"Halt and Catch Fire" – polska premiera 4. sezonu na AMC

Pierwszy odcinek ostatniego już sezonu serialu produkcji AMC zostanie wyemitowany w czwartek 28 września o godz. 21:00 na kanale AMC. Stworzony przez Chrisa Rogersa i Chrisa Cantwella (którzy są jednocześnie producentami wykonawczymi i showrunnerami produkcji), „Halt and Catch Fire” przedstawia świat technologii i narodziny internetu w latach 80. i na początku lat 90.
 
W ostatnim sezonie bohaterowie serialu będą pilotować początki internetu i przeglądarek internetowych oraz rozmyślać o swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym, a konkurencyjny rynek świata technologii będzie nadal wpływał na ich relacje i niekiedy je komplikował.
Harold Gronenthal, EVP of Programming and Operations, AMC and SundanceTV Global: „Halt and Catch Fire” to wyjątkowy, uznany przez krytyków i uwielbiany przez fanów serial. Bardzo się cieszymy, że już wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć 4. i zarazem ostatni sezon tej niezwykłej produkcji, która podkreśla zaangażowanie AMC w oryginalny kontent bogaty w najwyższej jakości fabułę i grę aktorską.
Sześć lat temu stacja AMC postawiła na projekt stworzony z pasji oraz na dwóch nikomu nieznanych facetów, którzy za nim stali. W rezultacie dano nam możliwość wyruszenia w kreatywną podróż życia i opowiedzenia historii, która przez cztery sezony stała się czymś więcej niż sumą poszczególnych z nichpowiedzieli współtwórcy i producenci wykonawczy Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers. – Zasadniczo „Halt and Catch Fire” pokazuje jak ludzie angażują całych siebie w tworzone przez siebie rzeczy. Poza wyjątkową obsadą, scenarzystami, producentami i partnerami telewizyjnymi, jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że możemy podzielić się z widzami dziesięcioma, ostatnimi już, odcinkami, które wszyscy razem stworzyliśmy.
W serialu występują: Lee Pace jako Joe MacMillan, Mackenzie Davis jako Cameron Howe, Scoot McNairy jako Gordon Clark, Kerry Bishé jako Donna Clark i Toby Huss jako John Bosworth.
Stacja AMC ogłosiła ostatnio, że w ostatnim sezonie „Halt and Catch Fire” pojawi się aktorka Anna Chlumsky („Veep”). Jako Główny Ontolog – Dr. Katie Herman – Chlumsky odegra kluczową rolę w działaniach biznesowych w 4. sezonie serialu.
 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *