Kwietniowe wydanie “Ładnego Domu” ze specjalnym dodatkiem “Dachy”

Do najnowszego numeru miesięcznika "Ładny Dom" dołączone jest specjalne wydanie "Dachy". Zawiera ono najważniejsze informacje i niebanalne inspiracje dotyczące pokryć dachowych dla tych, którzy właśnie projektują, budują lub remontują dom.

 

Wydanie specjalne „Dachy” zostało podzielone tematycznie i graficznie na sekcje „Dach stromy”, „Poddasze” i „Dach płaski”, a w każdej sekcji znalazły się najważniejsze informacje z zakresu materiałów, wykonania, kosztów i ewentualnego remontu, a także garść inspiracji. Z numeru czytelnicy dowiedzą się m.in., ile kosztuje położenie i odnowienie dachu, a ile wykończenie i remont poddasza, oraz jak wybrać odpowiednie materiały na budowę dachu.

W kwietniowym wydaniu „Ładnego Domu” redakcja podpowiada, jak urządzić małą łazienkę, czy lepiej postawić dom murowany czy drewniany, jak wybrać najlepsze ogrzewanie podłogowe, jak kupić najsolidniejszy beton komórkowy i jak przygotować się do budowy dachu.

Najnowszy numer „Ładnego Domu” z dodatkiem „Dachy” pojawił się w sprzedaży w czwartek, 16 marca br. w cenie 9,99 zł. Wydanie wspiera promocja w prasie (czasopisma Agory), w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio oraz Radio TOK FM) oraz w internecie (serwisy Gazeta.pl). Kreację kampanii przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.