Konkurs „Wygraj jednym słowem” i Karol Okrasa w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

Już 1 września 2020 r. słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli zdobyć gotówkę w 4. edycji popularnej zabawy „Wygraj jednym słowem”. Na antenie stacji nie zabraknie też nowości – w jesiennej ramówce pojawią się m.in. specjalne felietony Karola Okrasy, nowy program Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie” oraz weekendy poświęcone wybranym gwiazdom muzyki.

 

Wrzesień w Radiu Złote Przeboje rozpocznie 4. edycja konkursu „Wygraj jednym słowem”. Zadaniem słuchaczy będzie odnalezienie wyrazu, którego zabraknie w wypowiedzi gwiazdy. Za trafnie wskazane słowo stacja wypłaci zwycięzcy gotówkę. Zabawa „Wygraj jednym słowem” potrwa do października i będzie rozgrywana od poniedziałku do piątku przez cały dzień.

W audycji „Najlepszy weekend” Odety Moro, pojawiającej się na antenie co sobota między 11:00 a 14:00 stałym punktem będą opowieści Karola Okrasy o miejscach w Polsce i na świecie, które warto odwiedzić ze względu na niezwykłe potrawy i tradycje kulinarne.
Nowością w jesiennej ramówce stacji będzie również program Marzeny Rogalskiej. Audycji „Piątek jak marzenie”, stawiającej na interakcję ze słuchaczami, będzie można słuchać w każdy piątek od 14:00 do 18:00.

Od września popołudnia w Radiu Złote Przeboje – od poniedziałku do czwartku – poprowadzi duet Tomasz Florkiewicz i Jerzy Telesiński. Natomiast wieczorną propozycją stacji dla słuchaczy, ​nadawaną od 7 września w godz. 20:00 – 21:00, będą audiobooki. We współpracy z różnymi wydawnictwami Radio Złote Przeboje przedstawi na antenie historie największych gwiazd muzyki takich, jak Freddie Mercury, Kora czy Elton John.

Oprócz tego od września każdy weekend w Radiu Złote Przeboje będzie wyjątkowo muzyczny. Co tydzień redakcja stacji wybierze muzyczny temat weekendu – na antenie będzie można posłuchać piosenek artystów, których łączy wspólny mianownik – czasem zaskakujący, a czasem zabawny. Finałem weekendu będzie „Złota 20”, czyli lista przebojów złożona z wybranych przez słuchaczy weekendowych piosenek. Na „Złotą 20” Radio Złote Przeboje zaprasza w niedziele od 18:00 do 20:00.

Nowości w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *