Category Archives: Internet & Gry

Wiosna 2017 w VOD TVP

„Wojenne dziewczyny”, „O!polskie przeboje” i „Pierwsza randka” to tylko kilka najnowszych tytułów, które dostępne będą w portalu TVP.pl w wiosennej ramówce. Oprócz premier widzowie znajdą na platformie Telewizji Polskiej kolejne sezony swoich ulubionych seriali i programów, a także liczne filmy fabularne i dokumentalne. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Premiera Highway Getaway za niespełna miesiąc

Już 9 marca w sklepach App Store i Google Play pojawi się drugi tytuł z portfolio wydawniczego Vivid Games – gra wyścigowa Highway Getaway. W ramach intensyfikacji kampanii promocyjnej, bydgoski deweloper uruchomił akcję pre-rejestracyjną. Celem jest budowa społeczności wokół gry jeszcze przed jej premierą. (więcej…)
Czytaj więcej >>

T-Mobile wspiera technologie związane z Internetem Rzeczy

Wyobraź sobie, że jest poranek, a Ty nie musisz wstawać od razu po tym, jak zadzwoni budzik, żeby zaparzyć poranną kawę. On zrobi to za Ciebie, wyśle polecenie bezpośrednio do ekspresu, a Ty zyskasz kilka minut dodatkowego snu lub czas na szybki prysznic. Skończył Ci się tusz lub papier w drukarce? Pomoc nadchodzi! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Raport o stanie bezpieczeństwa cyberprzestrzeni 2017

Według Raportu o stanie bezpieczeństwa cyberprzestrzeni 2017, opublikowanego przez firmę F-Secure, nadchodzą czasy dynamicznych zagrożeń, a złośliwe oprogramowanie w klasycznym wydaniu odchodzi do lamusa. Poprzedni rok pokazał, że cyberzagrożenia stają się coraz bardziej realne, a szeroko komentowane były ataki na rządy, przedsiębiorstwa oraz jednostki. W maju skradziono 81 milionów dolarów z banku centralnego. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Szkodliwe narzędzie Adwind RAT atakuje firmy w 100 państwach i terytoriach

Kaspersky Lab wykrył nowy masowy atak przeprowadzony przy użyciu narzędzia zdalnego dostępu (RAT) o nazwie Adwind. Ten wielofunkcyjny szkodliwy program został wykorzystany w atakach na ponad 1 500 firm w ponad 100 państwach i terytoriach. Ataki objęły różne branże, w tym handel detaliczny i dystrybucję (20,1%), architekturę i budownictwo (9,5%), spedycję i logistykę (5,5%), usługi…
Czytaj więcej >>

Wiosenne premiery Telewizji Polsat w IPLI

W powietrzu czuć już zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Oprócz dłuższych dni i większej ilości słońca, oznacza to również pojawienie się nowej ramówki oraz nowych odcinków ulubionych seriali i programów rozrywkowych Telewizji Polsat, które użytkownicy IPLI będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach. Wśród tytułów posiadających już grono fanów, jak „Pierwsza miłość”,…
Czytaj więcej >>

YouTube rezygnuje z długich reklam (wideo)

Styczeń był miesiącem kolejnych nowości w mediach społecznościowych. Instagram planuje wprowadzenie nowych opcji dla reklamodawców, a Facebook zapowiedział zmiany w pozycjonowaniu filmów. Największe zmiany czekają jednak serwis YouTube, który będzie pozycjonował materiały promocyjne zgodnie z preferencjami swoich użytkowników. Od przyszłego roku mają z niego zniknąć długie, 30-sekundowe klipy promocyjne, których nie da się ominąć. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Zagrożenia finansowe w 2016 roku: co sekundę ma miejsce atak phishingowy, którego celem jest kradzież pieniędzy

Celem niemal połowy wszystkich ataków phishingowych (oszukańczych wiadomości e-mail lub podrabianych stron internetowych przypominających te autentyczne) zarejestrowanych w 2016 r. przez technologie Kaspersky Lab była kradzież pieniędzy ofiary - tak wynika z analizy krajobrazu zagrożeń finansowych przeprowadzonej przez ekspertów z firmy. W porównaniu z 2015 r. liczba finansowych ataków phishingowych wzrosła o 13,14 proc. w…
Czytaj więcej >>

O!Dokument – najlepsze polskie filmy dokumentalne na VoD.pl

Od 22 lutego 2017 w ramach O!Dokument, wspólnego projektu Grupy Onet RAS Polska oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, na stronie serwisu VoD.pl przez cały rok będzie można obejrzeć za darmo kilkadziesiąt polskich filmów dokumentalnych prezentowanych i nagradzanych na festiwalach na całym świecie. (więcej…)
Czytaj więcej >>