W Heyah tak już mamy, że lubimy przekraczać wszelkie granice (wideo)

W Heyah tak już mamy, że lubimy przekraczać wszelkie granice, więc tym razem nie mogło być inaczej! No bo każdy w Heyah wie, że korzystając z naszej oferty, nie musi martwić się o niespodziewany koniec Internetu albo głuchy telefon – zwłaszcza, że w niedawno ogłoszonej nowej ofercie każdy za 25 zł miesięcznie ma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y, MMS-y, a do tego jakże poręczną ogromną paczkę Internetu 10 GB.

 

Ale to nie wszystko, bo komunikacja nie ma granic i przecież nie będziemy nagle w XXI w nadawać telegramów na drugi koniec globu za każdym razem, gdy zechcemy się czymś podzielić z bliskimi! Tak jak nasz przyjaciel, który swoją karierę związał z Polską, ale obiady uwielbia gotować z mamą, mieszkającą na Ukrainie. Nie wierzycie?

 

 

Dzięki Heyah każdy bo może realizować swoje pasje bez granic i bez limitu dzwonić nie tylko w Polsce, ale także  za granicę

Świat jest wielki, dlatego użytkownicy Heayh mogą teraz korzystać z atrakcyjnych stawek na połączenia międzynarodowe. Wielka Brytania, Ukraina, Chiny, Hiszpania – co dusza zapragnie! Bez konieczności wpisywania żadnych kodów i aktywacji dodatkowych pakietów.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.