Kwiecień na kanale Lifetime

W telewizji Lifetime wraz z nadejściem wiosny zaprezentujemy nowe odcinki programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Codziennie od poniedziałku do czwartku zapraszamy także na premiery filmowe w paśmie KINO LIFETIME o 22:00, gdzie zaprezentujemy m.in. „Bramy raju” i „W matni marzeń” – hollywoodzkie produkcje oparte na bestsellerowych powieściach V.C. Andrews.

 

 

 

 

Ślub od pierwszego wejrzenia
Married At First Sight S10
W niedziele od 20 marca o 20:00 w telewizji Lifetime

W wielkim mieście coraz trudniej o prawdziwą miłość. A gdyby tak sześcioro odważnych singli, spragnionych gorących uczuć i partnera, zgodziło się poślubić w ciemno kogoś zupełnie obcego? Autorzy tego oryginalnego programu proponują szokujące podejście do związków, randek i ślubów.

Czterej eksperci – terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny – dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa.

W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, śledzimy klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną?

KINO LIFETIME o 22:00

W kwietniu kontynuujemy pasmo filmów skrojonych na hollywoodzką miarę i zapraszamy przed telewizory codziennie od poniedziałku do czwartku o 22:00. Nie zabraknie imponujących intryg, porywających emocji i historii, które zapadają w pamięć w tym m.in. tytułów „Bramy raju” i „W matni marzeń” – hollywoodzkie produkcje oparte na bestsellerowych powieściach V.C. Andrews.

Koszmarny rejs
The Wrong Cruise
W czwartek 9 kwietnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Matka i jej nastoletnia córka, chcąc zacieśnić łączącą je więź, udają się w podróż statkiem wycieczkowym. Na pokładzie ulegają urokowi dwóch przystojnych współpasażerów. Kiedy w jednym z portów wspólnie wyruszają na wycieczkę po okolicy, kobiety orientują się, że wpadły w pułapkę.

Udaje im się uciec, ale są w obcym kraju – praktycznie pozbawione środków i zdane na własne siły. W dodatku ściga je dwóch niebezpiecznych mężczyzn. Występują: Vivica A. Fox, William McNamara, Andres Londono, Dominique Swain i Sidney Nicole Rogers. (2018)

Niechciany lokator
Under The Bed
W czwartek 16 kwietnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia młodej kobiety, próbującej odzyskać równowagę po rozstaniu z chłopakiem.

Nie wie, że mężczyzna, z którym ostatnio nawiązała znajomość za pośrednictwem mediów społecznościowych, ma obsesję na jej punkcie i zamieszkał w jej domu.

Bramy raju
Vc Andrews’ Gates Of Paradise
W czwartek 23 kwietnia o 22:00 w telewizji Lifetime

„Bramy raju” powstałe na podstawie powieści V.C. Andrews pod tym samym tytułem są czwartą częścią sagi o rodzinie Casteel. Po wypadku samochodowym, w którym giną Heaven i Logan, osierocona Annie Casteel Stonewall zostaje kaleką. Wysłana przez zaborczego Tony’ego Tattertona do Farthinggale Manor, Annie tęskni za utraconą rodziną, szczególnie zaś za przyrodnim bratem, Lukiem.

Z rozrzewnieniem wspomina przyjaciela z lat dziecięcych, swojego księcia z bajki i czułego powiernika, a pozbawiona jego ciepła i miłości pogrąża się w rozpaczy. Kiedy odkrywa ukryty w lesie domek Troya, przeszłość nie daje jej spokoju. Annie nadal marzy o ponownym spotkaniu z Lukiem, ale czy jej pragnienia zdołają przezwyciężyć zdradliwą i potężną klątwę Casteelów?

W matni marzeń 
VC Andrew’s Web Of Dreams
W czwartek 30 kwietnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Film oparty na piątej i ostatniej części sagi rodziny Casteelów stanowi prequel całej opowieści, w którym wreszcie poznajemy tajemnicę rodu. Dowiadujemy się dlaczego matka Heaven, Leigh, musiała uciec z Farthinggale Manor i chciała zapomnieć o znanych sobie sekretach.

Licząc, że oddanie Luke’a Casteela Seniora, jedynej osoby, która znała jej tajemnicę, pomoże jej w drodze do szczęścia, dzielnie znosiła niechęć miejscowej ludności.

Oczekiwała przyjścia na świat córeczki Heaven i miała nadzieję, że w przyszłości los okaże się dla niej łaskawszy. Występują: Jennifer Laporte, Max Lloyd-Jones i Cindy Busby. (2019)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *