Koniec VH1 Polska?

Czy to już koniec VH1 Polska? Portal SATinfo24.pl zapytał przedstawiciela Viacom International Media Networks w Polsce co dalej z kanałem?

 

Od 1.02 ramówka VH1 Polska w dużej mierze zostanie uspójniona z VH1 European. Natomiast nie oznacza to zniknięcia marki VH1 Polska - jest to wyłącznie zmiana programowa, w związku z czym widzowie i dystrybutorzy kablowi będą mieli dostęp do kanału na dokładnie takich samych zasadach, jak obecnie.

VH1 to nadal stacją zapewniającą widzom moc muzycznych inspiracji i najlepsze hity z lat 90. i 2000-2015. Dowiedział się portal SATinfo24.pl

 

VH1 to stacja, która od lat dostarcza widzom najlepszej muzycznej rozrywki. Jest skierowana do kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 49 lat, ze szczególnym uwzględnieniem 25-35 latków. Kanał swoim widzom prezentuje starannie dobrane teledyski najlepszych wykonawców z lat 80. i 90. oraz najświeższe hity w wykonaniu największych gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej.

Jednak w ramówce kanału nie brakuje także lokalnych akcentów – widzowie mogą oglądać także teledyski swoich ulubionych, polskich wykonawców.

VH1 jest kanałem kodowanym, nadawanym w formacie 16:9 i wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks w Polsce.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.