Gry małżeńskie – czyli igranie z ogniem

Dziś o godz. 21:00 na antenie Polsat Cafe zobaczymy najnowszy odcinek programu „Gry Małżeńskie”. Poznamy singielkę o imieniu Diana, która pracuje w domu maklerskim, ale fascynuje ją również modeling i od czasu do czasu pracuje również jako modelka. Jej serce było już złamane i dlatego jest bardzo ostrożna. Jednak wciąż szuka prawdziwej miłości – czy odnajdzie ją w programie „Gry małżeńskie”?

W tym odcinku Diana spotka się z Arturem, Dawidem i Albertem. Po randce z każdym z nich, Diana będzie musiała zdecydować, który z nich jest singlem. Jeśli jej się to uda to zdobędzie nagrodę pieniężną, którą podzieli się ze swoim wybrankiem. Jeżeli się pomyli i wskaże chłopaka, który jest w związku, wtedy to on ze swoją drugą połówką wygrają główną nagrodę.

W programie zobaczymy oczywiście jak Dagmara i Klaudia, dziewczyny biorących udział w programie mężczyzn. zareagują na flirt ukochanego z Dianą. Po raz kolejny okaże się, że nawet najbardziej otwarta i pewna siebie partnerka odkryje u siebie spore pokłady zazdrości.

Wielka gra rozpoczyna się od Artura, który jest miłośnikiem sportu i dużo czasu spędza w siłowni. Chłopak spotyka się z nią w mieszkaniu jego siostry, przynajmniej tak twierdzi. Co na to Diana?

Diana: Stresuje się, biedny tak się stresuje, że aż chce mi się śmiać. Myślę, że Artur jest dobrym facetem, takim ciepłym – widać to po oczach. Tak mi się wydaje. Taki misiaczek do przytulenia.

Postanowiła dokładnie rozejrzeć się po mieszkaniu. W trakcie inspekcji łazienki znalazła dziecięcą szczoteczkę do zębów. Co na to Artur? Dowiemy się w programie.

Na kolejne spotkanie Diana umówiła się z Dawidem, który jest kucharzem i swoimi umiejętnościami kulinarnymi będzie próbował ją oczarować. Ale od początku wszystko idzie nie tak jak sobie zaplanował, bo Diana zmieniła strategię i postanowiła go  zaskoczyć.
Diana: Mogę Cię pocałować?

Jak zareaguje Dawid? Czy naprawdę jest tylko skrępowany?

Oględziny mieszkania nie są bezowocne – Diana odnajduje damskie koszulki i buty, a Dawid twierdzi, że należą do jego siostry która czasami się u niego zatrzymuje. Może to prawda, a może po prostu usiłuje coś ukryć? Tego dowiemy się już dziś wieczorem na antenie Polsat Cafe.

Albert ma włoskie korzenie i studiuje na politechnice. Diana niemal od razu obsypała go komplementami, aż chłopak zaczerwienił się ze wstydu. Jednak później to on przejął pałeczkę.

Albert: Podoba mi się Twój zapach. Nie dziwię się, że w modelingu pracujesz.
Diana: A dziękuję bardzo mi miło. Trochę mnie onieśmielasz powiem Ci szczerze. Dobry bajerant jesteś.

Sytuacja rozwija się dynamicznie – od słów para przeszła do czynów. Albert zaczyna masować kark Diany i całować jej szyję. Jak ta randka się skończy? Zobaczymy w programie.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.