Karin Heijink dla SATinfo24.pl

Przedstawiamy kolejną rozmowę dla SATinfo24.pl, tym razem Pani Karin Heijink wiceprezes kanałów i produkcji Viasat World.

Jak wyobraża sobie Pani przyszłość pasma Viasat Epic w Polsce?

Wprowadzenie pasma obyczajowego, jakim bez wątpienia jest Viasat Epic, spotkało się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród naszych widzów. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, planujemy wprowadzić jeszcze więcej unikalnych treści, a co za tym idzie rozszerzyć w przyszłości to pasmo.

Czy pasmo będzie emitowane częściej niż raz w tygodniu?

Pasmo Viasat Epic nadal będzie emitowane raz w tygodniu. W ramach pasma nadal będą emitowane najnowsze premiery. Dążymy do tego, aby co tydzień były to zupełnie nowe treści programowe.

Czy planują Państwo utworzyć osobny kanał Viasat Epic?

Zawsze staramy się działać tak, aby rozszerzać portfolio naszych kanałów. Wierzymy, że istnieje realne zapotrzebowanie widowni na kanał, prezentujący unikalne treści historyczne, programy dokumentalne i kostiumowe. Chcemy dalej się rozwijać i niewykluczone, że w przyszłości uruchomimy Viasat Epic, jako osobny kanał tematyczny.

Czy możemy otrzymać jakiś komentarz odnośnie oglądalności?

Viasat Epic miał bardzo dobry start w Polsce i odnotował wyższą oglądalność niż przeciętna oglądalność kanałów, pasmo przypadło także do gustu młodszej widowni. Serial Skazani na banicję odnotował najwyższą oglądalność w grupie mężczyzn w wieku 16-34, co dla nas jest jasnym sygnałem o zapotrzebowaniu rynku na taki kanał jak Viasat Epic.

źródło:SATinfo24.pl

Zobacz także

1 Komentarz

  1. mam pytanie będzie ten kanał Polsat empic w cyfrowym Polsacie