Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Kup Redmi Note 11 – oficjalny smartfon Polskiej Siatkówki i odbierz zestaw kibica w prezencie!

Xiaomi kibicuje Polskiej Reprezentacji i z tej okazji do 11 września, czyli do finału Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn trwa promocja, w której przy zakupie dowolnego smartfonu z serii Redmi Note 11 otrzymasz w zestawie Mi TV Stick.

 

Przy zakupie dowolnego smartfonu z serii Redmi Note 11 otrzymasz zestaw kibica: firmowy worek „Gramy razem” z logo Xiaomi oraz przenośny odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi TV Stick o wartości 249 zł, który umożliwia dostęp do funkcji Smart TV na dowolnym telewizorze, projektorze lub monitorze, wyposażonym w złącze HDMI. Dzięki temu można korzystać m.in. z aplikacji takich jak: Google Play, Netflix czy YouTube, a do tego Mi TV Stick ma też funkcję sterowania głosem.

Oferta już trwa i obowiązuje tylko do niedzieli 11 września włącznie, jedynie w stacjonarnych punktach sprzedaży: salonach Xiaomi Store i Xiaomi Point. Lista sklepów i punktów Xiaomi dostępna pod adresem: https://mi-home.pl/sklepy-stacjonarne-xiaomi. Ilość zestawów w promocji jest ograniczona.

Jednocześnie trwa też inny konkurs pod nazwą „Siatkarskie emocje” z atrakcyjnymi nagrodami, w którym trzeba opisać najbardziej emocjonujący moment w meczu siatkówki z udziałem Polaków. Szczegóły i regulamin dostępne są pod adresem: https://mi-home.pl/event/skompletuj-druzyne-marzen-z-xiaomi/.

Jeden komentarz do “Kup Redmi Note 11 – oficjalny smartfon Polskiej Siatkówki i odbierz zestaw kibica w prezencie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *