Koniec “Stanu futbolu” w Eleven. Będzie nowy program Świecickiego

W ostatnią sobotę kanał Eleven pokazał ostatnie wydanie programu "Stan futbolu". Stacja w miejsce tego magazynu planuje wstawić inną pozycje o tematyce piłkarskiej. Jego gospodarzem ma zostać Mateusz Święcicki.

 

 

Patryk Mirosławski, redaktor naczelny Eleven Sports Network w Polsce dla SATinfo24.pl:  Każda telewizja ma swoje wewnętrzne procedury i zasady, które powinny być respektowane przez jej pracowników oraz współpracowników. Stanowski w rozmowie ze mną jednoznacznie odmówił ich przestrzegania, więc musieliśmy zakończyć współpracę.

 

Przypomnijmy, że w dniu 1 października ELEVEN SPORTS NETWORK rozpoczął emisję programu „STAN FUTBOLU”. Jednego z najbardziej opiniotwórczych polskich magazynów sportowych.

„STAN FUTBOLU” to program Krzysztofa Stanowskiego, w którym ten znany dziennikarz sportowy rozmawiał z ekspertami, zawodnikami oraz cenionymi przedstawicielami polskiego środowiska piłkarskiego.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Szkoda mi Stanu futbolu, bardzo ciekawy i sensowny program był, ciekawe co pojawi się w jego miejsce ? Święcicki napewno sobie poradzi, no ale przekonamy się na przyszłą sobotę co to będzie za projekt.