Grudzień 2016 na kanale FOX Comedy

W grudniu na FOX Comedy powróci rodzina Shortów. „Scenki z życia” to komediowy serial familijny, w którym narracja poszczególnych odcinków prowadzona jest z perspektywy jednego z członków rodziny.

 

Scenki z życia 2

Life in Pieces, Season 2
(22 odcinki po 30 minut)
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.
PREMIERA: ŚRODA 21 GRUDNIA OD GODZ. 22:00 (2 ODC.)
Emisja: środy o godz. 22:30 (1 odc.)

W grudniu na FOX Comedy powróci rodzina Shortów. „Scenki z życia” to komediowy serial familijny, w którym narracja poszczególnych odcinków prowadzona jest z perspektywy jednego z członków rodziny.

Poprzez uchwycenie tytułowych „Scenek z życia” twórcy serialu stworzyli komedię o dużej, szczęśliwej rodzinie, ukazując jej członków w zabawnych, czasem niewygodnych, ale przede wszystkim pięknych momentach życia!

Serial opowiada o perypetiach trójki rodzeństwa. W nadchodzącym sezonie średni Matt (Thomas Sadoski) decyduje się poprosić o rękę miłość swojego życia Collen. Rozpieszczony, a jednocześnie najmłodszy z rodzeństwa, Greg, w tej roli syn Toma Hanksa – Colin Hanks, wraz ze swoją żoną Jen, niespodziewanie dowiadują się, że po raz drugi zostaną rodzicami. Niestety to nie koniec rewelacji – Greg niespodziewanie traci pracę. Tymczasem najstarsza z całej trójki Heather (Betsy Brandt, „Magic Mike”), żona Tima (Dan Bakkedahl) i mama trójki dzieci, próbuje pogodzić się z faktem, że jej syn zaraz po skończeniu liceum planuje wyprowadzkę.

Losy rodzeństwa zgrabnie przeplatają się z perypetiami ich rodziców. Na czele rodziny Shortów niezmiennie stoi Dianne Wiest, czyli serialowa Joan, laureatka m.in. 2 Oscarów, 2 nagród Emmy oraz Złotego Globa, znana głównie z produkcji Woody’ego Allena, w tym z „Purpurowej róży z Kairu”, „September” czy „Radio Days”. Joan to kobieta, która jest w stanie zrobić wszystko dla swoich dzieci i wnuków, ale tylko w sytuacji, gdy ich wybory są spójne z jej wizją. U boku Wiest widzowie zobaczą dziadka Johna, w tej roli James Brolin, laureat 3 Złotych Globów i nagrody Emmy. Pan Short to przykład towarzyskiego patriarchy, dla którego największą przyjemnością jest spędzanie każdej chwili z najbliższymi.

Wśród doborowej obsady na ekranie pojawi się również Angelique Cabral, która wcieli się w rolę Colleen Brandon Ortegi. Aktorkę znamy z takich produkcji jak: „Zabójcze umysły”, „Pokojówki z Beverly Hills”, „Dwóch i pół”, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy „To tylko seks”.

Serial nominowany był do nagrody People’s Choice Awards oraz do nagrody Satelita.
Rodzinne ciepło i humor obecny w każdym odcinku sprawia, że bohaterowie stają się dla widzów przewodnikami, pokazując, o co tak naprawdę chodzi w życiu.

W jakich sytuacjach tym razem zobaczymy członków rodziny Shortów?

2 premierowe odcinki 2. sezonu już 21 grudnia od godziny 22:00 na FOX Comedy.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.