Karty T-Mobile, Heyah i tuBiedronka zarejestrujesz również w kiosku RUCHU

29 lipca 2016 roku sieć punktów rejestrująca karty usług przedpłaconych T-Mobile, Heyah i tuBiedronka wzbogaciła się o 1800 kiosków RUCHU.

 

Od 29 lipca kupując w kiosku RUCHu starter T-Mobile na kartę lub Heyah można go od ręki zarejestrować. Wystarczy sprzedawcy okazać dowód osobisty, a jeżeli nie mamy dowodu może to być paszport lub karta pobytu. Cały proces rejestracji zajmie dosłownie chwilę i już za parę minut będziemy mogli korzystać z wszystkich usług dostępnych w sieci T-Mobile.

Dane przekazywane podczas rejestracji numeru w kiosku będą przesyłane w czasie rzeczywistym do systemów obsługi T-Mobile. Poziom zabezpieczeń stosowany podczas tej operacji jest porównywalny z zabezpieczeniami wykorzystywanymi w systemach transakcyjnych banków. W ten sposób uzyskujemy pewność, że nasze dane bezpiecznie dotrą do T-Mobile.

Więcej informacji o zasadach rejestracji numerów na kartę w sieci T-Mobile można uzyskać na:

• www.zarejestruj-karte.pl

• pod numerem telefonu +48 606 606 606

• w sklepach i autoryzowanych punktach T-Mobile.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. dobrze, że uprościli ludziom życie i dogadali się z RUCHem, ostatnio wdrażają same fajne procedury, np. łatwiejsze faktury i nie naliczają dodatkowych kosztów do abonamentów. brawo, TM! ;>