Klienci T-Mobile i Heyah mogą od dziś jeszcze łatwiej zarejestrować swój numer na kartę

T-Mobile udostępnił od dziś swoim klientom prepaid możliwość rejestracji karty za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku Millenium. Już w przyszłym tygodniu zaoferuje to rozwiązanie klientom kolejnego partnerskiego banku.

 

T-Mobile dla rejestrujących swoje karty prepaid przygotował najlepsze bonusy na rynku a niedawno uruchomił Superloterię, która daje możliwość wygrania cennych nagród. Dba także, by sam proces rejestracji był maksymalnie przyjazny dla klienta.

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą skorzystać z kolejnego rozwiązania, które w prosty sposób umożliwi im zarejestrowanie numeru prepaid: posiadający konto w banku Millenium, będą mogli zrobić to za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku. Operator planuje też już w przyszłym tygodniu uruchomić tę możliwość w drugim banku a następnie w jednym z najpopularniejszych banków w Polsce.

Rejestracja dokonywana tą drogą jest bardzo prosta, wymaga podania podstawowych danych, tj. numeru telefonu i karty SIM. Pozostałe dane system uzupełni automatycznie, a następnie prześle je w bezpieczny sposób do systemów Operatora.

T-Mobile zadbał od początku, by jego klienci mogli maksymalnie łatwo dokonać rejestracji swojego numeru na kartę. W tym celu jako jedyny stworzył specjalną aplikację dla swoich pracowników, za pośrednictwem której każdy z pracowników operatora może zarejestrować numer w ciągu kilku minut. Jako pierwszy umożliwił przeprowadzenie procesu przez telefon oraz wprowadził możliwość rejestracji bezpłatnie przez kuriera (jako jedyny operator strukturalny). Wprowadził także odpowiednie funkcjonalności do swojej aplikacji self-care.

Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, One Minute kartę usług przedpłaconych można również zarejestrować w sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej.

Więcej informacji o zasadach rejestracji numerów na kartę w sieci T-Mobile można uzyskać na:

  • pod numerem telefonu +48 606 606 606

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.