Hollywoodzka śmietanka w majowych propozycjach VOD Cyfrowego Polsatu

Mark Wahlberg, Emily Blunt, Jason Statham, Robert De Niro i wielu, wieluinnych…W filmowych hitach dostępnych w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu wystąpiła plejada najlepszych i najbardziej cenionych aktorów. Wśród przygotowanych na maj propozycji znajdują się m.in.: oparte na faktach „Przełęcz ocalonych” i „Żywioł. Deepwater Horizon”, ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat „Dziewczyna z pociągu”, kontynuacja przygód Czterech Jeźdźców „Iluzja 2” oraz rubaszna komedia „Co Ty wiesz o swoim dziadku?”.

Mocne kino oparte na faktach

„Przełęcz ocalonych” tooparta na prawdziwych wydarzeniach historia bohatera, którego jedyną bronią były wiara, nadzieja i miłość. Obsypany nagrodami dramat wojenny w reżyserii Mela Gibsona zdobył 21 statuetek, w tym 2 Oscary: za najlepszy dźwięk i montaż oraz aż 37 nominacji do innych nagród! Kiedy odmawiający noszenia i użycia broni podczas bitwy o Okinawę DesmondDosstrafia na krwawe pole bitwy, nikt nie spodziewa się, ilu rannych żołnierzy uratuje z ognia walki. Znakomite sceny batalistyczne, zapierająca dech w piersiach historia przepleciona męską przyjaźnią oraz wielką miłością między kobietą a mężczyzną. Całość dopełnia doskonała obsada: Andrew Garfield, Sam Worthington, Hugo Weaving, Vince Vaughn, Luke Bracey oraz Teresa Palmer. Ten film trzeba obejrzeć!

„Żywioł. Deepwater Horizon”jest relacją z prawdziwych wydarzeń, jakie rozegrały się 20 kwietnia 2010 roku na położonej w Zatoce Meksykańskiej platformie wiertniczej. Film Petera Berga ukazuje historię, w której stu dwudziestu sześciu członków załogi, trafiając w sam środek gorącego piekła, podejmuje walkę z niemożliwym do opanowania żywiołem, a także o życie swoje i swoich partnerów. Nominowany do Oscara film jest również swoistym hołdem dla jedenastu członków, którzy zginęli. W główną rolę wcielił się Mark Wahlberg, a partnerują mu Kurt Russell, John Malkovich, Dylan O'Brien, Kate Hudson oraz Gina Rodriguez.

Co ona zobaczyła?

„Czasem niewinne marzenia zmieniają się w przerażającą rzeczywistość”… W ekranizacji największego bestsellera ostatnich lat–„Dziewczynie z pociągu” widzowiezobaczą takie nazwiska jak EmilyBlunt, Luke Evans, Justin Theroux, Haley Bennett czy Rebecca Ferguson. Trzydziestoletnia Rachel każdego dnia podróżuje pociągiem. Jej uwagę przyciąga szczególnie jeden dom, w którym mieszka szczęśliwa, jej zdaniem idealna para. Pewnego dnia kobieta widzi coś, co na zawsze zmieni jej życie…

Specjalista od mokrej roboty

Już sama obecność JasonaStathamaw filmie„Mechanik: Konfrontacja”jest obietnicą niesamowitej akcji: bójek, strzelaniny, pościgów i spektakularnych scen. Artur Bishop po zerwaniu z krwawą przeszłością powraca. Tym razem, aby uratować swoją ukochaną (piękna Jessica Alba),musi wykonać trzy wydające się niemożliwe do zrealizowania zlecenia w różnych częściach świata. Sceny kręcone były m.in. w Bangkoku, Rio de Janeiro, Sofii oraz Sydney.

Nie uwierzysz własnym oczom

„Iluzja 2”to jeszcze bardziej zaskakująca i pełna niespodzianek kontynuacja przygód grupy magików. Czterej Jeźdźcy tym razem zostają uwikłani w sytuację, która ściąga na nich nie tylko pościg policji i FBI, ale i nieprzychylność publiczności. Czy uda im się wyjść cało z tej opresji? W obsadzie „Iluzji 2” zagrali światowej klasy aktorzy: JesseEisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, DaveFranco, Daniel Radcliffe, Morgan Freeman oraz Michael Caine.

Szumieć trzeba umieć

W zwariowanej i rubasznej komedii„Co Ty wiesz o swoim dziadku?”Robert De Niroi ZacEfron uczą, że pokoleniowe i kulturowe przeszkody nie są w stanie zaszkodzić męskiej przyjaźni. Po śmierci żony emerytowany Dick zabiera swojego nudnego wnuczka Jasona w podróż życia. W drodze do słynącego ze studenckich imprez Daytona Beach spotykają dwie piękne dziewczyny oraz uroczego geja. Tak zaczyna się epicka, zakrapiana używkami zabawa.

Rzuć wyzwanie nieśmiertelnym

Producenci „Starcia tytanów” i „Grawitacji” tym razem zabiorą widzów w mroczną podróż do czasów starożytnych. Superprodukcja„Bogowie Egiptu”to spektakularne kino fantasy, łączące ekscytującą przygodę z efektownymi scenami akcji. W filmie AlexaProyasa wystąpili m.in. NikolajCoster-Waldau, Gerard Butler, Geoffrey Rush oraz BrentonThwaites. Bezwzględny bóg ciemności Set siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Odważny śmiertelnik Bek wraz z potężnym i miłosiernym Horusem ruszają do walki ze złem.

Wszystkie tytuły można obejrzeć łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu– w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu, którą abonenci znajdą w swoich dekoderach na pozycjach 201-212.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Od dłuższego czasu korzystam z VOD w CP i praktycznie co miesiąc jest coś bardzo ciekawego, co właśnie wyszło z kina, a ja niestety to musiałem odpuścić. Mi taka forma dostępu do filmów bardzo odpowiada.