Grupa Kino Polska przeprowadzi rebranding kanałów FilmBox

We wtorek, 12 września 2017 roku o godz. 3:00, dwa kanały filmowe z grupy FilmBox zmienią swoje nazwy.Flagowy kanał FilmBox zmieni nazwę na Kino TV, a FilmBox Premium na FilmBox Premium HD. Profile programowe kanałów pozostaną bez zmian. Celem rebrandingu jest podkreślenie oferty programowej i różnorodności kanałów oraz ułatwienie widzom nawigowania po ich ofercie.

Aktualizacja:   Od 12 września 2017 roku kanał FilmBox Extra HD będzie dostępny zarówno w jakości HD, jak i SD. Będzie to uzależnione od sposobu odbioru sygnału u poszczególnych operatorów kablowo-satelitarnych.

– Zdecydowaliśmy się na ten rebranding, żeby jeszcze bardziej podkreślić różnice między naszym flagowym kanałem filmowym z rodziny FilmBox, a kanałem z ofertą programową premium, którą teraz dodatkowo będziemy emitować w jakości HD. Wierzymy, że ta zmiana spotka się z pozytywnym przyjęciem przez widzów – mówi Bogusław Kisielewski, prezes zarządu Kino Polska TV SA

Oferta programowa kanału Kino TV (dawny FilmBox) to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale. FilmBox PremiumHD (dawny FilmBox Premium) emituje w jakości HD znane hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów znakomite filmy i seriale.

Od 12 września 2017 roku spółka Kino Polska TV SA będzie dystrybuować następujące kanały: filmowe Kino Polska, Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBoxArtHouse oraz tematyczne Kino Polska Muzyka, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD,360Tunebox, FashionBox HD, Gametoon HD, Erox HD i Eroxxx HD.

Zobacz także

6 Komentarze

  1. czekamy na wszystkie Filmoxy HD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  2. Zmiana FilmBox Extra z HD na SD w XXI wieku śmieszne i żenujące!! Extra i Premium powinny być w HD, ale nadawca zakłada że ludzie jeszcze oglądają ich programy na rubinach a na robieniu telewizji to widać że się nie znają!!
    • Czekam na Kino TV HD i FilmBox HD !!!
    • Przecież Filmbox Extra nie będzie w wersji SD lecz w HD
      • Dlatego pojawiła się informacja na czerwono. Bo krążyły plotki o podmianie Filmbox Extra z Filmox Premium na jakość
  3. Tak w ogóle to nie wiedziałem że kanały z rodziny Filmbox należą do tego samego właściciela co Kino Polska myślałem że właścicielem tych stacji jest TVN a teraz już wiem że nie :-)