Katarzyna Dowbor o swoim burzliwym życiu w “Demakijażu” Polsat Cafe

Katarzyna Dowbor będzie gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” – odcinek z jej udziałem zobaczymy w najbliższą niedzielę, 15 października o g. 15:00 na antenie Polsat Cafe.

Niekwestionowana ikona małego ekranu. Od dziecka miała bogatą wyobraźnię, olśniewającą osobowość i zapisany w rudych włosach temperament, który przydał jej się gdy z rodzinnego Torunia postanowiła wyruszyć do Warszawy na podbój telewizji. Karierę dziennikarską zaczynała w Radiowej Trójce. Do telewizji trafiła mając 23 lata. Była pierwszą spikerką, która wstała z krzesła i zwróciła się bezpośrednio do widzów.

Telewizja stanowi ogromną część jej życia. W tym roku mija 34 lata odkąd pierwszy raz pojawiła się na antenie. Od ponad 4 lat z sukcesem prowadzi program w Telewizji Polsat „Nasz Nowy Dom”.

- Absolutnie telewizja to mój drugi dom. Przez 30 lat była to Telewizja Publiczna, a w tej chwili Telewizja Polsat, która dała mi szansę pracowania w tym wieku. Mój nowy dom. Jestem przeszczęśliwa, bo robię coś o czym myślę, marzy każdy dziennikarz, bo robię program misyjny i to wcale nie w telewizji publicznej, tylko w komercyjnej.

Krzysztof Ibisz: Ty jak wchodzisz do tych ‘nowych domów’ nie tylko dajesz im nowy dom, dajesz im też nadzieję, prawda?

Katarzyna Dowbor: Bardzo wiele z tych rodzin budzi się z takiego letargu nieszczęść, właściwie poczucia, że nic ich już dobrego w życiu nie spotka, że tak naprawdę pozostawieni są sobie sami, że nikt się nimi nie interesuje.

Krzysztof Ibisz: Kasiu, ale jest coś takiego, że Ty tych ludzi otwierasz, bo mam wrażenie, że oni Ci po prostu ufają?

Katarzyna Dowbor: Oni mnie znają. Ja jestem dla nich osobą, która kiedyś im zapowiadała dobranocki gdy byli mali, potem gdzieś ciągle byłam. Ja nie tworzę dystansu. Nie jestem tam po to, żeby ich oceniać, żeby ich pouczać. Jestem tam po to, żeby im pomóc.

Prezenterka odnosi się też do medialnych doniesień o podatkach związanych z uczestnictwem w programie: - Polsat płaci podatek od wzbogacenia, Polsat płaci za remont, Ci ludzie nie muszą nic, mają być.

Krzysztofowi Ibiszowi opowie również o tym, jak bardzo wierzy w miłość oraz o swoim podejściu do związków i mężczyzn – Ja niczego nie zakładam, ani nie mówię tak, ani nie mówię nie…W swoich małżeństwach nie przebrnęłam przez te trudne momenty.

Pomimo burzliwego życia uczuciowego Kasia Dowbor niczego nie żałuje w swoim życiu. Kilkakrotnie zmieniała swoje życie o 180 stopni. Jej wyjątkowa uroda miała zawsze wielu zwolenników. Jak sama przyznaje, że żeby znaleźć drogę do jej serca liczy się intelekt – Zawsze zakochuję się w intelekcie. Dla mnie mężczyzna musi być rzeczywiście inteligentny i musi mieć osobowość i to jest dla mnie bardzo ważne.

O tym jak wyglądały jej początki w telewizji, dlaczego po niespełna 30 latach rozstała się z TVP i jakie emocje towarzyszyły jej w tym trudnym momencie? Na te i inne pytania usłyszymy odpowiedź w programie.

„Demakijaż” z udziałem Katarzyny Dowbor w najbliższą niedzielę o 15:00 na antenie Polsat Cafe.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.