“Jankes i Dama” – nowy serial od 5 marca w TV Puls

Od niedzieli 5 marca TV Puls zaprasza fanów dobrej rozrywki na 8-odcinkowy brytyjski serial przygodowy „Jankes i Dama” (Hooten & the Lady, 2016). Bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów i kuratorka British Museum, którzy łączą siły w przemierzaniu egzotycznych miejsc, od Amazonii, przez Egipt aż po Królestwo Bhutanu. Cel jest jeden: odnaleźć legendarne skarby cywilizacji.

Lady Alex Lindo-Parker (w tej roli Ophelia Lovibond – „Autopsja Jane Doe”, „Strażnicy Galaktyki”) to piękna i ambitna kuratorka British Museum, która wyrusza w niebezpieczną podróż po świecie. Chce zdobyć nowe eksponaty do kolekcji londyńskiego muzeum. W odległych zakątkach dzikiej Amazonii poznaje niejakiego Hootena (Michael Landes – „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”) - amerykańskiego poszukiwacza skarbów. Podróżnicy postanawiają połączyć siły i razem przemierzać świat. Wkrótce zmierzą się z wieloma wyzwaniami. W Ameryce Południowej będą szukać legendarnej krainy złota El Dorado, w Rzymie trafią na trop Ksiąg Sybillińskich ze starożytnymi przepowiedniami, w Alexandrii ruszą śladem grobu Aleksandra Wielkiego, a w Królestwie Bhutanu być może odnajdą legendarne manuskrypty spisane przez samego Buddę.

„Jankes i dama” to wartka, wciągająca akcja, niesamowite przygody głównych bohaterów  oraz przepięknie sfilmowane odległe zakątki świata.

„Jankes i dama” – premiera tylko w TV Puls.

Emisje 8 odcinków: niedziele, od 5 marca o godz. 11:30.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.