny na platformie satelitarnej naszego strategicznego partnera Cyfrowego Polsatu, a także obecnie w sieciach kablowych Multimedia Polska i Vectra, oraz wszędzie w serwisie IPLA. Mamy nadzieję, że wkrótce nawiążemy współpracę z kolejnymi operatorami kablowymi, rozmowy są w toku. Miłośników golfa w całej Polsce nie brakuje, tak samo jak chętnych by śledzić na bieżąco światowej klasy turnieje czy świetne programy rozrywkowe typu talkshow.” powiedziała Katarzyna Terej, prezes zarządu i współzałożycielka kanału.

Golf Channel Polska jest skierowany do wszystkich fanów sportu, rozrywki i transmisji sportowych. Golf Channel Polska to:

  • 100 godzin miesięcznie transmisji na żywo z PGA TOUR – światowej superligi zawodowych turniejów golfowych, z komentarzem m.in. Jacka Persona,
  • programy instruktażowe dla początkujących i zaawansowanych (w roli adeptów golfa takie gwiazdy jak np. najbardziej utytułowany olimpijczyk Michael Phelps i legenda NBA Charles Barkley),
  • najbardziej aktualne newsy golfowe z całego świata.

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.ploraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.