Category Archives: Internet & Gry

InTarget – nowa marka na rynku dostawców danych

Spółka Accorp (Grupa ZPR Media) wprowadza na rynek nową markę InTarget, w ramach której oferować będzie produkty i usługi z obszaru przetwarzania i zarządzania danymi. Pierwszym produktem w ofercie InTarget są dane demograficzne opracowane przez Accorp we współpracy z Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego przy Uniwersytecie Warszawskim (ICM). (więcej…)
Czytaj więcej >>

Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre

O tym, że międzynarodowi specjaliści odkryli dwie groźne luki w wielu najnowszych procesorach, przeczytać można było w wielu źródłach. Czy jednak jest sposób, by uchronić się przed Meltdown i Spectre? Okazuje się, że tak i wystarczy, że do walki z nimi wykorzystamy darmowy skaner! (więcej…)
Czytaj więcej >>

Mieszkańcy małych miast z łatwiejszym dostępem do e-administracji (wideo)

W blisko 4,7 tys. placówek Poczty Polskiej na terenie całego kraju można zakładać Profil Zaufany, który pozwala załatwić większość spraw urzędowych przez internet. Usługa dotrze również do mieszkańców tych miejscowości, które są wykluczone cyfrowo i do tej pory nie miały takiej możliwości. Poczta Polska pracuje nad rozwiązaniem, które umożliwi założenie profilu na tablecie, w który będzie wyposażony listonosz. Spółka…
Czytaj więcej >>

Ruszyła aplikacja Noizz

Grupa Onet-RAS Polska uruchamia aplikację mobilną Noizz. Aplikacja powstała jako odpowiedź na oczekiwania użytkowników, którzy są głównym odbiorcą serwisu – generacji C. (więcej…)
Czytaj więcej >>

Kupiłeś erotyczny gadżet na walentynki? Ten może wykraść Twoje nagie zdjęcia!

Święto zakochanych to czas, w którym pary bardzo chętnie obdarowują się miłosnymi prezentami. Mogą to być kwiaty, czekoladki albo… zabawki erotyczne. Jedna z nich, Panty Buster, prócz zdalnego obdarowywania przyjemnością mogła wykradać dane użytkowników z ich komputerów i urządzeń mobilnych. Zagrożone wyciekiem były m.in. treści rozmów, prowadzonych na czatach, adresy e-mail, czy nawet… zdjęcia! Ekspert…
Czytaj więcej >>

Rekordowy początek roku Grupy Eurozet

Początek 2018 roku okazał się rekordowy dla Grupy Eurozet w obszarze online. Grupa zanotowała kolejny skok w rankingu i dziś zajmuje 34. miejsce wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (dane PBI/Gemius). Rok do roku oznacza to awans o 6 pozycji. (więcej…)
Czytaj więcej >>