Jacek Ściobłowski wraca do telewizji Puls

Z dniem 3 kwietnia br. Jacek Ściobłowski wraca do Telewizji Puls w nowej roli zastępcy Dyrektora Programowego ds. strategii programowej.

 

Jacek Ściobłowski będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Programowego Telewizji Puls, Dariusza Dąbskiego. Jego głównymi zadaniami będą: monitorowanie trendów, działań konkurencji oraz sytuacji i zmian na rynku, śledzenie kierunków zmian w ofercie stacji konkurencyjnych, a także wypracowanie propozycji działań w celu uatrakcyjnienia oferty programowej.

Jacek Ściobłowski wcześniej był związany z Telewizją Puls od listopada 2012 – jako menedżer uruchomionego w lipcu 2012 roku kanału PULS 2 odpowiadał za sprawy związane z rozwojem programowym tego kanału. Po rozstaniu z Telewizją Puls w roku 2014 przez dwa lata współpracował m.in. z BBC Worldwide, gdzie odpowiadał za programowanie pięciu polskich kanałów tego nadawcy.

W latach 2001-2012 Jacek Ściobłowski związany był z ATM Grupą. Wcześniej był m.in. wiceprezesem Telewizji Dolnośląskiej i szefem redakcji informacji i publicystyki w Telewizji Echo.

  • „Wzmocnienie struktury działu programowego ma dla nas kluczowe znaczenie w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Cieszę się z tego, że Jacek Ściobłowski do nas ponownie dołączy. Liczę, że jego doświadczenie, kompetencje oraz znajomość stacji i zespołu przyniosą nam szybko owoce w postaci nowych bodźców programowych” mówi Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.